Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:

Valentino diena 2022: idėjos meilės šventei

TOP pasiūlymai
Valentino diena 2022: idėjos meilės šventei - Noriu Noriu Noriu

Nors Valentino dienos ištakos siejamos dar su III amžiumi, šiais metais Lietuvoje ji bus švenčiama trisdešimt antrus metus. Įsimylėjėlių arba meilės švente dar vadinama Valentino diena – puiki proga nekasdieniškai nudžiuginti ir palepinti save bei savo mylimąjį.

Neklysta sakantys, jog meilę, rūpestį ir dėkingumą savo mylimiesiems turėtume išreikšti kiekvieną dieną. Tačiau Valentino dienai būdingas romantiškumas bei pojūtis, jog meilė tarsi sklando ore, – sukuria išties ypatingą atmosferą. Išnaudokite tai: tegul Valentino diena 2022 metais būna kupina atsipalaidavimo, kokybiško poilsio ir malonumų. 

NoriuNoriuNoriu šiais metais paruošė puikių dovanų pasiūlymų, kurie leis maloniai nustebinti artimuosius sveikinant su Valentino diena.

Romantišką šventę galima susikurti ir vienumoje

Visame pasaulyje vasario 14-ąją švenčiama Valentino diena tradiciškai skirta įsimylėjėliams.

Per Valentino dieną įprasta poroje dalintis dovanomis, patirtimis, meilės ir dėkingumo žodžiais. Valentino dieną sveikinimas tampa išties ypatingu, kai išsakome šiltus, nuoširdžius jausmus ar netgi perkeliame santykius į naują lygį. 

Tačiau jei šiais metais „įsimylėjėlių šventę“ planuojate praleisti vienumoje, tai nereiškia, kad neverta jos švęsti. Valentino dieną dovanos gali būti skiriamos ir sau. Ši šventė ne vien apie romantinę meilę, tad ją įprasminti galima susitelkiant į save, skiriant daugiau dėmesio poilsiui, savęs lepinimui. 

Pavyzdžiui, galite susikurti SPA erdvę namuose ir mėgautis grožio ritualais, pasidovanoti sau profesionalų masažą ar apsilankyti degustacinėje vakarienėje, teatre, kine. Puikus pasirinkimas daugiau pabūti gamtoje, pasivaikščioti nepažintose miesto vietovėse. Verta išbandyti kažką naujo ar skirti laiko tam, apie ką ilgai svajojote, bet vis pritrūkdavote laiko. Taip pat Valentino diena yra puikus metas įsivertinti turimus santykius, jų kokybę, perspektyvas, savo norus.

Valentino diena 2022: idėjos meilės šventei - Noriu Noriu Noriu

Valentino dienos idėjos šventei su mylimaisiais

Dalindamiesi meile, ją auginame savyje. Valentino dieną sveikinimas kitiems gali būti pats paprasčiausias. Nudžiuginkite savo artimuosius jiems paskambindami, išsiųsdami mielas žinutes ar rankų darbo atvirutes. Su Valentino diena pasveikinkite kaimyną, įteikdami šokolado plytelę ar tiesiog palinkėdami gražios dienos. Pakvieskite draugus į žygį gamtoje, suorganizuokite maisto gaminimo ar klasikinių Valentino šventės filmų peržiūros vakarą. 

Jei ieškote ypatingos Valentino dienos idėjos dviems – suteikite galimybę sau ir mylimajam kokybiškai praleisti laiką kartu. Įsimintiniausių įspūdžių patirsite aplankydami naujas vietoves, išbandydami ką nors naujo. Pavyzdžiui, tai gali būti dviejų naktų nakvynė su SPA procedūromis Estijoje, viešbutyje „Asa Spa Hotel“. Čia ne tik pailsėsite, bet ir turėsite galimybę pažinti Estijos Saremos salą.

Tačiau net ir neišvykdami į kitą šalį galite susikurti pačią romantiškiausią Valentino dienos šventę. Poilsis naujoje privačioje viloje su aktyviomis pramogomis dviems leis patirti įstabią ramybę, atsipalaidavimą ir mėgautis romantišku buvimu drauge. „Harmony Park“ ramybės ir gamtos oazėje galima pasilepinti ir SPA poilsiu naujoje privačioje viloje dviems. Jau po vienos nakvynės jausitės atgavę jėgas ir lyg iš naujo įsimylėję.

Ne visos poros turi galimybę romantiškai išvykai dviese. Tačiau Valentino diena gali būti smagiai ir turiningai švenčiama su visa šeima. Vienos nakvynės poilsis privačioje viloje su kubilu ir aktyviomis pramogomis 4 asmenų šeimai leis atitrūkti nuo miesto šurmulio, praturtinti šeimos santykius naujomis patirtimis, kokybiškai pailsėti, pasisemti naujų jėgų. Tokia išvyka – tarsi trumpos šeimos atostogos.

Nepriklausomai nuo to, kaip švęsite meilės dieną, svarbiausia nepamiršti, jog Valentino dieną dovanos geriausios tada, kai puoselėjame meilės kupiną ryšį su savimi ir kitais. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau