Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:

Keisčiausi pasaulio viešbučiai II

TOP pasiūlymai
Keisčiausi pasaulio viešbučiai II

Pirmoje, Keisčiausių pasaulio viešbučių dalyje pristatėme Jums keletą viešbučių, kurie galėtų būti ne tik nakvynės vieta, bet ir kelionės tikslas. Šiuo straipsniu norime pratęsti keisčiausių pasaulio viešbučių apžvalgą. Pirmas viešbutis, kurį norime pristatyti, randasi kaimyninėje šalyje - Hotel Kakslauttanen, Suomija. Kaip matote, viešbučio kambariai tai yra dviejų lovų stiklinės jurtos. Stiklinis stogas yra padarytas tikslingai, nes poliarinės nakties metu galite grožėtis šiaurės pašvaistės panorama. Skaitant komentarus internete kilo nenumaldomas noras aplankyti šį viešbutį... Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. 

Keisčiausi pasaulio viešbučiai II - Noriu Noriu Noriu

Kitas viešbutis, kuris patraukė mūsų dėmesį - La Villa Hamster, Prancūzija. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo kaip niekuo neišsiskiriantis viešbutis, bet kas jau spėjo išsiversti viešbučio pavadinimą tikriausiai suprato, kad viešbučio kambariai yra padaryti pagal jūrų kiaulytės (žiurkėno) narvelio analogiją. Netgi norint atsigerti vandens reikės išgerti jau esantį talpoje, nes kitaip indelis neprisipildo. Pakelkit rankas, kas neauginote vieno iš šių gyvūnų? Puiku! Dabar turite galimybę pasijusti Jūsų augintinio kailyje ;) Viešbutyje yra tik vienas kambarys, tad pageidaujantys turėtų rezervuoti nakvynę iš anksto.

Keisčiausi pasaulio viešbučiai II - Noriu Noriu Noriu

Dar vienas viešbutis - gydymo priemonė Palacio de Sal, Bolivija. Klausiate kodėl gydymo priemonė? Todėl, kad visas viešbutis nuo grindų iki lubų yra padarytas iš druskos! Taip, net lovos ir kiti baldai padaryti iš druskos. Viešbutis randasi Bolivijos druskos kasyklose. Apie druskos gydomąją galią galite pasiskaityti čia.

Keisčiausi pasaulio viešbučiai II - Noriu Noriu Noriu
Ir paskutinis viešbutis mūsų apžvalgoje - Can Sleep, Danija. Taip, taip - tai 121 kambario viešbutis ant Skanderborg ežero kranto. Alaus skardinės - nameliai suskirstyti grupėmis po šešis. Viešbutis veikia tik rugpjūčio mėnesį - vietinio muzikos festivalio metu. Kaip jau ir minėjau "namelyje-skardinėje" gali miegoti dviese. Namelio mini baras būna prifarširuotas "Royal Unibrew beer", nes visas kompleksas priklauso minėtai alaus kompanijai.
Keisčiausi pasaulio viešbučiai II - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau