Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Ekologiškas Tailandas

TOP pasiūlymai
Ekologiškas Tailandas

Turizmas yra pripažintas didžiausia verslo industrija pasaulyje. Tai galioja tiek besivystančioms, tiek išsivysčiusioms pasaulio šalims. Tačiau ši verslo industrija stipriai priklauso nuo vietos aplinkos. Turistai ieško estetiniu ir kultūriniu požiūriu patrauklių, įdomių vietų. Darniam, visapusiškai naudingam vystymuisi užtikrinti būtina kurti turizmo programas mažinančias negatyvų ekonominį, socialinį, kultūrinį ir aplinkosauginį poveikį. Kaip ir visose verslo šakose, taip ir turizme niekas nestovi vietoje ir nuolat yra ieškoma naujų inovacijų ir atrakcijų įspūdžių ištroškusiems turistams. Viena iš turizmo sričių yra eko turizmas. Beje, verta paminėti, kad ekologiškas turizmas yra viena iš greičiausiai augančių turizmo rūšių. Lietuvoje jau nieko nenustebins apsilankymas sodyboje. Gyvename agrarinėje šalyje ir kiekvienas turi vienokį ar kitokį ryšį su Lietuvos kaimu. Kai kuriose komercinėse kaimo sodybose jums leis pabandyti ir karvę pamelžti ir šviežią daržovę pačiam nusiskinti. Bet lietuvio tikrai nepriversi arti laukų ar kasti bulvių ir dar už tai susimokėti. Į sodybas mes važiuojam pailsėti, o ne dirbti.

Ekologiškas Tailandas - Noriu Noriu Noriu

Bet štai vienas Tailando fermeris sugalvojo pasiūlyti galimybę norintiems apsistoti jo fermoje ir padirbėti ryžių laukuose. Jų svetainėje yra apeliuojama į sažinę ir sakoma, kad maistą mes priimame kaip savaime suprantama dalyką. Kompanijos tiegimu, kol garuojantis ryžių dubenėlis atsiranda ant jūsų stalo yra ilgas ir varginantis sunkaus darbo procesas. Pasinaudoti šiuo pasiūlymu galite tik tam tikrais mėnesiais. Derliaus nuėmimo metu - birželis ir liepa ir persodinimo metu - spalio ir lapkričio mėnesiais. Apart darbo ryžių laukuose jūsų dar laukia daug papildomų atrakcijų ir svarbiausia nuostabi ir nesugadinta gamta aplinkui. Plačiau apie laukiančias pramogas sužinosite žemiau esančiame video. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau