Lietuva
Grįžti

Ką veikti Palangoje?

TOP pasiūlymai
Ką veikti Palangoje?

Sutikime, Palanga tai dvejopus jausmus keliantis miestas, vieniems tai puikus atostogų kurortas, kitiems – vieta, kurią dėl lankytojų gausos norisi aplenkti. Tačiau šį kartą mes norime atskleisti pačias gražiausias šio miesto puses, kadangi Palanga, tai tarptautinis kurortas su išvystyta sveikatingumo, sporto ir poilsio infrastruktūra bei aktyviu kultūriniu gyvenimu. Tai patogus miestas poilsiui ir atostogoms. O mes esame įsitikinę, kad norintys visuomet atras kažką artimo, mėgiamo ir sau tinkamo - veiklos į valias, tereikia norėti ir netingėti.

Apie nuostabaus grožio grafų Tiškevičių dvarą ir jame įsikūrusį gintaro muziejų žinome kiekvienas, tačiau jį paminėti būtina. Tai tikrai puiki vieta ilgiems pasivaikščiojimams, dvaras įsikūręs labai gražioje vietoje, gamtos apsuptyje, lankytojus žavi savo prabangių eksponatų gausa ir be abejo – viena įspūdingiausių gintarų ekspozicija visame pasaulyje. Birutės vardu vadinamame parke yra fontanas, gėlynai, rožynas, įvairios skulptūros, vandens telkiniai. 

Palangoje daug muziejų, jei mėgstate kultūringai ir prasmingai leisti laiką aplankykite tremties ir rezistencijos muziejų, lankytojams atviras gintarų dirbtuves, Palangos skulptūrų parką, mažiesiems turėtų patikti Taikos gatvėje įsikūręs šunų muziejus, kuriame pamatysite net 2000 suvenyrinių šunų iš viso pasaulio.

Judėjimą mėgstantiems rekomenduojame pasivažinėjimą dviračiu, Palangoje tikrai išvystyta dviračių takų infrastruktūra. Jei nepabijosite atstumo ir mėgstate ilgus pasivaikščiojimus – palūdymiu eikite apie 11km ir pasieksite Šventąją. Juk kartais reikia ir tokių įšūkių.

Šiais metais Palangoje, Vytauto gatvėje ant didelės, gražios, kultūros pievos “I love Palanga” įsikūrė LRT Opus terasa, kviečiant pasiklausyti gyvo garsų koncertų, pabendrauti ir tiesiog smagiai praleisti laiką.  Poilsiautojai čia lepinami ne tik gyva muzika, bet ir kinu po atviru dangumi – komedijos, dramos, dokumentiniai ar net romantiniai miuziklai,  kiekvieną savaitę vis naujas, nematytas prancūziškas filmas. 

Na ir žinoma, Baltijos jūra, suteikianti daug laimės ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Gaudykite bangas, mėgaukitės saulės kaitra ir įdegusia oda. Prie jūros visada gera, nesvarbu žiema ar vasara, pajūris turi kažkokią stebuklingą aurą, atrodo atostogavote čia jau daugybę kartų, tačiau vis negana. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau