Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Sportas - geriausias būdas emociškai pailsėti

TOP pasiūlymai
Sportas - geriausias būdas emociškai pailsėti

Šiomis dienomis apie sportą kalbama labai daug, vieniems tai gyvenimo būdas, kitiems savęs tobulinimas, tretiems – prievolė. Apie sveiką gyvenimo būdą kalbama daug ir dažnai, galima sakyti tai pasidarė tam tikra mada, greitai plintanti ir vis labiau populiarėjanti. Mes džiaugiamės, kad ši mada priverčia žmones susimąstyti ir judėti, todėl šį kartą apie sportą ir poilsį kalbamės su trenere Lina Lisauskaite Martinionienė, kuri sako, jog sportas, gali būti pats geriausias poilsis ir galimybė pamiršti visas bėdas.

Pokalbis su trenere Lina apie sportą ir poilsį - Noriu Noriu Noriu

Jau penkerius metus trenere dirbanti Lina pasakoja, kad jai atostogos tai poilsis ir galimybė atsiriboti nuo kasdienybės, tai laikas, kurį mes skiriame sau. Lygiai taip pat ir sportas, tai viskas viename – gyvenimo būdas, darbas, poilsis, laisvalaikis. Tik šis darbas reikalauja tiek fizinio, tiek ir psichologinio pasirengimo. Didžiausias atlygis už šį darbą – žmonių šypsenos ir žinoma, pasiekti rezultatai.

Pokalbis su trenere Lina apie sportą ir poilsį - Noriu Noriu Noriu

Paklausta apie savo silpnybes, Lina prasitarė, jog ir ji yra žmogus, todėl tikrai turinti silpnybių, tokių kaip ir visi kiti. Keliaudama ji visuomet su savimi pasiima sportinę aprangą, tačiau ja pasinaudoja ne visuomet, kai per savaitę turi 15 treniruočių, norisi kitokio poilsio, netgi ir pasyvaus, pasakoja Lina. Trenerė sako, kad svarbiausia mokėti viską derinti tarpusavyje, nepamiršti, kad kūnui ir protui reikia aktyvumo, reikia judėjimo, tačiau tuo pat metu reikia ir ramybės. Sportas tikrai “pravalo galvą”, kai atlieki vienokį ar kitokį veiksmą galvoji apie jį, galima sakyti tai savotiška poilsio forma, na kūnas tikrai nesiilsi, bet protas ir mintys tuo metu atostogauja.

Pokalbis su trenere Lina apie sportą ir poilsį - Noriu Noriu Noriu

Lina juokauja, kad sportuojančio ir nesportuojančio žmogaus atostogos nelabai kuo ir skiriasi, nebent tuo, kad aktyviai gyvenantys žmonės turi daugiau energijos ir noro veikti, na ir žinoma, labiau ištreniruotą kūną. Tačiau ir tie, ir tie lygiai taip pat vienodai nori poilsio nuo darbų, kasdienybės ir rutinos. 

Jeigu dar nesatę pamilę sporto, nepatingėkite, bent kartą pamėginkite apsiauti sportinius batelius ir tiesiog pabėgiokite, kad ir 10 minučių. Galbūt ir pavargsite, galbūt bus sunku, bet finale - tikrai verta. Kūnas bus pavargęs, bet mintys - atpalaiduotos.


Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau