Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:

Viešbutis kosmose

TOP pasiūlymai
Viešbutis kosmose

Nežiūrint į tai, kad masinis kosmoso užkariavimas dar atrodo toli, bet panašu, kad jau prasideda lenktynės dėl būsimųjų kosmoso turistų dėmesio. Rusijos kompanija "Orbital Technologies" artimiausiu metu planuoja paleisti į kosmosą pirmąjį kosminio viešbučio modulį, kuris turėtų būti pirmasis viešbutis kosmose. Viešbutis bus prieinamas ne tik kompanijos klientams, bet ir mokslininkams, bei kitiems mokiems klientams.

Viešbutis kosmose - Noriu Noriu Noriu

Kaip jau žinote "Virgin Space" intensyviai dirbą komercinių skrydžių į kosmosą linkme. Rusijos kompanijos išskirtinumas bus galimybė praleisti kosmose ilgiau nei dvi valandas. Kompanija, beje, teiks ir kosmoso taksi paslaugas. Kosmoso taksi - kompanijos lėktuvai turėtų skraidyti nuolatiniu maršrutu Žemė - Kosmoso viešbutis. Kosmoso viešbutis vienu metu talpins septynis svečius. Jo gamyba turėtų prasidėti jau šiais metais. Planuojama, kad viešbučio modelis bus surinktas žemėje ir iškeltas raketos nešėjos pagalba į kosminę erdvę. Ir panašu, kad Rusijos kompanija turės ir konkurentą, nes Amerikos kompanija "Bigelow Aerospace" šiuo metu modeliuoja savo kosminio viešbučio variantą. 

Viešbutis kosmose - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau