Lietuva
Grįžti

Naujiena Anykščiuose "Cosmos Paukščių takas"

TOP pasiūlymai
Naujiena Anykščiuose "Cosmos Paukščių takas"

Tai išskirtinė ir vienintelė tokia vieta visame pabaltijo regione, kurioje tarsi panyri į kosmosą, atsiduri galaktikoje ir stebi erdvę, nusėtą begale žvaigždžių. Pajunti žvaigždes iš arti, norisi jas paliesti ranka, pajusti kaip jos žiba ir virpa. Nuostabu! Begalybės pojūtis nukelia į beribę ir bekraštę kosmoso erdvę. Paukščių take gausu šviesos elementų, girdimi žemės elektromagnetiniai virpesiai, kurie išlaisvina tave iš žemiško pasaulio. 

Išties nepaprastos emocijos apima ten stovint, tarsi, būtum veidrodžių ir lempučių karalystėje, kurioje vyksta nežemiški dalykai. Žodžiais sunku nupasakoti jausmą, kai nejauti jokio pagrindo po kojomis. Erdvė, kurioje esi atrodo permatoma, o  pats tuo metu jautiesi toks lengvas, it pienės pūkas nešamas vėjo. Malonūs šiurpuliukai perbėga per visą kūną, kai leidi sau atsipalaiduoti, pabėgti nuo esamo pasaulio.

Esant tarp begalybės veidrodžių ir lempučių, kūną užlieja šilumos jausmas, kuris atpalaiduoja ir žaidžia su tavo vaizduote. Spalvų gama ir vizualizacija sukuria paslaptingumo atmosferą, kuri tave apsupa ir apraizgo minčių tinklais. Tačiau didžiausią nuostabą kelia tai, kad plika akimi matai neapčiuopiamą ir beribį vaizdą. Jeigu reiktų įvardinti patalpos dydį, turbūt kurį laiką tektų spėlioti. Žodžiais perteikti tuo metu jaučiamos būsenos neįmanoma,  reikia tai patirti ir patiems išgyventi.

Būdamas ten kelias minutes, jautiesi taip, lyg  keliautum pėsčiomis į paukščių taką, apipintą magijos, pasakų motyvais ir daugybe kitų protu nesuvokiamų reiškinių.

Labai smagu, jog esant paukščių take, viską galima įamžinti fotografuojant ar filmuojant, taip pat leidžiama rengti įvairias fotosesijas. Žinoma, nuotraukos neperteikia to jausmo ir būsenos, kuomet esi ten, tačiau jos suteikia galimybę atkurti prisiminimus. Seanso trukmė iki 4 minučių, o vienu metu galima užeiti net su 7 draugais. 

„Cosmos Paukščių takas“ įsikūręs Anykščiuose, J. Biliūno g. 53, menų inkubatorius kuriame.

Tos kelios minutės sukuria tiek daug nuostabių potyrių, jausmų ir emocijų, kad net uždarius veidrodžio kambario duris viskas nusėda tavyje ir ilgai išlieka atmintyje. Išeini iš kosminės erdvės pakylėtas, besišypsantis ir bemąstantis apie gyvenimo grožį ir jo kuriamus stebuklus.
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau