Lietuva
Grįžti

Visa reikalinga informacija apie KELIALAPIŲ pratęsimus (D.U.K)

TOP pasiūlymai
Visa reikalinga informacija apie KELIALAPIŲ pratęsimus (D.U.K)
Viskas, ką Jums reikia žinoti apie įsigytą poilsį: kelialapių pratęsimas, grąžinimas bei keitimas

Nuo gruodžio 16 dienos, trečiadienio, bus ribojamas išvykimas iš savo gyvenamosios vietos ribų, draudžiama keliauti į kitas savivaldybes, draudžiami kontaktai tarp šeimų, uždrausta parduotuvių veikla, išskyrus maisto prekių. Dirbti galės maisto prekių parduotuvės, vaistinės, veterinarijos reikmenų, optikos bei ortopedijos prekių parduotuvės. Karantinas pratęstas iki kovo 31 dienos. 

Tačiau esame su Jumis ir tikime, kad suvienyję jėgas įveiksime visus sunkumus. Čia rasite visą reikiamą informaciją apie jau įsigyto kelialapio galiojimo laiko pratęsimą, kelialapio keitimą ar grąžinimą. 

Šis vyriausybės nutarimas įsigalioja nuo 2020 m. gruodžio 16 d. 00 val. karantinas pratęsiamas iki 2021 m. kovo 31 d. 24 val.

1. Ar veiks viešbučiai?
Veikiantys grožio bei SPA centrai:

Vilniuje:

Ritos masažai

Birštone:

Centro SPA

2. Ar galiu susigrąžinti pinigus už nepanaudotą poilsio kelialapį ir kur kreiptis?

Be jokios abejonės, Jūs turite teisę grąžinti įsigytą kelialapį ir atgauti sumokėtus pinigus! Tai galite padaryti per 14 kalendorinių dienų po kelialapio įsigijimo, kreipdamiesi el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt. Tačiau praėjus daugiau nei 14-ai dienų pinigai nebus grąžinami. Išimtis taikoma kelialapiams, kurie turi 12 mėnesių keitimo bei 6 mėnesių grąžinimo garantiją. 

3. Kaip pratęsti kelialapio galiojimo laiką?

Tai galite padaryti labai paprastai! Galite susisiekti su mūsų komanda el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt bei nurodyti turimo kelialapio numerį arba prisijungę prie vidinės NoriuNoriuNoriu sistemos ir ten užpildę galiojimo pratęsimo užklausą. 

4. Kada bus pratęstas įsigytas kelialapis?

Šiuo metu su daug neaiškumų susiduria tiek NoriuNoriuNoriu.lt komanda, tiek viešbučiai, todėl gali tekti palaukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Dėkojame už Jūsų supratingumą ir kantrybę! 

5. Kuriam laikotarpiui bus pratęstas įsigytas kelialapis?

Kelialapio pratęsimo ir galiojimo laikas gali skirtis, tai priklauso nuo to, kokiame viešbutyje ar sanatorijoje esate įsigiję poilsį. 

6. Mano įsigytas kelialapis jau buvo vieną kartą pratęstas, tačiau aš nespėjau juo pasinaudoti? Ar kelialapis bus pratęstas dar kartą?

Antrasis kelialapio pratęsimas galimas, tik jei jį įsigijote ne anksčiau nei 2020.01.30

7. Ar galiu atšaukti rezervaciją bei viešnagę viešbutyje dėl šalyje įvesto karantino?

Galite atšaukti savo rezervaciją. 

7. Sumokėti pinigai už organizuotas turistines keliones privalo būti grąžinami per 90 dienų. Ar tai galioja ir pas jus?

Mūsų parduodami poilsio pasiūlymai nėra organizuotos turistinės kelionės, todėl pinigų grąžinimo terminas po įsigijimo datos yra 14 kalendorinių dienų.

Taip pat atkreipiame dėmesį - jei neseniai grįžote iš šalių, laikomų rizikingomis dėl paplitusio viruso, rekomenduojame susilaikyti nuo poilsio Lietuvos, Latvijos, Estijos kurortų viešbučiuose bei sanatorijose. Saugokime vieni kitus!

Mūsų komanda šiuo metu dirba išsijuosusi ir stengiasi atsakyti į visus Jūsų klausimus, tačiau tai gali užtukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Tačiau neverta nerimauti, o visais klausimais kreipkitės el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt.

Ačiū, kad renkatės mus! 

Kad ir kokia sudėtinga situacija atrodytų - mes ją įveiksime kartu! Visa Noriunoriunoriu.lt komanda rūpinasi, kad galėtumėte išsirinkti patraukliausius pasiūlymus, kuriais galėsite mėgautis pavasarį ar net VASARĄ! Žemiau rasite ilgo galiojimo pasiūlymų: 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau