Lietuva
Grįžti

Tobuliausias viešbutis medaus mėnesiui!

TOP pasiūlymai
Tobuliausias viešbutis medaus mėnesiui!

Jeigu ieškote tobulos vietos medaus mėnesiui praleisti, galime Jums pasiūlyti Maldyvuose esantį "Rangali Island" viešbutį. Klausiate, kodėl būtent šis viešbutis? Visų pirma todėl, kad viešbutis turi unikalų restoraną, kuris yra po vandeniu! Dar smagiau - viešbutis taip pat turi ir romantiškiausią kambarį jaunavedžiams! Kaip jau atspėjote - kambarys taip pat yra po vandeniu. Taip, po vandeniu! Kambarys yra dvidešimties pėdų gilyje, tad žmonės, turintys klaustrofobijos baimę turėtų stipriai pagalvoti. Įsivaizduokite, kiek vandens virš Jūsų galvos... Nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad daugeliui patinka namie, o gal net ir miegamajame laikyti akvariumą. Senai įrodyta, kad žuvelių stebėjimas akvariume turi teigiamą anti streso poveikį.  O dabar įsivaizduokite, kad jūs esate dideliame akvariume patys! 

Patikėkit, pasivaikščioti tikrai nenorėsite niekur eiti!  Tam, kad paremti nenorėjimo pasivaikščioti argumentą, turėčiau atskleisti skaitytojui, kad viena naktis tame viešbutyje jums kainuos tik 15 tūkstančių dolerių :) Kai grįšit, permeskit nuorodą į jūsų kelionės nuotraukų archyvą ;)

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau