Miškiniškės k.5, LT-30252, Ignalijos rajonas
Norite LAIMĖTI poilsį ?
Registruokites ir dalyvaukite konkurse:
Jūs sėkmingai užsiregistravote. Jūsų nurodytu el. paštu išsiuntėme registracijos patvirtinimo nuorodą. Laukiame patvirtinimo!
P.S. Tik patvirtinę, Jūs dalyvausite žaidime!
Dabar galite pakviesti ir draugą dalyvauti konkurse:
Jūs sėkmingai pakvietėte draugą dalyvauti žaidime. Jūsų nurodytu el. paštu išsiuntėme registracijos patvirtinimo nuorodą. Laukiame patvirtinimo!
P.S. Tik patvirtinę, Jūs dalyvausite žaidime!
Eglės sanatorija Druskininkai - Viešbučiai Druskininkuose
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Kalėdinis IŠPARDAVIMAS - paskubėk!
Specialūs pasiūlymai KIEKVIENĄ DIENĄ - iki gruodžio 24 d. vidurnakčio!
P.S. Ieškokite kalėdinės kepurėlės ir spauskite NORIU!
Molėtų rajonas
Meniu

Asveja

Daugiau informacijos apie viešbutį:
Asveja

Poilsio namai „Asveja“ kviečia atitrūkti nuo miesto šurmulio ir pailsėti pušų apsuptyje pasidžiaugti uogomis ir grybais turtingu mišku bei pasinaudoti šiomis paslaugomis: Pirtys, baseinas, kubilas. Apgyvendinimas įvairių dydžių rąstiniuose nameliuose su patogumais, pusryčiai, pietūs, vakarienė, seminarų ir konferencijų salės su visa reikiama įranga, pobūvių organizavimas (vestuvės, gimtadieniai, stovyklos). Pramogos: Teniso ir krepšinio aikštelė. Galimybė pasivažinėti sausumos ar pasiplaukioti vandens dviračiais. Maudynės švariame ežero vandenyje (iki ežero 800 metrų). Lauko griliai.