Lietuva
Grįžti
70
70
1000€ asmens draudimas poilsio metu
Įsigyk poilsį ir gauk nemokamą kortelę
Kovo 8 d. proga kurkime gerus darbus kartu
Mažos kainos garantija
14 dienų pinigų grąžinimas Poilsio rezervacija internetu
Turite klausimų? Paskambinkite: +3706 300 7111

Gintarinis viso kūno masažas VIENAM Kaune

Jau 10 metų poilsio ekspertai
NoriuNoriuNoriu.lt išbandyta ir patikrinta
96% klientų liko patenkinti poilsiu

Kaune įsikūrusiuose masažo namuose „Nidos kopos“ Jūsų laukia: Gintarinis viso kūno masažas VIENAM. Procedūros metu naudojamas gintarinis aliejus ir gintaro pudra pagerins audinių regeneraciją, odos būklę ir emocinę būseną.

Kaune įsikūrusiuose masažo namuose „Nidos kopos“ Jūsų laukia: Gintarinis viso kūno masažas VIENAM. Procedūros metu naudojamas gintarinis aliejus ir gintaro pudra pagerins audinių regeneraciją, odos būklę ir emocinę būseną.

Jau 10 metų poilsio ekspertai
NoriuNoriuNoriu.lt išbandyta ir patikrinta
96% klientų liko patenkinti poilsiu
Į Jūsų poilsį įskaičiuota:
 • Gintarinis viso kūno masažas (trukmė: 1 val.) VIENAM;
 • Kelialapis galioja VIENAM;
 • Kelialapis galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS (išskyrus sekmadieniais);
 • Masažo namų darbo laikas: I-VI 11:00 - 20:00 val.;
 • Kelialapis galioja 36 mėn. nuo įsigijimo datos.
Galioja 36 mėn. po pirkimo
70
Negalite pasirinkti? NoriuNoriuNoriu.lt dovanų čekis + pristatymas
Kaip atrodys dovanų kelialapis?
Poilsio aprašymas

Gintarinis viso kūno masažas Kaune, masažo namuose Nidos Kopos

„Nidos Kopos“ - masažų namai Kaune, įkūrę itin jaukią erdvę sveikatingumui, grožiui ir vidinei darnai puosėlėti. Kiekvienas apsilankęs bus pamalonintas salone dirbančių specialistų dėmesiu ir šiluma. Svečiams šiuose masažo namuose atliekami itin veiksmingi masažai ir procedūros su išskirtinėmis priemonėmis – gintaro pudra, gintaro aliejumi, gintaro smėliu, gintaro balzamu, liepų medumi, jūros druska, šiltais gintaro maišeliais, bei įvairūs masažai pagal individualų poreikį. Išskirtinai tik Kaune klientams siūlomos ir profesionalaus kosmetologo paslaugos, kad visa kas būtiniausia rastumėte vienoje vietoje.

Jūsų laukia:

 • Gintarinis viso kūno masažas. Pabėkite į gintarinę pasaką ir pamirškite stresą bei nuovargį. Palaipsniui greitėjančio masažo metu naudojamas gintarinis aliejus ir gintaro pudra gerina audinių regeneraciją, odos būklę ir emocinę būseną. O jaukią, atpalaiduojančią ir itin malonią aplinką sukuria procedūros metu naudojamų gintarinių smilkalų kvapas ir ypatinga gintarinė arbata. Atsisveikinkite su realybe ir mėgaukitės ramybe...

Sąlygos
 • Įsitikinkite, kad norimomis datomis yra laisvų vietų;
 • Būtina išankstinė rezervacija;
 • Įsigijus NoriuNoriuNoriu.lt kelialapį būtinai paskambinkite į „Nidos Kopos“ masažų namus ir atlikite procedūrų laiko rezervaciją telefonu +37063039333 arba elektroniniu paštu kaunas@nidoskopos.lt;
 • Darbo laikas: I-VI 11:00 - 20:00 val.;
 • Jeigu į procedūrą negalite atvykti rezervuotu laiku, būtinai apie tai praneškite ne vėliau nei prieš 24 val. Nepranešus, paslaugos teikėjas pasilieka teisę anuliuoti kelialapį.
Kontaktai
Nidos Kopos Kaune
A. Juozapavičiaus pr. 11c, 45251 Kaunas
+37063039333
kaunas@nidoskopos.lt
Kaune
PERKU su rezervacija
Dabar poilsio Kaune ieško 3 žm. Paskubėkite ir jūs.
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau