TOP
Meniu

Viešbutis kosmose

Viešbutis kosmose

Nežiūrint į tai, kad masinis kosmoso užkariavimas dar atrodo toli, bet panašu, kad jau prasideda lenktynės dėl būsimųjų kosmoso turistų dėmesio. Rusijos kompanija "Orbital Technologies" artimiausiu metu planuoja paleisti į kosmosą pirmąjį kosminio viešbučio modulį, kuris turėtų būti pirmasis viešbutis kosmose. Viešbutis bus prieinamas ne tik kompanijos klientams, bet ir mokslininkams, bei kitiems mokiems klientams.

Kaip jau žinote "Virgin Space" intensyviai dirbą komercinių skrydžių į kosmosą linkme. Rusijos kompanijos išskirtinumas bus galimybė praleisti kosmose ilgiau nei dvi valandas. Kompanija, beje, teiks ir kosmoso taksi paslaugas. Kosmoso taksi - kompanijos lėktuvai turėtų skraidyti nuolatiniu maršrutu Žemė - Kosmoso viešbutis. Kosmoso viešbutis vienu metu talpins septynis svečius. Jo gamyba turėtų prasidėti jau šiais metais. Planuojama, kad viešbučio modelis bus surinktas žemėje ir iškeltas raketos nešėjos pagalba į kosminę erdvę. Ir panašu, kad Rusijos kompanija turės ir konkurentą, nes Amerikos kompanija "Bigelow Aerospace" šiuo metu modeliuoja savo kosminio viešbučio variantą. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku