Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:

Viešbutis Meksikoje

TOP pasiūlymai
Viešbutis Meksikoje

Jau metėte mūsų dienoraštyje daug ir visokių viešbučių aprašymų, bet šis viešbutis Meksikoje, patraukė mūsų dėmesį savo pigumu ir nestandartiniu sprendimu. Tai yra dvidešimties atskirų kambarių viešbutis, kuris padarytas iš miesto lietaus nuotekų vamzdžių. Projekto autoriai įkvėpimo sėmėsi iš analogiško viešbučio projekto Vokietijoje. Lyginant su vokiškuoju analogu Meksikietiškas projektas skiriasi tuo, kad vamzdžiai-kambariai sudėti į mini piramides - dviem aukštais. Tai pats pigiausias iš mano matytų viešbučių, pigiausias konstrukcine prasme. 

Viešbutis Meksikoje - Noriu Noriu Noriu

Dar vienas skirtumas - nakvynės kaina. Vokiškame variante jūs už nakvynę mokėsite tiek, kiek jums tai atrodo verta. Tuo tarpu Meksikietiškame variante kainuoja 42 doleriai. Pasak jų atstovo, nakvynė verta tų pinigų, nes jie pardavinėja originalų nakvynės būdą. Vamzdžio-kambario konstrukciniai apribojimai deja neleidžia viduje turėti Vonios kambario ir kitų patogumų, bet viešbučio teritorijoje yra net du vonios kambariai, kuriais gali naudotis visi viešbučio lankytojai. Kaip atrodo viešbučio teritorija ir konkretus kambarys galite pasižiūrėti šiame video apie viešbutį

Viešbutis Meksikoje - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau