Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Aromaterapija - puikus būdas atsipalaiduoti

TOP pasiūlymai
Aromaterapija - puikus būdas atsipalaiduoti

Kas yra aromaterapija?

Visų pirma pradėkime nuo to, kas yra ta aromaterapija. Jei trumpai ir aiškiai, tai eterinių bei augalinių aliejų naudojimas fizinėms ir dvasinėms ligoms gydytis, bet žinoma, tai ir įvairių ligų prevencija. Aromaterapija, pasitelkdama senovės išmintį bei šiuolaikinio mokslo pasiekimus, moko, kaip panaudoti terapines aromatinių aliejų savybes norint atpalaiduoti ar stimuliuoti kūną ir dvasią, įveikti negalavimus, pagerinti savijautą. 

Apie aromaterapijos teikiamą naudą žmogui. - Noriu Noriu Noriu

Koks yra aromaterapijos poveikis?

Aromaterapija naudojama nerimui, depresijai malšinti, taip pat dėmėsio stokos, nėmigos problemoms gerinti. Naudojant kvapus galima atsikratyti arba bent jau sumažinti baimės pojūtį, agresiją, nuovargį, sielvartą ir pan. Taip pat ši terapija padeda nuo galvos skausmo bei skatina daug kokybiškesnį poilsį. Jei jūs jaučiate didelį nuovargį, naudokite levandos, apelsino, citrinos ar imbiero aliejus, jie padės jums pailsėti, atsipalaiduoti ir pagerins jūsų miegą. Eukalipto, arbatmedžio, citrusinių vaisių eteriniai aliejai padeda apsisaugoti nuo įvairių sezoninių ligų, stiprinti imunitetą, palengvinti peršalimo simptomus, o tai ypač aktualu tiems, kas negali pasigirti stipre imunine sistema, tad artėjant rudens sezonui, siūlome palepinti save ir savo organizmą šiais kvapais. Levandų eteriniai aliejai padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, pagerina miego kokybę. Bergamotės eteriniai aliejai padeda, kai trūksta energijos ir vargina bloga nuotaika.

Nepamirškite aromatizuoti ir savo darbo vietos, kadangi tai padeda reguliuoti darbo našumą, mažina įtampą bei stresą darbo vietose, gerina savijautą. Darbo aplinkoje jaučiatės daug labiau susikoncentravęs ir ramus, neišsiblaškęs, todėl automatiškai pasiekiate geresnių rezultatų. 

Apie aromaterapijos teikiamą naudą žmogui. - Noriu Noriu Noriu

Kaip naudotis aromaterapija?

Aliejus galite naudoti vonioje, tokiu būdu aliejai net tik veikia per orą, bet ir skverbiasi į jūsų odą. Aromaterapinius aliejus drąsiai naudokite masažams,  tokiu būdu atsipalaiduos ne tik jūsų kūnas, bet ir protas. Jeigu norite malonius kvapus jausti savo namų aplinkoje, naudokite aromatines lempas. Galima ir tiesioginė inhalecija, padėsianti apsisaugoti nuo galvos svaigimo, silpnumo jausmo ar net slogos.

Norėdami pasiekti maksimalius rezultatus, pasikonsultuokite su specialistu, nes profesionalus aromaterapijos žinovas parinks aliejų derinį ar tinkama kvapą pagal jūsų organizmo ar sveikatos ypatumus,  nes naudodami atsakingai ir tikslingai parinkus aliejus pajausite maksimalią jų naudą.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau