TOP
Meniu

Pasivaikščiojimas dangum

Pasivaikščiojimas dangum

Pavargote nuo kasdienybės? Siūlome prasiblaškyti Tianmen kalno nacionaliniame parke (Kinija). Patikėkite, patirsite neišdildomų įspūdžių. Jūsų laukia stikliniai pasivaikščiojimo takeliai sumontuoti pačiame kalne! Taip, jums nepasigirdo - jūsų laukia stikliniai takai, kurių bendras ilgis yra net 60 metrų. Įsivaizduokite jausmą, tarytum vaikščiotumėte ore. Kaip matote iš pirmos nuotraukos mergina labai bijo aukščio, bet tiems, kas neturi šios baimės turėtų būti išties įspūdingas pasivaikščiojimas.

Stiklinis tiltas kabo net tūkstančio keturių šimtų trisdešimties metrų aukštyje nuo žemės. Tai net aukščiau nei mėgėjai šoka pirmąjį šuolį parašiutu (Apie 1000 m.). Siekiant išsaugoti stiklą jūsų bus paprašyta dėvėti specialias batų apsaugas. Šis pasivaikščiojimas dangumi yra visiškai nauja atrakcija. Įrenginys atidarytas šių metų lapkričio pradžioje. 

Būsite Kinijoje, būtinai apsilankykite. Mes savo ruožtu irgi pasižymėjome į specialų kalendorių, kuris vadinasi 101 pasaulio vieta, kurią verta aplankyti! 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku