Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

TOP poilsio dovanų idėjos vaikinui arba vyrui, kurios nustebins ir pradžiugins.

TOP pasiūlymai
TOP poilsio dovanų idėjos vaikinui arba vyrui, kurios nustebins ir pradžiugins.
Dovanojant poilsį mylimam žmogui jūs pabrėžiate, koks jis jums yra svarbus, perteiksite mintį, kad vertinate jo kasdienes pastangas, todėl rūpinatės, kad jis atsikvėptų, būtų laimingas ir pailsėjęs.

Kokį poilsį dovanoti vyrui jei...

Jis daug dirba

Palepinkite jį visą savaitgalį trunkančiu poilsio maratonu. Padarykite jam masažą, palepinkite vonios procedūromis, tokiomis kaip kūno šveitimas kvapniais šveitikliais, įvairios veido kaukės, galvos masažas ir pan. Tai bus labai asmeniška dovana, kuri tikrai paliks įspūdį. 

 - Noriu Noriu Noriu

Lepinkite masažu

Nudžiuginkite savo artimąjį 2 d./ 1 n. poilsiu DVIEM su pusryčiais Jūsų kambaryje, masažais ir PRIVAČIU laiku tik Jums DVIEM sūkurinėje vonioje. Galioja 12 mėn.

Jis dažnai būna išvykęs

Sukurkite tik dviem skirtą atmosferą, kur galėsite niekieno netrukdomi kurstyti aistrą. Sūkurinėje vonioje apsuptoje žvakių šviesa atsipalaiduosite, jausitės jaukiai, o burbuliukų masažas sukurs poilsio oazę. Užsisakykite vakarienę į kambarį, kad visą vakarą  galėtumėte vilkėti tik minkštais chalatais...

 - Noriu Noriu Noriu

Nuteikite romantiškai

Tik 48.94 € (169 LT)  už nakvynę karališkame kambaryje su pusryčiais, masažus, dviračius, biliardo žaidimą bei dar daugiau!

Jis mėgsta naujas vietas

Suorganizuokite jam ekskursiją, nebūtinai į naują šalį, gali būti ir gerai pažįstamas miestas, tačiau katu atraskite  tokias vietas, kuriose dar nebuvote. Patirtais dienos įspūdžiais galėsite pasidalinti jaukiame, šiltame kambaryje skanaujant vaisius ir gurkšnojant taurę vyno. 

 - Noriu Noriu Noriu

Išsivežkite jį toli toli

Išskirtinis SPA poilsis DVIEM Rygos centre galiojantis net 12 mėn! Neribotas laikas SPA komplekse ir ne tik!

Jis aktyvai pramogauja

Nudžiuginkite savo vyrą poilsiu prie ežero Latvijoje. Džiaugsitės aktyviu poilsiu važinėjant dviračiais, pasivaikščiojimais ežero pakrante, rytą pradėsite sportuodami treniruoklių salėje.

 - Noriu Noriu Noriu

NUSivežkite jį prie ežero

 Poilsis prie ežero Latvijoje galiojantis net 12 mėn! Džiaugsitės nakvyne su pusryčiais bei aktyviu poilsiu važinėjant dviračiais ir sportuojant treniruoklių salėje!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau