TOP
Meniu

Kooooooooooooooks grožis naujai atidarytame sanatorijos „Eglė“ gydyklų-baseinų komplekse!!!

Kooooooooooooooks grožis naujai atidarytame sanatorijos „Eglė“ gydyklų-baseinų komplekse!!!

Dar kartą suvokiu, kaip gera išvykti nors vienai, dviem dienom ir pakeisti aplinką! Ateina daug suvokimų, praleidi nuostabiai laiką, susipažįsti su žmonėm, pabendrauji, skanauji skirtingus patiekalus, patiri įspūdžių ir visa tai dar labiau sustiprina žmonių santykius! Atostogos užsienyje yra labai gerai, bet kartais net nereikia labai toli važiuoti, trumpi išvykimai gali daug ką teigiamai pakeisti ir suteikti energijos kokiam geram mėnesiui ar dar daugiau į priekį! O Lietuvoje mes turime daaaaaug be galo gražių ir ypatingų vietų! Ačiū nuostabiai draugei Julijai Merkytei už fantastiškai gerai praleistą laiką!

Liepos mėnesį atsidarė sanatorijos "Eglė" gydyklų-baseinų kompleksas. Mielieji, nuoširdžiai rekomenduoju čia apsilankyti! Negalėjau patikėti, bet mačiau tai savo akimis, kaip ten įspūdingai viskas padaryta!

Nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti šį poilsį, čia rasi išskirtinį poilsio pasiūlymą:

Sveikatinamės "Eglės" sanatorijos terasoje! Labai skanūs sveiki kokteiliai!

Birštone atidarytas mineralinio vandens garinimo bokštas. Unikalus statinys, suteiksiantis kurorto gyventojams ir poilsiautojams išbandyti inhaliacijas po atviru dangumi, stiprinti sveikatą, grūdinti organizmą, vakarais dar mėgautis šviesos terapija.


Straipsnio autorė Diana Šubelko, noriunoriunoriu.lt įkūrėja ir vadovė
Kviečiu draugaui Facebook'e: www.facebook.com/diana.subelko

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku