TOP
Meniu

Penki Sebastiano Kneipo sveiko ir energingo gyvenimo principai

Penki Sebastiano Kneipo sveiko ir energingo gyvenimo principai

1880 žinomas dvasininkas Sebastianas Kneipas išgrynino penkis, iki šių dienų egzistuojančius filosofijos principus, elementus, padėsiančius jaustis sveikiems ir energingiems. Jeigu ir jūs norite gyventi pilnavertį gyvenimą, norite būti energingi, žvalūs ir sveiki, jums tereikia laikytis šių penkių principų.

Vanduo

Vandens terapija – tai būdas puoselėti savo sveikatą ir jėgas. Vanduo tai pats natūraliausias ir paprasčiausias vaistas. Sveikatą geriname ir jėgas atgauname per karšto ir šalto vandens tėkmes, taip stipriname savo imuninę sistemą, geriname sąnarių judrumą.

Augalai 

Vaistažolių terapija - kiekvienas augalas turi savo individalų gydomąjį ir atpalaiduojantį poveikį ir naudą. Sveikatos ir fizinės gerovės palaikymui naudojami natūralių augalų ekstraktai.

Judėjimas

Judėjimo terapija – judėjimas stiprina mūsų kūną, geriną savijautą. Įtraukite judėjimą, sportą, pasivaikščiojimus ar bet kokius fizinius pratimus į savo dienotvarkę, miegosite ramiau, o dieną jausite žvalesni.

Mityba

Sveika mityba – subalansuota mityba yra sveiko ir aktyvaus gyvenimo pagrindas. Valgykite sąmoningai, vartokite daug vaisių, daržovių, neapsunkinkite savo organizmo beverčiu maistu.


Harmonija

Harmoningo gyvenimo principas – tai visų penkių principų sąveika tarpusavyje. Derindami judėjimą, sveiką mitybą, pasikliaudami gamtos gydomąja ir vandens galiomis pasieksite subalansuotą kūno ir proto dermę.

 Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku