Lietuva
Grįžti
REGISTRUOKIS ir LAIMĖK!
Konkursas MEDIKAMS - 2 nakvynių sveikatinimo programa DVIEM
* būtina
Jūs sėkmingai užsiregistravote. Jūsų nurodytu el. paštu išsiuntėme registracijos patvirtinimo nuorodą. Laukiame patvirtinimo! P.S. Tik patvirtinę, Jūs dalyvausite žaidime!
Pakvieskite savo draugą (-ę) dalyvauti žaidime
Jūs sėkmingai pakvietėte draugą dalyvauti žaidime. Jūsų nurodytu el. paštu išsiuntėme registracijos patvirtinimo nuorodą. Laukiame patvirtinimo! P.S.. Tik patvirtinę, Jūs dalyvausite žaidime!

Pandemijos ir kovos su virusu metu didžiausias krūvis bei žmonių pasitikėjimas nugulė ant medikų pečių. Už atiduotas jėgas ir nepailstamą darbą kiekvienas medikas gaus 200 eurų valstybės kompensaciją poilsiui ar ekskursijoms Lietuvoje. Valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas įsigyti ir jomis pasinaudoti bus galima nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 lapkričio mėn. 30 d.  Šia paslauga galės pasinaudoti: gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai. 

Asmenys, neturintys licencijos, tačiau padėję kovoti su pandemija taip pat turės galimybę gauti 200 eurų subsidiją poilsiui: slaugytojų padėjėjai, paramedikai, greitosios pagalbos automobilio vairuotojai, laboratorijų darbuotojai ir kiti. Šių darbuotojų duomenis iki rugpjūčio 3 dienos turi pateikti savivaldybės. Visi darbuotojai, turintys teisę pasinaudoti valstybės subsidija poilsiui bus įtraukti į VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ duomenų bazę. Daugiau apie projektą skaitykite straipsnyje: AČIŪ MEDIKAMS: 200€ valstybės kompensacija poilsiui Lietuvoje

O kol kas norime visus medikus nudžiuginti įspūdingu konkursu - poilsiu „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose! 

Viskas nėra taip painu kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio! Užsiregistravę konkurse ir palikę savo elektroninio pašto adresą, Jūs pirmieji sužinosite apie karščiausias projekto naujienas, pasikeitimus bei galėsite įsigyti geriausius pasiūlymus, skirtus tik Jums.

Noriunoriunoriu.lt komanda džiaugiasi prisijungusi prie šio projekto!

KONKURSO PRIZAS - 2 nakvynės su pilnu maitinimu ir po 9 procedūras DVIEM

 • 2 nakvynės STANDARD dviviečiame kambaryje DVIEM;
 • 3 kartų per parą maitinimas (švediškas stalas) 2 asm.;
 • Gydytojo konsultacija 2 asm.;
 • Po 9 procedūras viešnagės laikotarpiu kiekvienam (skiriamos gydytojo iš sąrašo apačioje):
 • Gydomasis masažas 1 kartas, 2 asm.;
 • Gydomoji vonia 2 kartai, 2 asm.;
 • Kineziterapija grupėje salėje arba vandenyje 1 kartas, 2 asm.;
 • Haloterapija arba Deguonies terapija 1 kartas, 2 asm.;
 • Relaksacijos procedūra (Aromaterapija / Audiovizualinė relaksacija/ Binauralinė terapija) 2 kartai, 2 asm.;
 • Deguonies ir vaistažolių arbatų kokteilis 2 kartai, 2 asm.;
 • Vakarinis apsilankymas baseino ir pirčių komplekse 2 kartai, 2 asm.;
 • Papildomos paslaugos „Eglės sanatorijoje“:
 • Neribotas apsilankymas baseine (didysis baseinas, 2 pirtys, sūkurinės vonios) kiekvieną rytą;
 • Apsilankymas treniruoklių salėje 2 asm.;
 • Mineralinis vanduo biuvetėje (gydyotjui paskyrus) 2 asm.;
 • Kelialapis galioja DVIEM;
 • Kelialapis galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS;
 • Kelialapis galioja iki 2020.11.01.

ŽAIDIMO TAISYKLĖS

 • Žaidimo organizatorius UAB „NoriuNoriuNoriu“, įmonės kodas: 302917883, PVM kodas: LT100007315715, bankas: Swedbank, sąskaitos Nr.: LT897300010133613141, el. paštas: tikrai@noriunoriunoriu.lt, telefonas: +370 630 07111, adresas: Savanorių pr.1- 4, Vilnius LT-03116. (toliau ir – „Organizatorius“)
 • Žaidimo prizo steigėjas AB Eglės sanatorija, įmonės kodas: 152038626, PVM kodas: LT520386219, el. pastas: druskininkai@sanatorija.lt, telefonas: +37031360220, adresas: Eglės g. 1, LT-66251, Druskininkai.
 • Žaidime gali dalyvauti asmenys ne jaunesni nei 18 metų amžiaus. Registruodamiesi Žaidimo dalyviai turi pateikti teisingus duomenis apie save, kurie reikalingi, kad galėtų dalyvauti žaidime. Registruojantis nepateikus nurodytų jūsų duomenų, atsakymai neturėtų reikšmės, jų negalima panaudoti žaidimo prizo laimėjimui.
 • Žaidime gali dalyvauti tik asmenys, turintys mediko licenciją.
 • Sutikimas prenumeruoti NoriuNoriuNoriu.lt naujienlaiškį yra būtinoji dalyvavimožaidime sąlyga. Tik užsiprenumeravę naujienlaiškį asmenys bus įtraukti į dalyvių sąrašą ir turės galimybę laimėti konkurso prizą.
 • Žaidimo dalyvių asmens duomenys tvarkomi Žaidimo dalyvių sutikimu: pateiktas el.pašto adresas naudojamas naujienlaiškiui siųsti bei komunikuojant su Žaidimo laimėtoju dėl prizo atsiėmimo. Žaidimo dalyviui laimėjus prizą, NoriuNoriuNoriu praneš apie laimėjimą paviešinant patį faktą bei laimėtojo tapatybę. Registruodamiesi Žaidimo dalyviai sutinka, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi žemiau aprašyta tvarka ir pagrindais.
 • Žaidime negali dalyvauti juridiniai asmenys, UAB „NoriuNoriuNoriu“, AB Eglės sanatorija, jų darbuotojai ir jų šeimos nariai;
 • Užsiregistravę Žaidimo dalyviai dalyvauja apklausoje ir užpildo visus apklausos laukelius. Pasibaigus Žaidimui, iš visų nurodytu laikotarpiu užsiregistravusių dalyvių, atsitiktinės tvarkos būdu bus atrinktas 1 laimėtojas. 
 • Su prizo laimėtoju per 30 kalendorinių dienų nuo laimėtojo paskelbimo bus susisiekiama asmeniškai registracijos metu nurodytu jo telefono numeriu dėl prizo perdavimo.
 • Nepavykus susisiekti su prizo laimėtoju per 30 kalendorinių dienų nuo Žaidimo laimėtojo paskelbimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą ir atsitiktinės atrankos būdu atrenkamas kitas laimėtojas, su kuriuo bus susisiekta registracijos metu nurodytu jo telefono numeriu.
 • Laimėtas prizas į pinigus ar į kitus prizus nekeičiamas.
 • Žaidimas vyksta nuo 2020 liepos 27 d. iki 2020 rugpjūčio 23 d. Laimėtojai skelbiami iki 2020 rugpjūčio 24 d.
 • Žaidimo laimėtojui prizas bus įteikiamas, jei buvo laikomasi Žaidimo taisyklių. Žaidimo laimėtojas privalo pateikti galiojančią mediko licenciją.
 • Kilus klausimams, Žaidimo dalyviai gali kreiptis į Organizatorių elektroniniu paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt.

KLAUSIMAI SUSIJĘ SU ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR PRIVATUMO POLITIKA

Jūsų Asmens duomenų tvarkytojas ir valdytojas: UAB „NoriuNoriuNoriu“, įmonės kodas: 302917883, PVM kodas: LT100007315715, bankas: Swedbank, sąskaitos Nr.: LT897300010133613141, el. paštas: tikrai@noriunoriunoriu.lt, telefonas: +370 630 07111, adresas: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

Mes gerbiame ir rūpinamės Jūsų privatumu ir Asmens duomenų apsauga bei tinkamu ir teisėtu bet kokios informacijos apie Jus tvarkymu, todėl mums svarbu, kad susipažintumėte ir sutiktumėte su mūsų privatumo ir duomenų apsaugos politika https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika (toliau ir – „Privatumo politika“), bei su šiomis Žaidimo taisyklėmis (toliau ir – „Žaidimo taisyklės“). Jums dalyvaujant Žaidime, mes iš Jūsų gausime, tvarkysime ir valdysime tam tikrus (žemiau nurodytus) Jūsų Asmens duomenis.

Jūsų Asmens duomenų valdytojas: UAB „NoriuNoriuNoriu“, įmonės kodas:302917883, PVM kodas: LT100007315715, bankas: Swedbank, sąskaitos Nr.:LT897300010133613141, el. paštas: tikrai@noriunoriunoriu.lt, telefonas: +370 63007111, adresas: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.Mes gerbiame ir rūpinamės Jūsų privatumu ir Asmens duomenų apsauga bei tinkamu irteisėtu bet kokios informacijos apie Jus tvarkymu, todėl mums svarbu, kad susipažintumėte ir suprastumėte bendrąją mūsų privatumo ir duomenų apsaugos politiką https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika (toliau ir –„Privatumo politika“), bei šiam Žaidimui taikomas specialiąsias taisykles (toliau ir – „Žaidimo taisyklės“). Jums dalyvaujant Žaidime, mes iš Jūsų gausime, tvarkysime ir valdysime tam tikrus (žemiau nurodytus) Jūsų Asmens duomenis.

KOKIUS JŪSŲ DUOMENIS RENKAME?

Jums registruojantis ir dalyvaujant žaidime, mes iš Jūsų gausime šiuos Jūsų Asmens duomenis:

 • Telefono numeris (jeigu pasirinksite jį mums perduoti);
 • Elektroninio pašto adresas; 
 • Prisijungimo ir naršymo mūsų svetainėje informacija, IP adresas (gaunami slapukųpagalba);
 • Kita informacija, kurią jūs pateikiate (pvz., susirašinėjimo sumumis turinys).

Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui Žaidimo ar kitais klausimais Jums kreipiantis į mus telefonu, el. paštu, ar Jums atvykus į mūsų biurą gali būti renkami ir kiti Privatumo politikoje nurodyti Jūsų Asmens duomenys. Tokiu atveju, šie Asmens duomenys bus naudojami bendrojoje Privatumo politikoje numatytais tikslais ir būdais. 

KOKIAIS TIKSLAIS NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jums užsiregistravus į Žaidimą, Jūsų Asmens duomenys bus naudojami šiais tikslais:

 • Žaidimo administravimo tikslu, siekiant su Jumis komunikuoti dėl su Žaidimu susijusių klausimų, pavyzdžiui, siekiant informuoti apie Žaidimo rezultatus,  apie su  Žaidimu susijusius pasikeitimus ar pan.;
 • Tiesioginės rinkodaros tikslu, siunčiant NoriuNoriuNoriunaujienlaiškius ir kitus Jums aktualius pasiūlymus. Savo sutikimą galite bet kada lengvai atšaukti susisiekę su mumis elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba atvykę įmūsų biurą, adresu: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

KAIP ILGAI SAUGOSIME JŪSŲ DUOMENIS? 

Registracijos metu pateikti asmens duomenys (el. pašto adresas ir telefono numeris)Žaidimo administravimo tikslu bus saugomi ne ilgiau kaip 1 metus po Žaidimo pabaigos.Registracijos metu pateikti asmens duomenys (el. pašto adresas) tiesioginės rinkodarostikslu bus saugomi iki Jūsų sutikimo tiesioginei rinkodarai galiojimo pabaigos.

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę bet kuriuo metu, pateikdami pranešimą elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba paštu įmonės buveinės adresu, atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis, teisę prašyti susipažinti su tvarkomais jūsų asmens duomenimis ir prašyti juos ištaisyti arba ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą (sustabdyti tvarkymo veiksmus), taip pat teisę į duomenų perkeliamumą (teisės aktų nustatyta tvarka ir sąlygomis perduoti jūsų duomenis kitam asmeniui).

Jūs taip pat turite teisę dėl netinkamo jūsų duomenų tvarkymo pateikti skundą priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TRETIESIEMS ASMENIMS

Prizų pristatymo tikslais Žaidimo laimėtojų asmens duomenys bus perduoti tik šiose Žaidimo taisyklėse nurodytam Žaidimo prizo steigėjui su tikslu suteikti laimėtą paslaugą. Žaidimo prizo steigėjas tvarkys jam perduotus Žaidimo dalyvių asmens duomenis taip, kaip aprašyta Žaidimo steigėjoų Privatumo politikoje, kurią rasite AB „Eglėssanatorija“ tinklalapyje.

Kiti Asmens duomenų perdavimo tretiesiems asmenims atvejai aptarti mūsų bendrojoje Privatumo politikoje.

KITI KLAUSIMAI SUSIJĘ SU ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Kiti klausimai, susiję su Asmens duomenų tvarkymu bei apsauga ir neaptarti šiose Žaidimo taisyklėse yra reglamentuoti Organizatoriaus Privatumo politikoje: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika.

Tuo atveju, jei šios Žaidimo taisyklės ir Privatumo politika tam tikrus aspektus, susijusius su Asmens duomenų tvarkymu, reglamentuoja skirtingai – Jums registruojantis Žaidime bus taikomos šių Žaidimo taisyklių nuostatos.

Sąvokos, naudojamos šiose Žaidimo taisyklėse yra suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Organizatoriaus Privatumo politikoje.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau