Lietuva
Grįžti

Įspūdžiai iš parodos "Vivattur 2012"

TOP pasiūlymai
Įspūdžiai iš parodos "Vivattur 2012"

Sveiki, Noriunoriunoriu.lt dienoraščio skaitytojai! Ilgokai jau neberašėme savo dienoraštyje ir tam turėjome rimtą priežastį - intensyviai ruošėmės "Vivattur 2012" turizmo parodai. Prieš dalyvaudami parodoje išsikėlėme sau keletą tikslų, kuriuos turime pasiekti parodos metu. Verslui pristatėme "offline" programą - galimybę prisijungti prie mūsų sistemos ir pardavinėti mūsų pasiūlymus užsidirbant gerus komisinius. Tiesioginiams parodos lankytojams turėjome pasiūlyti tikrai išskirtinių pasiūlymų. Iš lankytojų susilaukėme nemažai dėmesio ir gerų atsiliepimų iš žmonių, kurie jau naudojasi mūsų tinklapio paslaugomis. Smagu sutikti žmones, kurie yra tavo klientai! Parodos metu susipažinome su daugelio viešbučių, kurie pardavinėjami mūsų tinklapyje atstovais. Susiradome daugybę naujų viešbučių partnerių. Jau greitai pas mus bus galima rezervuoti viešbučius Graikijoje, Turkijoje, Latvijoje ir kitose šalyse. Galima drąsiai sakyti, kad paroda pateisino ir viršijo visus lūkesčius. Po parodos prasideda dideli pasikeitimai mūsų darbo sistemoje ir galime drąsiai sakyti, kad pereiname į kita lygmenį. Mums dar nėra metukų, o nuveikta jau tiek daug! Dabar jūsų dėmesiui trumpas foto reportažas iš parodos. Žemiau esančioje nuotraukoje matote paskutinius pasiruošimo darbus prieš parodos atidarymą. 

Mūsų kolega Paulius pristatinėja projekto privalumus parodos lankytojams.

Balionai buvo puiki priemonė paslėpti TV kabelius :)

Parodos metu mums talkino keletas studentų. Viso kolektyvo vardu didelis Ačiū jiems už nuolatines šypsenas ir pagalbą parodos metu.

Daugiausia dėmesio parodoje sulaukė mūsų loterija, kurios metu buvo galima laimėti nakvynę dviems viename iš viešbučių, kurie parduodami mūsų sistemoje.

Sekmadienį, 15.30, kaip ir žadėta traukėme loterijos nugalėtoją. Tam pasitelkėme kaimyninio stendo dalyvių mergaitę.

Štai ir mūsų laimingasis loterijos nugalėtojas!

O juo tapo Algimantas Stapčinskas - sveikiname! Kaip jau ir minėjome Algimantas galės pasirinkti, bet kurį iš viešbučių, kurie šiuo metu yra parduodami mūsų tinklapyje. Ir visa tai jam tekainuos tik vieną litą!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau