Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis NoriuNoriuNoriu Artis Centrum Hotels Calvary Hotel & Restaurant Holiday Inn Vilnius Best Western Vilnius Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Narutis viešbutis Ibis Styles Vilnius St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Meda House
Sanatorijos:
Pramogos:
„Azia SPA“ Vilniuje Vilnius Grand Resort - dienos poilsis „Vichy“ vandens parkas Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis „Angel SPA“ centras QI ANMO Restoranas Georgian House Grožio centras „Babor SPA“ Lietuvos Raudonasis Kryžius Masažo Klinika Ritos masažai Fish SPA salonas Masažo namai „Nuad Thai“ Asociacija „Skrisk oro balionu“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Organizacija Blue / Yellow Grožio namai „Beauty Resort“ Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town Karina Mik Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Liepoja
Grįžti Liepoja
Viešbučiai:
Kolumbs Libava
Sanatorijos:
Pramogos:
Bauska
Grįžti Bauska
Viešbučiai:
Rija Bauska Hotel
Sanatorijos:
Pramogos:
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:

"Vanagupė" Palangoje - daugiau nei penkios žvaigždutės

TOP pasiūlymai
"Vanagupė" Palangoje - daugiau nei penkios žvaigždutės

Profesionalus atostogautojas tiesiog negali neapsilankyti lietuviškoje atostogų mekoje – Palangoje. Čia manęs jau laukia prabangiame 5 žvaigždučių „Vanagupės“ viešbutyje... Ar jau sakiau, kad myliu savo darbą?

Na, bet pasižiūrėkime, ką gi man čia pasiūlys. Ar realybė atitiks lūkesčius, kurie, tiesą sakant, tikrai nemaži?

"Vanagupė" Palangoje - daugiau nei penkios žvaigždutės - Noriu Noriu Noriu

„Vanagupė“ šiaip jau yra gerai žinoma ne tik kaip viešbutis, bet ir kaip populiarus konferencijų centras. Ir ne veltui – čia yra net 9 konferencijų salės, talpinančios iki 800 dalyvių.

Atokiau nuo triukšmingo kurorto centro įsikūrusiame komplekse veikia sporto salės, baseinai ir pirtys. 5 žvaigždučių viešbutis užima 7 tūkst. kvadratinių metrų ir turi 98 kambarius.

Patogu šeimoms su vaikais

Viešbutis orientuotas į svečius iš Lietuvos bei užsienio. Beje, čia baterijas prieš tarptautinius turnyrus įkrauna ir Lietuvos rinktinės krepšininkai kartu su savo šeimomis.

Bet kokio amžiaus vaikai ras čia, ką veikti. Yra parengtos kelios specialios SPA programos, kad tėvams būtų smagu laiką leisti kartu su savo vaikais: pradedant „SPA programa vaikams“, baigiant „Dukros ir mamos popietė“ ar „Sūnaus ir tėčio popietė“.

Šių programų tikslas – atsižvelgiant į interesus, maloniai praleistas laikas kartu su artimaisiais.

Viešbutyje taip pat įrengtas vaikų kambarys, kuriame visą vasarą edukacines veiklas vaikams veda profesionalios auklės. Čia jūsų mažyliu bus pasirūpinta, kol bandysite atgauti jėgas lauko ar vidaus baseinuose ar SPA procedūrose.

Profesionali sporto salė

Mėgstantiems dieną pradėti nuo mankštos ar tiesiog palaikantiems kūno tonusą – jauki sporto salė. Nors visa krepšinio komanda čia netilptų, čia esančios įrangos pakanka tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams.

"Vanagupė" Palangoje - daugiau nei penkios žvaigždutės - Noriu Noriu Noriu

Po mankštos galima atsigaivinti lauko baseine, kurio ilgis 18, o plotis 7 metrai. Smagiai paplaukioti čia tikrai galima. Prie baseino yra jaukių užuovėjų atsipalaiduoti. Aplink baseiną išdėstyti gultai saulės vonioms, o norintiems pasnausti pavėsyje – jauki graikiško stiliaus pastogė. Vaikų baseinėlis su pašildomu vandeniu, skirtas mažųjų svečių pramogoms.

Deja, laiko baseinai veikia tik šiltuoju vasaros metu.

Baseinas, kuriame lyja

Viena įdomesnių čia siūlomų paslaugų – „Princesių baseinas“. SPA centre, nusileidus sraigtiniais laiptais, pasitinka masyvios indiškos medinės durys, kurios veda į šį baseiną.

"Vanagupė" Palangoje - daugiau nei penkios žvaigždutės - Noriu Noriu Noriu

Patekus į baseino patalpą, apgaubia raminanti muzika. „Princesių baseinu“ vienu metu gali mėgautis 2-4 žmonės.

Nuvijus rūpesčius, baseine galima atsipalaiduoti ir plūduriuoti vandens paviršiuje, kadangi vanduo prisotintas jūros druska. Čia galima mėgautis spalvų ir šviesų terapija, o jei norite, gali net ir švelnus lietutis palyti!

Visa tai yra „Golden SPA“ baseinų ir pirčių komplekse, kuriame dar galėsite išbandyti masažinių srovių baseiną, aromaterapinę pirtį, garinę pirtį, ledo kambarį.

Imperatoriškas masažas išmušė iš vėžių

Aš pasiryžau išbandyti japonišką, imperatorišką veido masažą „Kobido“. Kaip ir dauguma vyrų, tikrai nebūčiau pats pasirinkęs tokio masažo, jei ne SPA centro specialistų patarimai (tikriausiai dėl mano nusistatymo) jį išbandyti.

Juk dažniausiai vyrai masažą tapatina su nugara ir supranta kaip tvirtą ar atpalaiduojantį. Tuo tarpu „Kobido“ masažas skirtas veido, kaklo ir pečių zonoms.

"Vanagupė" Palangoje - daugiau nei penkios žvaigždutės - Noriu Noriu Noriu

Prieš masažą visų pirma buvau įspėtas išjungti savo filmavimo įrangą, motyvuojant tuo, kad nesuprasiu ir tikrosios pastarojo paskirties. Pirmąsias dešimt minučių įvairios darbinės mintys sukosi galvoje, tačiau joms greitai nurimti padėjo lyriška muzika ir švelnios bei tvirtos masažistės rankos.

Malonūs gyvenimo etapų prisiminimai, vaizdiniai iš vaikystės skriejo galvoje, kol išgirdau šnabždesį į ausį, kad galiu dar keletą minučių „parelaksuoti“, palengva grįždamas į save. Nepatikėsite, tačiau ta valanda prabėgo tarsi keletas minučių. Teisybės dėlei prisipažinsiu, kad po šio masažo reikėjo dar valandos, jog apsiprasčiau po to, kas čia įvyko...

Restorane – šefo vizitas

"Vanagupė" Palangoje - daugiau nei penkios žvaigždutės - Noriu Noriu Noriu

Tai viena tų vietų, kur maistu mėgaujiesi ne tik jusdamas jo skonines savybes, tačiau ir akimis. Įdomios kompozicijos ir sprendimai, kuriuos papildė paties virtuvės šefo apsilankymas prie stalelio pasiteirauti, kaip patiko patiekalai bei padėkoti už apsilankymą.

"Vanagupė" Palangoje - daugiau nei penkios žvaigždutės - Noriu Noriu Noriu

Sakyčiau, šis šefo vizitas – tiesiog puikus nepakartojamo penkių žvaigždučių poilsio baigiamasis akcentas. Nors to laiko, kai jauti, kad viskas vyksta tik tau ir dėl tavęs, turbūt net neįmanoma įvertinti.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau