Lietuva
Grįžti
REGISTRUOKIS ir LAIMĖK!
KONKURSAS JAU BAIGĖSI ★★★★ 2 nakvynių SPA poilsis Jūrmaloje su pusryčiais DVIEM!
Konkurso laimėtojas: asta.ab*********@*****.com
Prizas - ★★★★ 2 nakvynių SPA poilsis Jūrmaloje su pusryčiais DVIEM!

 • 2 nakvynės standartiniame dviviečiame kambaryje DVIEM;
 • Švediško stalo pusryčiai 2 kartai, 2 asm.;
 • 2,5 val. apsilankymas „Wellness Oasis“ baseino ir pirčių centre po vieną kartą per parą (išvykimo dieną iki 12 val.) 2 kartai, 2 asm.;
 • Neribotas laikas treniruoklių salėje 2 asm.;
 • Chalatai ir šlepetės kambaryje suaugusiems ir vaikams nuo 13 metų;
 • Bevielis internetas;
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė;
 • Dėmesio! Nemokama vieta automobiliui bus suteikta tik esant galimybei (vietų aikštelėje skaičius ribotas);
 • Kelialapis galioja DVIEM;
 • Kelialapis galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS;
 • Kelialapis galioja nuo 2020.09.01 iki 2020.12.20.
 • Kelialapis negalioja Latvijos valstybinių švenčių dienomis.

ŽAIDIMO TAISYKLĖS

 • Žaidimo organizatorius UAB „NoriuNoriuNoriu“, įmonės kodas: 302917883, PVM kodas: LT100007315715, bankas: Swedbank, sąskaitos Nr.: LT897300010133613141, el. paštas: tikrai@noriunoriunoriu.lt, telefonas: +370 630 07111, adresas: Savanorių pr.1- 4, Vilnius LT-03116. (toliau ir – „Organizatorius“)
 • Žaidimo prizo steigėjas SIA Hotel Jūrmala SPA, įmonės kodas: 40003694427, PVM kodas: LV40003694427, el. pastas: booking@hoteljurmala.com, telefonas: +37167784415, adresas: Jomas iela 47/49, Jūrmala, LV2015, Latvia.
 • Žaidime gali dalyvauti asmenys ne jaunesni nei 18 metų amžiaus. Registruodamiesi Žaidimo dalyviai turi pateikti teisingus duomenis apie save, kurie reikalingi, kad galėtų dalyvauti žaidime. Registruojantis nepateikus nurodytų jūsų duomenų, atsakymai neturėtų reikšmės, jų negalima panaudoti žaidimo prizo laimėjimui.
 • Žaidimo dalyvių asmens duomenys tvarkomi Žaidimo dalyvių sutikimu ir siekiant įgyvendinti mūsų susitarimą – Žaidimo dalyviui laimėjus prizą, pranešame apie laimėjimą paviešindami šį faktą. Registruodamiesi Žaidimo dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi.
 • Žaidime negali dalyvauti juridiniai asmenys, UAB „NoriuNoriuNoriu“, SIA Hotel Jūrmala SPA, jų darbuotojai ir jų šeimos nariai;
 • Užsiregistravę Žaidimo dalyviai dalyvauja apklausoje ir užpildo visus apklausos laukelius. Pasibaigus Žaidimui, iš visų nurodytu laikotarpiu užsiregistravusių dalyvių, atsitiktinės tvarkos būdu bus atrinkti 3 laimėtojai.
 • Su prizo laimėtoju per 30 kalendorinių dienų nuo laimėtojo paskelbimo bus susisiekiama asmeniškai registracijos metu nurodytu jo telefono numeriu dėl prizo perdavimo.
 • Nepavykus susisiekti su prizo laimėtoju per 30 kalendorinių dienų nuo Žaidimo laimėtojo paskelbimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą ir atsitiktinės atrankos būdu atrenkamas kitas laimėtojas, su kuriuo bus susisiekta registracijos metu nurodytu jo telefono numeriu.
 • Laimėtas prizas į pinigus ar į kitus prizus nekeičiamas.
 • Žaidimas vyksta nuo 2020 liepos 20 d. iki 2020 rugpjūčio 16 d. Laimėtojai skelbiami iki 2020 rugpjūčio 17 d.
 • Žaidimo laimėtojui prizas bus įteikiamas, jei buvo laikomasi Žaidimo taisyklių.
 • Kilus klausimams, Žaidimo dalyviai gali kreiptis į Organizatorių elektroniniu paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt.

KLAUSIMAI SUSIJĘ SU ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR PRIVATUMO POLITIKA

Jūsų Asmens duomenų tvarkytojas ir valdytojas: UAB „NoriuNoriuNoriu“, įmonės kodas: 302917883, PVM kodas: LT100007315715, bankas: Swedbank, sąskaitos Nr.: LT897300010133613141, el. paštas: tikrai@noriunoriunoriu.lt, telefonas: +370 630 07111, adresas: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

Mes gerbiame ir rūpinamės Jūsų privatumu ir Asmens duomenų apsauga bei tinkamu ir teisėtu bet kokios informacijos apie Jus tvarkymu, todėl mums svarbu, kad susipažintumėte ir sutiktumėte su mūsų privatumo ir duomenų apsaugos politika https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika (toliau ir – „Privatumo politika“), bei su šiomis Žaidimo taisyklėmis (toliau ir – „Žaidimo taisyklės“). Jums dalyvaujant Žaidime, mes iš Jūsų gausime, tvarkysime ir valdysime tam tikrus (žemiau nurodytus) Jūsų Asmens duomenis.

KOKIUS JŪSŲ DUOMENIS RENKAME?

Jums registruojantis ir dalyvaujant žaidime, mes iš Jūsų gausime šiuos Jūsų Asmens duomenis:

 • Telefono numeris; 
 • Elektroninio pašto adresas; 
 • Prisijungimo ir naršymo mūsų svetainėje informacija; 
 • IP adresas; kita informacija, kurią jūs pateikiate.

Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui Žaidimo ar kitais klausimais Jums kreipiantis į mus telefonu, el. paštu, ar Jums atvykus į mūsų biurą gali būti renkami ir kiti Privatumo politikoje nurodyti Jūsų Asmens duomenys. Tokiu atveju, šie Asmens duomenys bus naudojami Privatumo politikoje numatytais tikslais.

KOKIAIS TIKSLAIS NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų registracijos Žaidime metu ir/ar dalyvaujant Žaidime gauti Jūsų Asmens duomenys bus naudojami šiais tikslais:

 • Tikslu su Jumis susisiekti, pavyzdžiui informuojant apie Žaidimo rezultatus, informuoti apie su paslaugomis susijusius pasikeitimus ar pan.;
 • Tikslu Jums siųsti tiesioginės rinkodaros pranešimus (pvz.: el. paštu, sms žinutėmis) bei informuoti Jus apie mūsų paslaugas, jeigu Jūs sutikote su Jūsų Asmens duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros tikslais. Šį savo sutikimą galite bet kada lengvai atšaukti susisiekę su mumis elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba atvykę į mūsų biurą, adresu: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.
 • Tikslu Jums siųsti tiesioginės rinkodaros pranešimus (pvz.: el. paštu, sms žinutėmis) bei informuoti Jus apie mūsų paslaugas, jeigu Jūs sutikote su Jūsų Asmens duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros tikslais. Šį savo sutikimą galite bet kada lengvai atšaukti susisiekę su mumis elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba atvykę į mūsų biurą, adresu: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę bet kuriuo metu, pateikdami pranešimą elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba paštu įmonės buveinės adresu, atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis, teisę prašyti susipažinti su tvarkomais jūsų asmens duomenimis ir prašyti juos ištaisyti arba ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą (sustabdyti tvarkymo veiksmus), teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą (teisės aktų nustatyta tvarka ir sąlygomis perduoti jūsų duomenis kitam asmeniui).

Jūs taip pat turite teisę dėl netinkamo jūsų duomenų tvarkymo pateikti skundą priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TRETIESIEMS ASMENIMS

Prizų pristatymo tikslais Žaidimo laimėtojų asmens duomenys bus perduoti tik šiose Žaidimo taisyklėse nurodytam Žaidimo prizo steigėjui su tikslu suteikti laimėtą paslaugą. Žaidimo prizo steigėjas tvarkys jam perduotus Žaidimo dalyvių asmens duomenis taip, kaip aprašyta Žaidimo prizo steigėjų Privatumo politikoje.

Kiti Asmens duomenų perdavimo tretiesiems asmenims atvejai aptarti Privatumo politikoje.

KITI KLAUSIMAI SUSIJĘ SU ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Kiti klausimai, susiję su Asmens duomenų tvarkymu bei apsauga ir neaptarti šiose Žaidimo taisyklėse yra reglamentuoti Organizatoriaus Privatumo politikoje: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika.

Tuo atveju, jei šios Žaidimo taisyklės ir Privatumo politika tam tikrus aspektus, susijusius su Asmens duomenų tvarkymu, reglamentuoja skirtingai – Jums registruojantis Žaidime bus taikomos šių Žaidimo taisyklių nuostatos.

Sąvokos, naudojamos šiose Žaidimo taisyklėse yra suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Organizatoriaus Privatumo politikoje.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau