Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Ibis Styles Vilnius viešbutis Conti Hotel Best Western Vilnius Artis Centrum Hotels Narutis viešbutis Calvary Hotel & Restaurant St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt
Sanatorijos:
Pramogos:
„Azia SPA“ Vilniuje „Vichy“ vandens parkas Sovietinis bunkeris Masažo salonas Cult of Beauty Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje Masažo namai „Nuad Thai“ „Angel SPA“ centras QI ANMO Asociacija „Skrisk oro balionu“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranas Georgian House Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town GURU SPA Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Narutis - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje BIOCOS Vilniuje Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Ibis Styles Vilnius dienos poilsis Kačių kavinė Cat Cafe
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Salacgryva
Grįžti Salacgryva
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

10 nemokamų patarimų, kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti

TOP pasiūlymai
10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti

Ko gero kiekvienam iš mūsų būna tokių dienų, kai tiesiog pavargstame. Pavargstame nuo darbų, pavargstame nuo rutinos, pavargstame nuo problemų, kai norisi užsidaryti, ir nieko nematyti, nieko negirdėti, ir iš vis, mintyse skamba “Aaaaaaa, šiandien prašau nelįskite prie manęs!!!” Taip, mums visiems taip būna, vieniems dažniau, kitiems rečiau. Gerai... tikiu, kad gal kam taip ir nebūna, bet man, prisipažįstu, būna tokių dienelių... :)

Ką gi daryti tokiais atvejais? Tikiu, kad kiekvienas iš mūsų turi slaptų formulių, ir būtų labai smagu, jeigu pasidalintum ir Tu komentaruose :) O dabar noriu pasidalinti keliom praktinėm idėjom, kurios man visada padeda.

1. Pasivaikščiokite gamtoje, parke

Laiko leidimas gryname ore naudingas fizinei bei psichinei žmogaus sveikatai palaikyti. Jei kasdien bent dvidešimt minučių neskubėdami pasivaikščiosite lauke, greit pajusite, kad darotės harmoningesni. Gamta atpalaiduoja nervų sistemą. Be to, vaikštinėjant gryname ore, kūnas gauna didesnį kiekį deguonies, kuri pasiekia ir smegenis, jų veikla suaktyvėja. Tad kelias minutes praleidę lauke ir vėl galėsite imtis darbo su nauju užsidegimu.

10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

2. Pasidarykite savo svajonių koliažą

Kas yra koliažas? Koliažas tai tapybos ir grafikos technika, kai paveikslas kuriamas piešiant, spalvinant ir lipdant prie pagrindo popieriaus, audinio ar kitų medžiagų skiautes. Galite sau sugalvoti temą, pavyzdžiui "Mano didžiausios svajonės", "Kas man suteikia džiaugsmo?" ir t.t. Tada belieka pasiimti didelį popieriaus lapą, piešti ant jo, spalvinti, klijuoti skirtingus paveiksliukus. Pamatysite, kaip šis kūrybinis procesas suteiks jums jėgų!

10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

3. Paskaitykite knygą

Skaitymas suteikia mums daugiau kūrybiškumo. Kūrybiški žmonės gali generuoti kelias geras idėjas iškarto. Iš kur jų galima pasisemti? Iš knygų. Skaitydami jūs galite prisirinkti masę gerų idėjų, kurias ilgainiui galėsite įgyvendinti.

10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

4. Palepinkite save karšta vonia ir eteriniais aliejais

Taip, tai yra labai sveika. Pirmiausia dėl to, kaip įrodė Archimedas, kad žmogaus kūnas, paniręs į vandenį, netenka dalies savo masės. O tai reiškia, kad sumažėja kaulams ir raumenims tenkantis krūvis. Antra, šiltas vanduo skatina kraujotaką ir gerina apytakos procesus. Kartu sumažėja ir streso hormonų lygis organizme. Taip, ir visa tai daro tik vanduo! Be to, jeigu į vandenį dar pridedame medžiagų, galinčių paveikti odą ar net prasiskverbti pro ją, vandens procedūrų galia gerokai padidėja.

10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

5. Pasportuokite arba pabandykite jogos pratimus

Sportuojant mažėja streso hormonų (adrenalino, kortizolio ir kitų) bei daugėja tokių hormonų kaip endorfinai – šie hormonai mažina skausmą, kelia nuotaiką. Fizinės veiklos metu endorfinų gali išsiskirti tiek daug, jog kai kurie žmonės po intensyvesnių sporto treniruočių sakosi jaučią euforiją.

10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

6. Peržiūrėkite savo rūbų spintą ir bent kelis mažai nešiojamus rūbelius padovanokite tiems, kam jų reikia

Kartais aplanko mus tokios mintys "Neturiu ką apsirengti!" Bet prisipažinkime sau, ar tikrai? Ar tikrai spintoje visi rūbai man reikalingi? :) Tikiu, kad irgi rasite kelis, kurių ilgai nebenešiojate, o tik užima vietą. Kodėl gi jų nepadovanojus tiems žmonėms, kuriem jų reikia? Čia yra daugiau informacijos, kur galite priduoti savo drabužėlius: "Caritas". Pamatysite, padovanoję jausitės dar geriau!

10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

7. Parašykite laišką sau

Suraskite sau patogią ir jaukią vietą, pasidarykite skanios arbatos, bei pasiimkite baltą popieriaus lapą arba užrašų knygelę. Svarbu, kad tau būtų patogu rašyti. Laiške sau, parašykite apie tai, už ką esi sau dėkinga ir kodėl save myli? Gali aprašyti ir kitus įvykius, kurie nutiko tavo gyvenime ir malonu juos prisiminti. Padėkok sau už visas gyvenimo situacijas, už absoliučiai viską.

10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

8. Pakeiskite aplinką

Kartais jau būna taip, kad "užsisėdime" vienoje vietoje. O išėjimas kitur - tarsi atgaivina. Skirkite laiko sau ir nueikite į kokią naują kavinę, restoraną, naują spektaklį, filmą ir t.t. Išbandykite kažką naujo, ko prieš tai dar nebandėte. 

10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

9. Pamedituokite

Meditacija atneša vidinę harmoniją. Kai jaučiatės priblokšti, nestabilūs ar emociškai išbalansuoti, meditacija padeda sugrįžti į ramybės būseną. Meditacija suteikia nesuskaičiuojamą naudą tavo kūnui, protui ir dvasiai. Kuo giliau pailsėjęs ir atsipalaidavęs esi, tuo dinamiškesnė yra tavo aktyvi veikla. Kaip medituoti? Yra daug įvairių būdų, bet galima pradėti taip: atsisėskite jums patogioje vietoje, užsimerkite ir stebėkite savo mintis, pojūčius, kvėpavimą, kaip oras įeina į šnerves ir išeina. Stenkitės nesusitapatinti su įvairiom mintim, o tiesiog stebėkite, stebėkite, stebėkite. Pradžioje gali būti sunku, bet po kiek laiko pajusite meditacijos naudą. Pradėkite bent po 10 minučių kiekvieną dieną.

10. Pasižiūrėkite bent vieną trumpą juokingą įrašą

Humoras yra užkrečiamas. Kai dalijamės juoku, jis mus, žmones, sujungia į buvimą kartu, kur gausu laimės ir gerų emocijų. Juokas taip pat stiprina imuninę sistemą, papildo energijos išteklius, mažina skausmą ir apsaugo nuo žalingo streso. Tai pats geriausias vaistas medicinoje – visiškai nemokamas, natūralus ir jį paprasta naudoti. Vienas iš būdų, kaip "paskatinti" juoką, pasižiūrėkite bent kelis video įrašus ir esu tikra, kad labai greitai užsikrėsite juoku! 


Straipsnio autorė

Tikiuosi, kad šis straipsnis jums buvo naudingas! Ir kai tik norėsite pailsėti, atgauti jėgas, nuoširdžiai rekomenduoju pasinaudoti bent vienu šiuo patarimu! :) 


10 nemokamų patarimų,  kurie padės atgauti jėgas ir nuostabiai pailsėti - Noriu Noriu Noriu

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau