TOP
Meniu

Kokia dovana tėčiui leis pasijusti mylimam?

Kokia dovana tėčiui leis pasijusti mylimam?

Kadangi mylimas tėtis yra labai svarbus nėra paprasta išrinkti jam dovaną, kuri atspindėtų dėkingumą už visas gražias akimirkas, šilumą bei gyvenimiškus patarimus. Tačiau tikime, kad dovanodami poilsį išreiškiate rūpestį tėčio gera savijauta. Todėl paruošėme keletą pasiūlymų atitinkančių kiekvieno tėčio pomėgius.

Jūsų tėtis - sveikuolis?

Rekomenduojame sveikatingumo poilsį Tulpės sanatorijoje jūsų tėčio laukia net 3 kartų per parą maitinimas ir 20 procedūrų, kurias buvimo laikotarpiu paskirs gydytojas. PLIUS dovanos, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu.  

Spausti čia >>>

Jūsų tėtis myli gamtą?

Padovanokite jam poilsį Dubingiuose, kuomet jis galės ramybės apsuptyje pažvejoti, pasidžiaugti poilsiu įkvepiančioje gamtoje, aktyviomis pramogomis, baseino ir SPA kompleksu bei jaukia nakvyne su pusryčiais. 

Spausti čia >>>

Jūsų tėtis niekada nesensta?

Nustebinkite jį dar vienu iššūkiu poilsiu Druskininkų vandens parke! Jūsų tėčio laukia nakvynė "Medea" viešbutyje su pusryčiais ir Druskininkų vandens parko pramogomis.

Spausti čia >>>

Jūsų tėtis - intelektualas?

Įsivaizduokite kaip bus gera jūsų tėčiui skaityti knygas Jūrmaloje girdint ošiančią jūrą! Jūsų tėčio laukia nakvynė LIUKSO klasės numeryje, primenančiame pilies kambarį, su pusryčiais, SPA ritualas, 40 min. haloterapija bei dar daugiau.

Spausti čia >>>

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku