Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort Artis Centrum Hotels Calvary Hotel & Restaurant Ibis Styles Vilnius Conti Hotel Courtyard by Marriott Vilnius City Center Narutis viešbutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt Bajorų sodyba IMPERIAL Hotel & Restaurant
Sanatorijos:
Pramogos:
„Vichy“ vandens parkas Restoranas Botanist Kačių kavinė Cat Cafe Sūrio Džiugas® namai „Azia SPA“ Vilniuje Sushi Lovers QI ANMO Vilniaus Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje „Angel SPA“ centras Masažo namai „Nuad Thai“ „Pramogos ore“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ Hungry Walls Čiop Čiop kulinarijos kursai Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Joana Photo Style River Town Foto Dorovė Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranas Georgian House Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Judesio Prisilietimas Ošimas Autent Shiatsu SPA Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje SPA VILNIUS Vilnius Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Masažų terapija „Keraira“ Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow GURU SPA Studio figūra BIOCOS Vilniuje HLC labs Schulte Cue Sports „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Vilnius Grand Resort - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Mystic SPA Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje Masažo salonas Cult of Beauty Kanapių aliejus Nordic Nutris Estetiškai koreguojantys masažai Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt Figaro salonas Atviros metalo dirbtuvės Backstage Roasters Gusto Blyninė DJ Akademija Crooked Nose & Coffee Stories Georgian Puri Raudonas ir baltas Baltas Dobilas ShakeSnack restoranas Desertinė „Roons“ Druskos pasakos AlaTurka kebabinė OBS Motosport Šokolado dirbtuvės LA NAYA Flera Snukerio akademija Ypatingos kavos klubas Tacos Amigos 2823 skin Noriu Dar Laisvalaikio žirgai Scandal Parlor Kavinė Tamago Domus Kitchen Aurelijos Stalo Teniso Klubas BiS masažai Vilniaus baidarės Meno studija Artoteka Eglės sanatorijos Dienos centras Vilniuje
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Utena
Grįžti Utena
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Utenoje
Kelmė
Grįžti Kelmė
Viešbučiai:
Sanatorijos:
Pramogos:
Trolių pica Kelmėje
Latvija
Grįžti
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:
Salacgryva
Grįžti Salacgryva
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Tukuma
Grįžti Tukuma
Viešbučiai:
Jaunmoku pils
Sanatorijos:
Pramogos:

Sportas - geriausias būdas emociškai pailsėti

TOP pasiūlymai
Sportas - geriausias būdas emociškai pailsėti

Šiomis dienomis apie sportą kalbama labai daug, vieniems tai gyvenimo būdas, kitiems savęs tobulinimas, tretiems – prievolė. Apie sveiką gyvenimo būdą kalbama daug ir dažnai, galima sakyti tai pasidarė tam tikra mada, greitai plintanti ir vis labiau populiarėjanti. Mes džiaugiamės, kad ši mada priverčia žmones susimąstyti ir judėti, todėl šį kartą apie sportą ir poilsį kalbamės su trenere Lina Lisauskaite Martinionienė, kuri sako, jog sportas, gali būti pats geriausias poilsis ir galimybė pamiršti visas bėdas.

Pokalbis su trenere Lina apie sportą ir poilsį - Noriu Noriu Noriu

Jau penkerius metus trenere dirbanti Lina pasakoja, kad jai atostogos tai poilsis ir galimybė atsiriboti nuo kasdienybės, tai laikas, kurį mes skiriame sau. Lygiai taip pat ir sportas, tai viskas viename – gyvenimo būdas, darbas, poilsis, laisvalaikis. Tik šis darbas reikalauja tiek fizinio, tiek ir psichologinio pasirengimo. Didžiausias atlygis už šį darbą – žmonių šypsenos ir žinoma, pasiekti rezultatai.

Pokalbis su trenere Lina apie sportą ir poilsį - Noriu Noriu Noriu

Paklausta apie savo silpnybes, Lina prasitarė, jog ir ji yra žmogus, todėl tikrai turinti silpnybių, tokių kaip ir visi kiti. Keliaudama ji visuomet su savimi pasiima sportinę aprangą, tačiau ja pasinaudoja ne visuomet, kai per savaitę turi 15 treniruočių, norisi kitokio poilsio, netgi ir pasyvaus, pasakoja Lina. Trenerė sako, kad svarbiausia mokėti viską derinti tarpusavyje, nepamiršti, kad kūnui ir protui reikia aktyvumo, reikia judėjimo, tačiau tuo pat metu reikia ir ramybės. Sportas tikrai “pravalo galvą”, kai atlieki vienokį ar kitokį veiksmą galvoji apie jį, galima sakyti tai savotiška poilsio forma, na kūnas tikrai nesiilsi, bet protas ir mintys tuo metu atostogauja.

Pokalbis su trenere Lina apie sportą ir poilsį - Noriu Noriu Noriu

Lina juokauja, kad sportuojančio ir nesportuojančio žmogaus atostogos nelabai kuo ir skiriasi, nebent tuo, kad aktyviai gyvenantys žmonės turi daugiau energijos ir noro veikti, na ir žinoma, labiau ištreniruotą kūną. Tačiau ir tie, ir tie lygiai taip pat vienodai nori poilsio nuo darbų, kasdienybės ir rutinos. 

Jeigu dar nesatę pamilę sporto, nepatingėkite, bent kartą pamėginkite apsiauti sportinius batelius ir tiesiog pabėgiokite, kad ir 10 minučių. Galbūt ir pavargsite, galbūt bus sunku, bet finale - tikrai verta. Kūnas bus pavargęs, bet mintys - atpalaiduotos.


Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau