Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort Courtyard by Marriott Vilnius City Center Conti Hotel Holiday Inn Vilnius Narutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Bajorų sodyba IMPERIAL Hotel & Restaurant
Sanatorijos:
Eglės sanatorijos Dienos centras Vilniuje
Pramogos:
„Pramogos ore“ „Angel SPA“ centras „Azia SPA“ Vilniuje Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Vilnius Grand Resort - dienos poilsis „Vichy“ vandens parkas Vilniaus Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje QI ANMO Masažo namai „Nuad Thai“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Hungry Walls Joana Photo Style Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Foto Dorovė RB. Photography Judesio Prisilietimas Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Ošimas Autent Shiatsu SPA Ashraf masažo studija Viskio baras „King&Mouse“ Masažų terapija „Keraira“ Grožio gidas GURU SPA Schulte Cue Sports Akių Fotografija Vilniuje Studio figūra BIOCOS Vilniuje „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Studija Šokio harmonija Vilniuje HLC labs Mystic SPA Mvcomics.lt Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Jogos Harmonija Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje CASTA Cyber Club Tapybos Plenerai Restoranas Botanist Masažo salonas Cult of Beauty Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Figaro salonas Atviros metalo dirbtuvės Backstage Roasters Gusto Blyninė DJ Akademija Crooked Nose & Coffee Stories Georgian Puri Raudonas ir baltas Baltas Dobilas ShakeSnack restoranas Sūrio Džiugas® namai Druskos pasakos AlaTurka kebabinė OBS Motosport Sushi Lovers Šokolado dirbtuvės LA NAYA Flera Snukerio akademija Ypatingos kavos klubas Tacos Amigos Noriu Dar Laisvalaikio žirgai Scandal Parlor Kavinė Tamago Domus Kitchen Aurelijos Stalo Teniso Klubas BiS masažai Vilniaus baidarės Meno studija Artoteka ChickiMap Kvapų eksperimentai bloom.dirbtuvės Drops Clinic Vilniuje Skinny Peach AJ šokoladas Vilniuje Kristina Dh&Twerk Neo Desig Vilniuje HotFlow My Pilates Laimingos Rankos Splatter Studio DAD Studio Vilniuje Moderni Muzikos Studija GSC Vilniuje Leičių Bravoras Go laser Vilniuje Akrobatika Krokodiliukas Lazerspotas Naujieji Rytai Smart Dance The House Jojimo pamokos Restoranas Medininkai Night Rider Dangaus metro Vilniuje Klinika YOU SaJo Ceramics Visos Stygos Žmogaus studijų centras Zuikių miestas PEW PEW VR Casa La Familia Train Your Brain Vilnius Eye2Eye akių fotografija Vilniuje
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Utena
Grįžti Utena
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Utenoje
Kelmė
Grįžti Kelmė
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Kelmėje
Latvija
Grįžti
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE VILIOJA YPATINGA AURA

TOP pasiūlymai
NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE VILIOJA YPATINGA AURA

Druskininkai yra seniausias kurortas Lietuvoje ir tikra mineralinių vandenų sostinė, tad mano vasaros maršrutas šio miesto niekaip negalėjo aplenkti. O išbandyti šį kartą nutariau vieną moderniausių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse sveikatinimo ir reabilitacijos centrą „Upa“.

Nuo pat senovės druskingųjų vietos šaltinių gydomosios savybės buvo apipintos įvairių legendų ir paslapčių, tad nenuostabu, kad moderni gydykla buvo pavadinta senovės baltų dievybės, vandenų, upių ir šaltinių globėjos Upos vardu.

Ir iš tiesų tai yra vieta, kur susipina senųjų amžių palikimas ir patys naujausi bei moderniausi šių laikų privalumai.

NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE - Noriu Noriu Noriu

Centras įsikūręs idiliškoje Druskininkų vietoje – pušų miško, upės ir tvenkinio apsuptyje. Interjeras – įkvėptas baltų kultūros ir mitų, Lietuvos gamtos spalvų. Dominuoja natūralios ramios spalvos su skandinaviško stiliaus aspektais. Kiekvienas aukštas turi savo spalvinę gamą ir pavadinimą.

O čia dirbantys specialistai pasitinka svečius su šypsena ir, pasitelkę pažangiausias reabilitacinio gydymo technologijas bei metodus, užtikrina efektyvų gydymo procesą be jaukią viešnagę.

Už „Upos“ durų paliksite visus savo rūpesčius, pamiršite apie miesto šurmulį ir galėsite maksimaliai pasirūpinti savo sveikata, nes būtent reabilitacijai čia yra skiriamas didelis dėmesys.

Ramybė ir sveikata

Įsivilkęs į „Upos“ chalatą, jautiesi tarsi meškinas, kuris nori tiesiog sliūkinti iš procedūros į procedūrą ir mėgautis ramybe.

Ar galima pavargti nuo miesto šurmulio? Manau, kad vienareikšmiškai atsakysite – taip. O jei pasiteirausiu jūsų, ar galima pavargti nuo šeimos ir vaikų šurmulio? Atleisk man, Viešaptie, tačiau iš tų, kas supranta apie ką aš čia, tikrai sulauksiu teigiamo atsakymo.

Tad kur aš lenkiu? „Upoje“ – visiška tyla ir ramybė. Čia, tikrai nesutiksite norinčiųjų pasiautėti ir patriukšmauti, čia greičiausiai nepamatysite ir šeimų su vaikais. Tai vieta, kur netgi baras neveikia ilgiau nei iki 20 val. Žmonės čia atvyksta išties pailsėti visiškoje ramybėje arba išspręsti rimtų sveikatos problemų.

NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE - Noriu Noriu Noriu

Sveikatinimas ir reabilitacija čia prasideda nuo gydytojo konsultacijos. Specialistas susipažinęs su traumų padarinių ar organizmo pokyčių istorija parenka gydymo planą. Atkeliavę į procedūras bendraujate su ją atliekančiu specialistu, kuris taip pat negaili savo nuomonės, kuri grindžiama ilgalaike darbo patirtimi.

NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE - Noriu Noriu Noriu
NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE - Noriu Noriu Noriu

Personalas – paslaugus, nuolat besišypsantis ir kantriai besigilinantis į svečių poreikius. Tiesa, sekmadienio popietę procedūrų užsisakyti jau nepavyks.

NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE - Noriu Noriu Noriu

„Upa“ duris atvėrė vos prieš 9 mėnesius, tad nenuostabu, kad viskas čia dar dvelkia naujumu.

Turbūt dėl tos pačios priežasties man lankantis sveikatinimo centro pirmojo ir ketvirtojo aukšto bibliotekose dar buvo mažokai knygų, tačiau, žinoma, tai tik smulkmena, kuri, tikiu jau ištaisyta arba bus artimiausiu metu sutvarkyta.

Organizmo „techninė apžiūra“

Vienas iš išskirtinių sveikatos tyrimų, siūlomų „Upa“ klientams – spiroergometrija. Šis tyrimas leidžia įvertinti bendrą kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių, neuropsichologinės ir skeleto raumenų sistemų atsaką į dozuotą fizinį krūvį. Trumpiau – tai jūsų organizmo „techninė apžiūra“.

Tyrimas skirtas ne tik profesionaliems sportininkams, asmenims mėgstantiems aktyvią gyvenseną, bet ir vyresniems nei 40 metų žmonėms, kuriems bent kartą per metus rekomenduojama atlikti kardiopulmoninį tyrimą.

Pacientams, sergantiems plaučių, širdies-kraujagyslių ligomis, tai leidžia nustatyti krūvio toleranciją bei parinkti gydymo taktiką. Reabilitacijos metu tai leidžia nustatyti fizinių treniruočių lygį ir kiekybinį rezultatų įvertinimą, įvertinti darbingumą.

Beje, „Upa“ įsikūrusi greta Druskininkų miesto ligoninės ir jei prireikia rimtesnių procedūrų ar gydytojų paslaugų, jas galima greitai ir patogiai gauti. Kita vertus, nenustebkite jei ilsėdamiesi čia, kartas nuo karto išgirsite į ligoninę atskubančių greitosios pagalbos automobilių sirenas.

Puikiai subalansuotas maistas

Nustebino sveikų produktų, patiekalų gausa ir beveik nieko... miltinio. Išskyrus pyragą, kuris įstabaus skonio. Gal ir nenuostabu, turint galvoje, kad meniu kūrė ir virtuvę periodiškai „vizituoja“ vienas iš geriausių Lietuvoje – šefas Tomas Rimydis. Reziumuojant – sveika, šviežia, lengva ir gaivu.

NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE - Noriu Noriu Noriu
NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE - Noriu Noriu Noriu
NAUJAS SVEIKATINIMO CENTRAS DRUSKININKUOSE - Noriu Noriu Noriu

Kodėl turėtumėte čia atvykti?

Nors klientų atsiliepimuose galima sutikti, kad lankytis čia nepigu, bet ar tai kas nauja, kokybiška ir susiję su sveikata gali būti pigu?

Čia patys laukiamiausi klientai yra tie, kurie supranta, kas yra sveikata ir kodėl reikalinga ja rūpintis. Kurie supranta kodėl svarbūs specialistų tyrimai, konsultacijos, gydimas ir ramybė. Ramybė nuo bet kokio šurmulio, supančio mus kasdienybėje.