Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis Ibis Styles Vilnius viešbutis Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Best Western Vilnius Artis Centrum Hotels Narutis viešbutis Calvary Hotel & Restaurant Holiday Inn Vilnius St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Masažo salonas Cult of Beauty Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt
Sanatorijos:
Pramogos:
Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Masažo namai Harmonijos menė Ritos masažai Vilniuje Kartodromas Kartlandas Vilniuje Masažo Klinika Fish SPA salonas Masažo namai „Nuad Thai“ „Angel SPA“ centras QI ANMO Asociacija „Skrisk oro balionu“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje „Vichy“ vandens parkas Čiop Čiop kulinarijos kursai „Azia SPA“ Vilniuje Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranas Georgian House Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town GURU SPA Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje BIOCOS Vilniuje Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Ibis Styles Vilnius dienos poilsis
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:
Salacgryva
Grįžti Salacgryva
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

„NoriuNoriuNoriu“ jau ir „Ozo“ prekybos centre!

TOP pasiūlymai
„NoriuNoriuNoriu“ jau ir „Ozo“ prekybos centre! - Noriu Noriu Noriu

Poilsio ir pramogų tandemas „NoriuNoriuNoriu“ bei „Laisvalaikio dovanos“ – jau ir „Ozo“ prekybos centre

Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė „NoriuNoriuNoriu“ žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti ir prekybos centre „Ozas“.

„Oze“ atidaryta unikali, bendra dviejų organizatorių, „NoriuNoriuNoriu“ ir „Laisvalaikio dovanų“, prekybos sala.

„Praėjusį rudenį „NoriuNoriuNoriu“ žengė į fizinę pasiūlymų prekybą, kartu su „Laisvalaikio dovanomis“ atidarę bendrus stendus „Rimi“ prekybos centruose. Daugiau kaip 11 metų buvome pasiekiami internete, bet suprantame, kad turime atliepti ir kitokį žmonių poreikį, sukurti labiau asmeninę apsipirkimo patirtį. Rinktis poilsio pasiūlymus gyvai, pasikonsultuoti su profesionaliais konsultantais, padedančiais išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą - tai visai kitokia apsipirkimo patirtis, nei internete. Juolab, kad visada bus norinčių paslaugą įsigyti pabendraujant su žmogumi“,- pasakoja „NoriuNoriuNoriu“ vadovas Karolis Kurpis.  

„NoriuNoriuNoriu“ jau ir „Ozo“ prekybos centre! - Noriu Noriu Noriu

Šimtai poilsio ir pramogų rinkinių tiek dovanai, tiek sau 

Šioje prekybos centro saloje kiekvienas lankytojas ras tinkamiausią pasiūlymą laisvalaikiui praleisti. Mėgstantys ramesnį, atpalaiduojantį poilsį, rinksis iš daugiau nei 50 „NoriuNoriuNoriu“ klasikinių ir jau pamėgtų poilsio pasiūlymų kurortuose kortelių, vėliau asortimentą papildys poilsio rinkiniai, apimantys daug skirtingų pasiūlymų. Juos bus galima panaudoti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Taip pat, konsultantai padės išsirinkti ir atspausdins poilsio pasiūlymus iš daugiau nei 1200 internetinėje svetainėje www.noriunoriunoriu.lt esančių. 

„Mes buvome vieni pirmųjų Lietuvoje pradėję siūlyti tokio pobūdžio paslaugas. Per 11 mūsų darbo metų nepasikeitė tik vienas dalykas - žmonių poreikis skirti laiko kokybiškam poilsiui. Todėl atsižvelgdami į jį ir kintančias aplinkybes, nuolat tobulinome ir pildėme savo paslaugų spektrą. Ilgainiui praplėtėme sienas, žengdami į Baltijos šalis, o šiais metais klientams pradėjome siūlyti kruopščiai suplanuotus kelionių į užsienį paketus“, - dalinasi K. Kurpis.  

Karolis Kurpis atkreipia dėmesį, kad nors dažniausiai laisvalaikio pasiūlymai perkami kaip dovana, „NoriuNoriuNoriu“ pastaraisiais metais pastebėjo pozityvią tendenciją – vis daugiau žmonių kokybišką poilsį renkasi dovanoti ir sau. 

Poilsį galima jungti su įdomiausiais įspūdžiais 

Prekybos saloje pasiūlymų ras ir mėgstantys aktyvų laisvalaikį. Įspūdžių ir adrenalino ieškantys rinksis iš daugiau nei 70 „Laisvalaikio dovanų“ siūlomų pramogų kortelių ir rinkinių. O neradę tinkamo pasiūlymo kortelės galės vietoje išsirinkti iš daugiau nei 1500 interneto svetainėje www.laisvalaikiodovanos.lt siūlomų pramogų. 

„Pirkėjams paruošėme ne tik pavienes pramogas, bet ir dovanų rinkinius, kurie suteiks galimybę dovaną išsirinkti pačiam dovanos gavėjui. Tokiame rinkinyje galima rasti nuo 12 iki 90 skirtingų pasiūlymų, sugrupuotų pagal gavėjus arba skirtingas patirtis“,- atskleidžia Aurimas Mažylis, tarptautinės „Emoti Group“ grupės, kuriai priklauso „NoriuNoriuNoriu“ ir „Laisvalaikio dovanos“, vadovas.

Jis priduria, kad dovanas įsigiję ar jas gavę galės jomis pasinaudoti sau patogiausiu metu, nes „Laisvalaikio dovanų“ pramogų pasiūlymai galioja ilgiausiai rinkoje – net 3 metus. 

Poilsio ir pramogų tandemas pirkėjus džiugins specialiais pasiūlymais 

Kaip pasakoja Aurimas Mažylis, mintis kurti jungtines „NoriuNoriuNoriu“ ir „Laisvalaikio dovanų“ prekybos salas buvo tikslinga, orientuota į geriausią klientų patirtį. „Nenuostabu, kad abu organizatorius vienija bendras tikslas – užtikrinti žmogui kokybišką laiką ir geras emocijas. Todėl sujungdami „NoriuNoriuNoriu“ poilsio paketus su „Laisvalaikio dovanų“ pramogų paketais pasirūpinome, kad tai padaryti būtų paprasta ir greita“,- pasakoja „Emoti Group“ grupės vadovas.  

„Oze“ įsikūrusioje prekybos saloje organizatoriai klientams nuolat paruoš specialius savaitės ir mėnesio pasiūlymus: nuo akcijų ir išpardavimų iki sezoninių pasiūlymų. O stendo atidarymo proga iki birželio 29 d. visam asortimentui bus taikomos ypatingos nuolaidos. 

„NoriuNoriuNoriu“ jau ir „Ozo“ prekybos centre! - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau