Lietuva
Grįžti

Patikrinkite savo žinias: kiek yra Anykščiuose vietų, apie kurias dar net nesate girdėję?

TOP pasiūlymai
Patikrinkite savo žinias: kiek yra Anykščiuose vietų, apie kurias dar net nesate girdėję?

O ar kada teko važinėtis rogutėmis pavasarį? O ar ieškojote išėjimo iš labirinto? O jau aplankėte unikalų ir vienintelį  Pabaltyje „Cosmos Paukščių Taką“? Kviečiu atrasti Anykščius iš naujo. 

Nuo Vilniaus ir Kauno nutolęs vos 100 km, turizmo reitinguose šis miestas užima vieną aukščiausių pozicijų tarp visų Lietuvos kurortų dėl to, kad išsiskiria lauko pramogų gausa, tad Anykščius drąsiai galime tituluoti lauko pramogų sostine. 

Lajų takas

Anykščių šilelis

Puntukas

Kas puošiasi lakūnų bareljefais bei kaip patekti į medžių viršūnes?

Anykščiuose viena iš garsiausių ir labiausiai lankomų pramogų - pasivaikščiojimas medžių lajų taku. 2015 metais pastatytas medžių lajų takas yra pirmasis toks statinys ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų Europoje.  Šis takas vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, kuriame galima pažvelgti į poemomis garsėjantį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais. Netoli medžių lajų tako stūkso mitais apipintas ir lakūnų bareljefais išdabintas, antrasis pagal dydį riedulys Lietuvoje, Puntuko akmuo.

Labirintai Anykščiuose

Anykščių bažnyčia

Bijai aukščio, o gal baisu pasiklysti?

Lankantis Anykščiuose verta aplankyti ir aukščiausią visoje Lietuvoje - Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčią, kurios bokštai siekia 79 m aukštį. O norintiems išbandyti kažką naujo, puikiai tiks pasivaikščiojimas labirintų taku, kuriame ieškodami išėjimo iš labirinto turėsite galimybę pasitikrinti orientacinius sugebėjimus.

Norintiems atsipalaiduoti nuo dienos darbų ir panirti į kosmosą, Anykščiai išpildys Jūsų norus ir pasiūlys aplankyti unikalų ir vienintelį  Pabaltyje „Cosmos Paukščių Taką“. Tai vieta, kurioje  akimirkai sustos laikas, pasijusite ant galaktikos krašto ir galėsite pažvelgti į begalę žvaigždžių.

O ar kada teko važinėtis rogutėmis pavasarį?

Šiame jaukiame mieste yra ne tik gamtos ir kultūros paveldo objektų, bet ir daugybė pramogų ir nuotykių azarto ištroškusiems ekstremalams. Anykščiai siūlo pasivažinėti kartingais, išbandyti rogučių trasą, vandens kamuolį bei leistis į kelionę su siauruoju geležinkeliu, vadinamu „Siauruku“. „Siaurukas“ – tai caro valdžios nutiestas geležinkelis, kuris iki šių dienų tarnauja turistų pramogoms ir geležinkelio istorijai pažinti. Su „Siauruku“ galima leistis į smagią išvyką prie įspūdingo Rubikių ežero.

"SIAURUKAS"

KARTINGAI

VASAROS ROGUTĖS

Kalitos kalnas  - tai unikali vieta, kurioje galite aktyviai praleisti laiką ir pasivažinėti rogutėmis bet kuriuo metų laiku, nesvarbu ar iš dangaus krenta snaigės ar lepina saulės spinduliai. 500 metrų ilgio vasaros rogučių trasa nuskraidins Jus net iki 40 km/h greičiu.

Anykščiuose įkurta daugybė lankytinų vietų, kurias aplankant užsikrėsite smagiomis emocijomis, o patirtos akimirkos ilgai išliks atmintyje.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau