Tapkite VIP poilsiautoju (-a)!
Prisijungę prie NoriuNoriuNoriu.lt VIP poilsiautojų klubo pirmi sužinosite apie naujausias poilsio idėjas, specialius išpardavimus, konkursus ir begales dovanų, paruoštų su meile - Jums, mūsų kliente.
Noriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Ne ačiū, aš nenoriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Meniu

Mindauginės Palangoje?!

Mindauginės Palangoje?!

Mindaugas (g. apie 1200 m. - 1263 m. rugsėjo 12 d.) – Lietuvos didysis kunigaikštis (~1236-1263 m.), taip pat pirmasis Lietuvos karalius (1251–1261 m.). Jo vainikavimo Lietuvos karaliumi diena (liepos 6 d.) yra Lietuvos Respublikos valstybinė šventė. Nuostabi galimybė aplankyti Lietuvos pajūrį ir paminėti karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną! Renkama net 100 žmonių grupė kelionei į Palangą liepos 6 d! KAINA vienam asmeniui tik 49 Lt Kad galėtume įsigyti šią kelionę už tokią kainą, reikia, kad mūsų susirinktų 100 žmonių grupė. Pageidaujantys pasinaudoti šia puikia galimybę prašome registruotis čiaKelionė komfortišku autobusu: VILNIUS - PALANGA - VILNIUS Trukmė: 1d. (išvykimas 07:00, grįžimas 22:00) Kelionės data: Liepos 6d. Kaina: 49 Lt asmeniui. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)