Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Pajuskite begalybės pojūtį Anykščiuose: „Cosmos” Paukščių takas

TOP pasiūlymai
Pajuskite begalybės pojūtį Anykščiuose: „Cosmos” Paukščių takas

2015 metų gruodžio mėnesį Anykščių menų inkubatoriuje duris pravėręs „Cosmos“ Paukščių takas – išskirtinė ir vienintelė tokia vieta visame Pabaltijo regione, bei viena unikaliausių lankytinų vietų Anykščiuose. Tai – paslaptingasis veidrodžių kambarys, kuris nukelia į beribę, bekraštę kosmoso erdvę ir leidžia patirti nepakartojamą begalybės pojūtį.

Begalybės pojūtis Anykščiuose: „Cosmos” Paukščių takas - Noriu Noriu Noriu

„Cosmos“ Paukščių take atsiduri galaktikoje, nusėtoje milijardų žvaigždžių. Čia ste bižibančias žvaigždes iš taip arti, kad jas norisi paliesti ranka ir pajusti jų skleidžiamą energiją. Nuostabu! Paukščių take gausu inovatyvių šviesos elementų, girdimi žemės elektromagnetiniai virpesiai, kurie išlaisvina iš žemiško pasaulio. 

Nepaprastos emocijos apima ten stovint – tarsi būtum veidrodžių ir lempučių karalystėje, kurioje vyksta patys nežemiškiausi dalykai. Esant tarp begalybės veidrodžių ir lempučių, užlieja atpalaiduojantis šilumos pojūtis, o per visą kūną pradeda bėgioti malonūs šiurpuliukai, kurie žaidžia su tavo vaizduote. Plataus spektro neoninių spalvų gama ir dinamiškos vizualizacijos sukuria paslaptingumo atmosferą, kuri apraizgo kūrybiškumą stimuliuojančiais minčių tinklais.

Begalybės pojūtis Anykščiuose: „Cosmos” Paukščių takas - Noriu Noriu Noriu

Žodžiais sunku nupasakoti tą jausmą, kai įžengi į erdvę, kurioje nejauti jokio pagrindo po kojomis, jautiesi tarsi permatomas ir toks lengvas, it pienės pūkas, nešamas vėjo. Tą būseną galima suprasti tik tiesiogiai tai patyrus ir išgyvenus. 

Tačiau didžiausią nuostabą kelia tai, kad plika akimi matai neapčiuopiamą galaktikos vaizdą. Jeigu reiktų įvardinti patalpos dydį, turbūt kurį laiką tektų spėlioti. Pakanka vos kelių minučių, kad pamirštum, kur iš tikrųjų esi, ir jaustumeisi, lyg tikrąja to žodžio prasme keliauji pėsčiomis per paukščių taką, apipintą magijos, pasakų motyvų ir daugybės kitų protu nesuvokiamų reiškinių.

Begalybės pojūtis Anykščiuose: „Cosmos” Paukščių takas - Noriu Noriu Noriu

Didelis privalumas yra tas, jog esant „Cosmos“ Paukščių take,  savo patirtis galima įamžinti fotografuojant ar filmuojant. Čia taip pat leidžiama rengti įvairias fotosesijas. Žinoma, nuotraukos ar vaizdo įrašai neperteiks to jausmo ir būsenos, kuri apima iš tikrųjų esant ten, tačiau jos suteikia galimybę atkurti prisiminimus. 

Seanso „Cosmos“ Paukščių take trukmė siekia iki 4 minučių, o vienu metu galima užeiti net su 7 draugais. Nors gali atrodyti, kad apsilankymas trunka labai trumpai, – tos kelios minutės sukuria tiek daug nuostabių potyrių, jausmų ir emocijų, kad net uždarius veidrodžio kambario duris jautiesi it būtum kosmose. Iš šios kosminės erdvės išeini pakylėtas, besišypsantis, bemąstantis apie gyvenimo grožį ir jo kuriamus stebuklus. Viskas „nusėda“ tavyje ir ilgai išlieka atmintyje.

Begalybės pojūtis Anykščiuose: „Cosmos” Paukščių takas - Noriu Noriu Noriu

Jei planuojate apsilankyti „Cosmos“ Paukščių take, nepamirškite, jog Anykščiai turi daug daugiau ką pasiūlyti: nuo laisvalaikio, kultūrinių pramogų iki įspūdingų gamtos vietovių. Svečiuojantis Anykščiuose, rekomenduojame apsistoti gamtos ir poilsio parke „Gradiali Anykščiai“ arba viešbutyje -restorane „Nykščio namai“. 

„Cosmos Paukščių takas“ įsikūręs Anykščiuose, J. Biliūno g. 53, Anykščių menų inkubatoriuje.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau