Lietuva
Grįžti

Visa reikalinga informacija apie KELIALAPIŲ pratęsimus (D.U.K)

TOP pasiūlymai
Visa reikalinga informacija apie KELIALAPIŲ pratęsimus (D.U.K)
Viskas, ką Jums reikia žinoti apie įsigytą poilsį: kelialapių pratęsimas, grąžinimas bei keitimas

Karantinas Lietuvoje įsigaliojo nuo lapkričio 7 d. ir yra pratęstas iki birželio 30 d. Tačiau nuo birželio 1 dienos sušvelninti karantino ribojimai. Šiuo metu Lietuvoje: 

  • leidžiamos nakvynės ir apgyvendinimo paslaugos. Turint galimybių pasą viename viešbučio kambaryje gali apsistoti daugiau nei viena šeima.
  • leidžiamas beseinų ir pirčių teikimas viešbučiuose ir kitose apgyvendinimo įstaigose, užtikrinant 20 m2 paslaugos teikimo plotą vienam paslaugos gavėju. Su galimybių pasu ploto teikimo reikalavimai netaikomi.
  • apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų paslaugų gavėjams teikiamos viešojo maitinimo paslaugos apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų teritorijose ir (ar) patalpose.

1. Šiuo metu veikiančių viešbučių pasiūlymai

Leiskis į trumpas atostogas! Daugelis Lietuvos viešbučių jau pasiruošę priimti svečius, užtikrinant visišką saugumą ir poilsį be rūpesčių. NoriuNoriuNoriu.lt komanda pristato poilsio pasiūlymus, kurie leis atitrūkti nuo kasdienybės ir pasimėgauti nepamirštamomis akimirkomis. Paspaudęs mygtuką rasi visus VEIKIANČIŲ viešbučių pasiūlymus:

2. Ar galiu susigrąžinti pinigus už nepanaudotą poilsio kelialapį ir kur kreiptis?

Be jokios abejonės, Jūs turite teisę grąžinti įsigytą kelialapį ir atgauti sumokėtus pinigus! Tai galite padaryti per 14 kalendorinių dienų po kelialapio įsigijimo, kreipdamiesi el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt. Tačiau praėjus daugiau nei 14-ai dienų pinigai nebus grąžinami. Išimtis taikoma kelialapiams, kurie turi 12 mėnesių keitimo bei 6 mėnesių grąžinimo garantiją. 

3. Kaip pratęsti kelialapio galiojimo laiką?

Tai galite padaryti labai paprastai! Galite susisiekti su mūsų komanda el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt bei nurodyti turimo kelialapio numerį arba prisijungę prie vidinės NoriuNoriuNoriu sistemos ir ten užpildę galiojimo pratęsimo užklausą. Tačiau svarbu paminėti -  dėl kelialapio pratęsimo, turite kreiptis iki kelialapio galiojimo pabaigos, pasibaigus kelialapio galiojimui ir laiku nesikreipus dėl kelialapio pratęsimo, kelialapis laikomas nebegaliojančiu ir yra anuliuojamas.

4. Kada bus pratęstas įsigytas kelialapis?

Šiuo metu su daug neaiškumų susiduria tiek NoriuNoriuNoriu.lt komanda, tiek viešbučiai, todėl gali tekti palaukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Dėkojame už Jūsų supratingumą ir kantrybę! 

5. Kuriam laikotarpiui bus pratęstas įsigytas kelialapis?

Kelialapio pratęsimo ir galiojimo laikas gali skirtis, tai priklauso nuo to, kokiame viešbutyje ar sanatorijoje esate įsigiję poilsį. 

6. Mano įsigytas kelialapis jau buvo vieną kartą pratęstas, tačiau aš nespėjau juo pasinaudoti? Ar kelialapis bus pratęstas dar kartą?

Antrasis kelialapio pratęsimas galimas, tik jei jį įsigijote ne anksčiau nei 2020.01.30

7. Ar galiu atšaukti rezervaciją bei viešnagę viešbutyje dėl šalyje įvesto karantino?

Galite atšaukti savo rezervaciją. 

7. Sumokėti pinigai už organizuotas turistines keliones privalo būti grąžinami per 90 dienų. Ar tai galioja ir pas jus?

Mūsų parduodami poilsio pasiūlymai nėra organizuotos turistinės kelionės, todėl pinigų grąžinimo terminas po įsigijimo datos yra 14 kalendorinių dienų.

Taip pat atkreipiame dėmesį - jei neseniai grįžote iš šalių, laikomų rizikingomis dėl paplitusio viruso, rekomenduojame susilaikyti nuo poilsio Lietuvos, Latvijos, Estijos kurortų viešbučiuose bei sanatorijose. Saugokime vieni kitus!

Mūsų komanda šiuo metu dirba išsijuosusi ir stengiasi atsakyti į visus Jūsų klausimus, tačiau tai gali užtukti šiek tiek ilgiau nei įprastai. Tačiau neverta nerimauti, o visais klausimais kreipkitės el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt.

Ačiū, kad renkatės mus! 

Visa Noriunoriunoriu.lt komanda rūpinasi, kad galėtumėte išsirinkti patraukliausius pasiūlymus, kuriais galėsite mėgautis pavasarį ar net VASARĄ! Žemiau rasite ilgo galiojimo pasiūlymų: 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau