Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:

Kaip mes Palanga ėmėm

TOP pasiūlymai
Kaip mes Palanga ėmėm
Kaip mes Palanga ėmėm - Noriu Noriu Noriu

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Palanga poilsiautojus kvietė į kurorto atidarymo šventę. Šiemet ji jau 40-oji, tad šventės organizatoriai stengėsi poilsiautojams simboliškai priminti apie pirmąją kurorte vykusią sezono atidarymo šventę. Kurorto sezono atidarymo renginiai prasidėjo penktadienį ir tęsėsi iki sekmadienio vakaro.

Kaip mes Palanga ėmėm - Noriu Noriu Noriu

Basanavičiaus gatvės pradžioje svečius pasitiko paplūdimio būdelė su skaičiumi „40“, tokių būdelių buvo pastatytos penkios. Jūratės ir Kastyčio skvere poilsiautojai galėjo įlipti į nediduką medinį laivelį – tokį patį, kuriame kadaise mėgdavo fotografuotis ant tilto.

Kaip mes Palanga ėmėm - Noriu Noriu Noriu

Šeštadienį Palangoje viešėjo daugiausiai poilsiautojų. Nuo pat ryto jie sukiojosi didžiausiame kada nors Palangoje vykusiame kermošiuje. Jame šiemet prekes siūlė per 200 prekeivių. Poilsiautojai galėjo įsigyti visko – nuo mėsos, žuvies, sūrio gaminių ir saldėsių iki pintų krepšių, kalvystės dirbinių bei staltiesių. Moterys matavosi šalius, auskarus, vyrai ragavo tikrą alų...

Kaip mes Palanga ėmėm - Noriu Noriu Noriu

Pavakare Neries gatvėje prie restorano „Vasara“ terasos bei „Exit“ vasaros rezidencijos, Lietuvos rekordų agentūra „Factum“ užfiksavo rekordą – daugiausia vienu metu žmonių šokančių solo salsa. Į šokio sūkurį buvo įsisukę net 169 šokėjai. Prieš rekordo fiksavimą vyko repeticija – profesionalūs „Indance” šokių mokyklos salsos mokytojai mokė salsos žingsnelių, o juos žinantiems padėjo pasikartoti.

Kaip mes Palanga ėmėm - Noriu Noriu Noriu

Asociacija „Baltijos kuršių vitingai“ poilsiautojams pristatė medinį, ką tik kurorte pastatytą laivą. Jis vakare buvo pašventintas ugnimi ir vandeniu. Įspūdingame laive su iškelta bure sukiojosi senoviniais drabužiais pasidabinę įgulos nariai.  Vitingais vadinami senovės prūsų didikai ir karvedžiai, kurie keliavo Pabaltijo keliais...

Kaip mes Palanga ėmėm - Noriu Noriu Noriu

Palangiškiams ir poilsiautojams per vasaros sezono atidarymo šventę privaloma aplankyti kurorto simbolį – Palangos tiltą į jūrą. Tiltas šiemet buvo naujai suremontuotas. Rekonstrukcijos metu Palangos tiltas buvo atnaujintas iš pagrindų: buvo pakeista visa medinė statinio dalis, metalinės žvejų aikštelės ir jachtų prieplaukos konstrukcijos buvo pakeistos į armuoto stiklo, sumontuotas naujas apšvietimas. Ilginės tilto konstrukcijos pagamintos iš maumedžio, o paklotas, turėklai ir atramos – iš eglės.

Kaip mes Palanga ėmėm - Noriu Noriu Noriu

Na ir žinoma kaip be apsilankymo unikaliame Palangos Gintaro muziejuje. Kaip pamenate iš istorijos vadovėlių - kai Baltijos pakrantėse senovės lietuviai rado pirmuosius gintarėlius, o nagingi meistrai pavertė juos gražiais papuošalais, užgimė sakmė apie Lietuvą ir gintarą. Amžių puoselėjama, eidama iš lūpų į lūpas, ši sakmė plačiai pasklido, tartum jūros bangos, įgavo, kaip ir pats gintaras, kuo įvairiausių atspalvių...

Kaip mes Palanga ėmėm - Noriu Noriu Noriu

Na, o tiems kas negalėjo apsilankyti siūlome pasižiūrėti Palangos miesto 40 sezono atidarymo šventės fejerverko vaizdo įrašo. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau