Anupriškių k. 2, Trakų r. LT - 21100, Lietuva
Tapkite VIP poilsiautoju (-a)!
Prisijungę prie NoriuNoriuNoriu.lt VIP poilsiautojų klubo pirmi sužinosite apie naujausias poilsio idėjas, specialius išpardavimus, konkursus ir begales dovanų, paruoštų su meile - Jums, mūsų kliente.
Noriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Ne ačiū, aš nenoriu tapti VIP poilsiautoju (-a)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Trakai
Meniu

TonyResort

9,3/10
Daugiau informacijos apie viešbutį:
TonyResort

Iškeiskite kasdienius miesto takelius į Jums dar nepažįstamus, bet aplankiusiųjų išgirtus Anupriškių pušyne suformuotus gamtos takus. Vieta, kurią pamils kiekvienas, nes čia ne tik visada žaliuojantis parkas, bet ir poilsio oazė, kviečianti į sielos pokalbį su Jus supančia ramybe ir ilgamečiais pušynais, kuriems patikėsite visas giliausias savo paslaptis bei svajones. Tegul Anupriškių parkas Trakuose paliks tik maloniausius prisiminimus, o poilsis Anupriškėse ir malonus pušų kvapas ilgam primins apie puikiai praleistas atostogų akimirkas. 

Padarykite savo sielai tikrą šventę, nes čia Jūsų laukia daugybė patogumų vienoje vietoje: TonyResort viešbutis su savo išskirtinai jaukiais kambariais, TonyResort restoranas, kur vadovauja profesionalus virtuvės šefas Haroldas Žalys, net ir TonyResort picerija, lepinanti didžiausius gurmanus. Taip pat Jūsų laukia pirties malonumai viduryje gamtos, kraštovaizdžio puošmena - Gilušio ežeras, TonyResort laipynės ir dar daug kitų širdį džiuginančių staigmenų.

TonyResort restorano kainos tikrai nesikandžioja, bet išlaikant solidumą ir teikiamų paslaugų kokybę – adekvačios. Tokius sprendimus leidžia formuoti ne tik pirminis vaizdas atvykus, bet ir teigiami TonyResort atsiliepimai. Svečiai visada pasidžiaugia, jei paslauga atitiko lūkesčius, o tai labai svarbu ne tik viešbučio darbuotojams, bet ir turistams, norintiems sužinoti daugiau apie TonyResort Lietuva teikiamas paslaugas, kokybę bei čia patirtas emocijas. TonyResort meniu kainos nenustebino ir mūsų, nes atvykus jaukiai ir romantiškai vakarienei mes gavome ne tik burnoje tirpstančius patiekalus iš TonyResort meniu, bet ir aukšto lygio aptarnavimą bei kvapą gniaužiančius gamtos vaizdus aplink mus. Daugiausiai mūsų šiltų atsiminimų nusipelnė TonyResort paplūdimys, kuris, vasaros metu, lepinantis laiku restorano terasoje, atsiveria visu savo gražumu.

Anupriškių pramogų parkas pasiūlys ne tik skanius valgius, įvairias lauko pramogas, bet ir kokybiškas ir komfortiškas nakvynes. Tony Resort Trakai vieni geriausiai vertinamų šiame krašte, nes kambariai nauji, jaukūs ir solidūs. Atrasite įvairių tipų: standartinius, VIP apartamentus ar šeimyninius. Visais atvejais lepinsitės nakvynėmis apsupti gamtos, bet išnaudodami visus komfortiško poilsio privalumus. Platūs kambarių langai dar labiau leis panirti į harmoniją su gamta, kuri kiekvienais metų laikais yra stebuklinga. 

TonyResort nuotykių parkas žada neišdildomas emocijas tiek mažiems, tiek dideliems. Vieta, kurioje ekstremalaus laisvalaikio mėgėjų laukia pilna sauja nuotykių ir teigiamų emocijų. TonyResort parkas atrodys dar gražesnis iš viršaus, kuomet lipynių pagalba pakilsite aukštyn ir išvysite po Jumis besidriekiančius gamtos klodus.

Žinome, kad kiekvieną Jūsų pradžiugintų puikūs poilsio pasiūlymai į TonyResort, todėl pasirūpinome, kad mūsų svetainėje rastumėte pirmieji geriausius TonyResort nuolaidos pasiūlymus!

Anupriškės pramogų ir poilsio parkas laukia Jūsų visais metų laikais, nes gamtoje atostogauti gera. Net ir vestuvės Tony Resort gali būti įsimintina ir nuostabia gyvenimo akimirka.