Lietuva
Grįžti

Viena diena Trakuose

TOP pasiūlymai
Viena diena Trakuose

Pabudote ryte, jums laisvadienis, nereikia į darbą, tačiau stinga idėjų ką galėtumėte nuveikti? Mes jums pasufleruosime – keliaukite į TrakusJeigu neturite galimybės apsistoti viešbutyje, o Trakuose jų yra tikrai puikių, nieko tokio, patarsime kaip kitaip praleisti laiką.

Jeigu gyvenate kitame mieste ir turite dviračius, "įsimeskite" juos į mašiną ir dar neprivažiavę Trakų centro sustokite, mašiną palikite aikštelėje, o patys lipkite ant dviračių. Žinoma, jeigu gyvenate netoli Trakų ar net Vilniuje, neturėtų būti sunku atminti, tačiau jei gyvenate toliau nei 30 km nuo šio miesto – gali kilti kėblumų, todėl ir siūlome tokį variantą. Su dviračiais minkite iki miesto centro, ten tikrai gražu ir yra kur akis paganyti. 

Apie Trakų pilį tikriausiai žino kiekvienas – didinga, įspūdinga, apie mūsų protėvių karus bei laimėjimus menanti tvirtovė, kviečianti galvą kelti į viršų ir akimis ieškoti bokštų, bei spėlioti koks didikas ten ilsėjosi ar kūrė šaliai naudingus karinius planus. Nuostabu, kad Lietuvoje yra toks kampelis, vis dar menantis apie istoriją, bet būkime atviri – juk Trakus dažniausiai renkamės ne tik dėl istorinių šaknų, bet ir dėl nuostabios gamtos, ramybės ir galimybės atitrūkti nuo didmiesčio šurmulio. Trakų pilį juosiantis Galvės ežeras ne tik žavi vandens tyvuliavimu, bet tarsi kviečia pramogauti. Įvairios ekskursijos laivais ar mažais laiveliais leis jums pasigrožėti puikia ežero panorama. 

Bet šį kartą mes keliaujame ne vandeniu, o sausuma – dviračiais. Jeigu miesto šurmulio jums per daug, o patikėkite savaitgaliais Trakuose tikras sujudimas, ieškokite atokesnės vietos pasivažinėjimui. Tam puikiai tiks jau minėtas Galvės ežeras, pasirodo, kad jį visą galima apvažiuoti dviračiu. Jei mindami pavargsite, o gal norėsite pasidaryti pikniką, sustokite prie ežero kranto, ten daug tiltelių, lieptelių, suoliukų, prisėskite ir grožėkitės, nes Lietuvoje tokį smaragdinį vandenį pamatysite tikrai ne dažnai. 

Na ir žinoma, garsieji kibinai. Po dviračių žygio tikrai jausitės išalkę, gal skamba ir banaliai, bet Trakai be kibinų ne Trakai. Sultinio puodelis ir kibinas – tokia ta Trakų tradicija ir jums rinktis laužyti ją ar ne. 

Negražbyliausime, atvykite ir patys įsitikinsite šio miesto aura ir magija – ji užburia ir kviečia sugrįžti dar vienam dviračių žygiui, pasivaikščiojimui ar skaniai vakarienei. 


Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau