Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Visa reikalinga informacija apie KELIALAPIŲ pratęsimus (D.U.K)

TOP pasiūlymai
Visa reikalinga informacija apie KELIALAPIŲ pratęsimus (D.U.K)
Viskas, ką Jums reikia žinoti apie įsigytą poilsį: kelialapių pratęsimas, grąžinimas bei keitimas

Kartu su birželiu Lietuvoje baigsis ir nuo praėjusių metų lapkričio galiojantis karantinas. Tokį sprendimą birželio 28 dieną priėmė Vyriausybė. Tiesa, šalyje liks galioti ekstremalioji situacija ir dalis COVID-19 pandemijos valdymo priemonių. Viena jų – galimybių pasas. Nuo liepos 1 d. Lietuvoje: 

  • leidžiamos nakvynės ir apgyvendinimo paslaugos. Turint galimybių pasą viename viešbučio kambaryje gali apsistoti daugiau nei viena šeima.
  • leidžiamas beseinų ir pirčių teikimas viešbučiuose ir kitose apgyvendinimo įstaigose. Tačiau būtina laikytis asmens srautų valdymo, saugaus atstumo ir higienos reikalavimų.
  • apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų paslaugų gavėjams teikiamos viešojo maitinimo paslaugos apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų teritorijose ir (ar) patalpose.
  • kaukių devėjimas: kaukės bus privalomos ten, kur kontaktuoja paslaugos teikėjai ir gavėjai, tai yra, teikiamos kokios nors paslaugos (viešasis transportas, prekybos centrai ir t.t.)

Informacija atnaujinta 2021.11.23

1. Šiuo metu veikiančių viešbučių pasiūlymai

Leiskis į trumpas atostogas! Dauguma Lietuvos viešbučių jau yra tanaujinę veiklą ir laukia svečių, užtikrinant visišką saugumą ir poilsį be rūpesčių. NoriuNoriuNoriu.lt komanda pristato poilsio pasiūlymus, kurie leis atitrūkti nuo kasdienybės ir pasimėgauti nepamirštamomis akimirkomis. Paspaudęs mygtuką rasi visus viešbučių pasiūlymus:

2. Ar galiu susigrąžinti pinigus už nepanaudotą poilsio kelialapį ir kur kreiptis?

Be jokios abejonės, Jūs turite teisę grąžinti įsigytą kelialapį ir atgauti sumokėtus pinigus! Tai galite padaryti per 14 kalendorinių dienų po kelialapio įsigijimo, kreipdamiesi el.paštu: [email protected]

3. Kaip pratęsti kelialapio galiojimo laiką?

Tai galite padaryti labai paprastai! Galite susisiekti su mūsų komanda el.paštu: [email protected] bei nurodyti turimo kelialapio numerį arba prisijungę prie vidinės NoriuNoriuNoriu sistemos ir ten užpildę galiojimo pratęsimo užklausą. Tačiau svarbu paminėti -  dėl kelialapio pratęsimo, turite kreiptis iki kelialapio galiojimo pabaigos, pasibaigus kelialapio galiojimui ir laiku nesikreipus dėl kelialapio pratęsimo, kelialapis laikomas nebegaliojančiu ir yra anuliuojamas.

Pratęsiami yra kelialapiai, kurių galiojimas baigiasi karantino metu, kai Vyriausybės sprendimu viešbutis ar sanatorija negali vykdyti veiklos.

  • DĖMESIO! Telefonu kelialapių pratęsti nėra galimybės.

4. Kuriam laikotarpiui bus pratęstas įsigytas kelialapis?

Kelialapio pratęsimo ir galiojimo laikas gali skirtis, tai priklauso nuo to, kokiame viešbutyje ar sanatorijoje esate įsigiję poilsį. 

5. Sumokėti pinigai už organizuotas turistines keliones privalo būti grąžinami per 90 dienų. Ar tai galioja ir pas jus?

Mūsų parduodami poilsio pasiūlymai nėra organizuotos turistinės kelionės, todėl pinigų grąžinimo terminas po įsigijimo datos yra 14 kalendorinių dienų.

Mūsų komanda šiuo metu dirba išsijuosusi ir stengiasi atsakyti į visus Jūsų klausimus, tačiau tai gali užtukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Tačiau neverta nerimauti, o visais klausimais kreipkitės el.paštu: [email protected].

Ačiū, kad renkatės mus! 

Čia rasite visą reikalingą informaciją apie kelialapių įsigijimą, pratęsimus bei grąžinimus. - Noriu Noriu Noriu

Visa Noriunoriunoriu.lt komanda rūpinasi, kad galėtumėte išsirinkti patraukliausius pasiūlymus, kurių galiojimas itin ilgas! Žemiau rasite ilgo galiojimo pasiūlymų: 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau