Lietuva
Grįžti

Gydomieji masažai - malonus būdas nugalėti, kai užpuola sprando skausmas, kuriuose viešbučiuose rasiu?

TOP pasiūlymai
Gydomieji masažai - malonus būdas nugalėti, kai užpuola sprando skausmas, kuriuose viešbučiuose rasiu?

Kai susiplanuoji darbus, atrodo, kaip čiupsi, kaip darysi, tačiau kaip ir daugelis dirbame sėdimus darbus, tad sprando skausmas greitai pakreipia planus sava vaga. Žiūrėk jau viena ranka ant sprando, galvą pasukioji į visas puses ir supranti, kad nieko nebus metas pakilti nuo darbo vietos. Ir taip kelis kartus. Po visos dienos stebiesi, jog kažkas vienu kąsniu suvalgė 1 - 2 tavo valandas. Laikas prabėgo taip greitai, kaip tas kąsnis ištirpsta burnoje ir liko kelios neatliktos užduotys. Tokiais atvejais didėja irzlumas ypač jei skausmas pasireiškia artėjant savaitgaliui. Suprantama, juk norisi laisvalaikį skirti smagiems užsiėmimams, o ne vaistams nuo skausmo.

Iš kur atsiranda sprando skausmas?

Bent jau man tikrai nepavyksta reguliariai prasimankštinti kaip yra rekomenduojama. Nusprendžiau panagrinėti kokios yra priežastys ir pasikonsultuoti, kas gali padėti. 

Ilgas sėdėjimas, darbas mažai judant


Netaisyklinga kūno padėtis


Miegas ant per minkšto čiužinio


Sprando skausmas - kaip jį įveikti?

Pasirodo užtenka vos 30 min. gydomojo nugaros masažo ir tu jauti kaip kūną užlieja banga šilumos, kaip įsitempę raumenys atsipalaiduoja, o sprando skausmas smarkiai sumažėja, net visai išnyksta. Žinoma, vien SPA poilsis Trakuose, Birštone ar kur kitur bei gydomieji masažai tikrai nebus ilgalaikis vaistas, jei nerasite pagrindinės problemos, tačiau tai bus puiki laisvalaikio pradžia, leisianti džiaugtis pramogomis ir poilsiu, kurio metu kiekvienas nusipelnėme jaustis puikiai.

Pasiūlymai su gydomaisiais masažais

Poilsis "Jakuzzi" vonioje ir masažai tik 69 € Druskininkai!

Noriu>>>

3 d./ 2 n. atpalaiduojantis poilsis su 3 k. maitinimu tik 132 € Birštonas!

Noriu>>>

Išskirtinis poilsis MINI LIUKSO numeryje tik 187 € Birštonas!

Noriu>>>

4 n. sveikatinimo poilsis su 3 k. maitinimu tik 204 €  Palanga!

Noriu>>>

3 d. Eglės sanatorijoje ir poilsis SPA tik 215 € Birštonas!

Noriu>>>

5 d. sveikatinimo poilsis, kupinas procedūrų tik 282 € Trakai!

Noriu>>>

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau