Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Barbės viešbutis

TOP pasiūlymai
Barbės viešbutis

Daugelis merginų su jomis užaugo - turime omenyje visame pasaulyje žinomą lėlę - Barbę. Viešbučių savininkai irgi vilioja savo lankytojus siūlydami jiems kambarius, kurie yra padaryti minėtos lėlės tematika. Tai idealus pasirinkimas tėvams, kurie nori sužavėti savo dukras. Pirmasis viešbutis, kurį rekomenduojame - Plaza Athenee, Paryžius (Prancūzija). Kambarys nėra pigus - viena naktis kainuoja nuo 2 iki 3 tūkstančių dolerių. Prie vaikų kambario priklauso ir apartamentai tėvams. Kambarys skirtas mergaitėms nuo trijų iki šešiolikos metų.

Barbės viešbutis  - Noriu Noriu Noriu

Kitas Barbės tema dekoruotas kambarys randasi Las Vegaso viešbutyje The Palms. Nežiūrint į tai, kad daugelis apartamentų šiame viešbutyje yra sukurta suaugusiųjų nuodėmių tematika - viešbučio savininkai sukūrė vienus iš apartamentų tėvams su vaikais. Pagrindinė idėja buvo suteikti apartamentuose apsistojusiai mergaitei pojutį, tarytum ji pati būtų apsistojusi Barbės namelyje.  

Barbės viešbutis  - Noriu Noriu Noriu

Iš saulėtosios Nevados persikelkime į Europą, arba tiksliau - Vokietiją. Vokietijoje, Maritim viešbutyje rasite panašius apartamentus kaip ir Paryžiuje, bet smagiausias dalykas, kad šiame viešbutyje nuomos kaina prieinama daugeliui. Numeryje yra ir vonios kambarys, kuris dekoruotas ta pačia tematika. Panašu, kad viešbutis turi ką pasiūlyti ir berniukams - vienas iš kambarių yra dekoruotas "Hot wheels" tematika.

Barbės viešbutis  - Noriu Noriu Noriu

Sekantis viešbutis, arba tiksliau viešbučių grupė, kuri patraukė mūsų dėmesį - Hilton viešbučiai. Kartu su kompanija Mattel, kuri yra žymiųjų Barbių gamintoja, jie kuria trumpalaikius projektus ir ribotą laiką siūlo išsinuomoti viešbučių tinkle Barbės tematika dekoruotus kambarius.

Barbės viešbutis  - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau