Lietuva
Grįžti

Įsijunk poilsį namuose: SPA ritualai kūnui

TOP pasiūlymai
Įsijunk poilsį namuose: SPA ritualai kūnui

Kol namuose nerandame mus dominančios veiklos, geriausias būdas užimti save – skirti laiko sau. Dažnai sau kartojame, kad norime labiau puoselėti savo odą ar plaukus, bet niekaip tam neprisiruošiame. Todėl, būtent dabar yra tas laikas kai be jokios sąžinės graužaties galime skirti laiko sau ir nebijoti, kad nespėsime nuveikti svarbesnių darbų. Juk namų sąlygomis galime lygiai taip pat maloniai atsipalaiduoti bei pasirūpinti savimi, kaip tikrame SPA centre. Tad pasiruoškite nuraminti kūną ir sielą.  

Kūno paruošimas ritualams vonioje

Kūno šveitimas yra viena populiariausių procedūrų, kuri atliekama SPA centruose, todėl nuo jos ir reikėtų pradėti kūno priežiūrą. Išsirinkite mėgstamiausią kūno šveitiklį ir ant sausos, arba šiek tiek sudrėkintos odos pradėkite šveitimą. Šiuo būdu panaikinsite negyvas odos ląsteles bei paruošite kūną vonios malonumams. 

Tik labai svarbu, kad odą reikia šveisti reguliariai, todėl patariame tai daryti ne dažniau nei du kartus per savaitę. Jeigu per dažnai atliksite šią procedūrą, galite pažeisti savo odą. 

O dabar metas paruošti dievišką vonią

Tinkamai paruoštas vanduo vonioje ne tik padeda atsipalaiduoti, bet ir suteikia didžiulę naudą mūsų kūno odai. 

Prisipilkite šilto vandens ir tuo pačiu metu įberkite vonios druskos, kuri maitina, minkština ir švelnina odą.  Dėl atpalaiduojančio aromato nepamirškite, kad galite naudoti ir eterinius aliejus, todėl SPA ritualams vonioje puikiai tinka levandų kvapo aliejus! Galiausiai, nepamirškite ir savo mėgstamų vonios putų, kurios suteiks debesų purumo jausmą

Metas mėgautis vonios ritualais bei atpalaiduojančiais jos aromatais. Nepamirškite tik palikti visas išmaniąsias technologijas nuošaliau ir įsijunkite raminančią muziką bei užsimerkite. 

Ritualą pabaikite nusiprausdami dušo žele ir dar ant švelniai sudrėkinto kūno užtepkite mėgstamą drėkinantį kūno kremą arba aliejų

Vuolia! Štai Jums pirmasis SPA ritualo namuose žingsnis, kuriuo pasilepinti siūlome pirmiausiai! 

Daugelį priemonių šioms procedūroms galite įsigyti el. parduotuvėje: https://www.drogas.lt/

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau