Pasitik Bobų vasarą!
Karšti poilsio pasiūlymai laukia Tavęs!
Lietuva
Grįžti
Dovanų idėjos
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Pramogų kategorijos
:
Kada norite pailsėti?
Anuliuoti pasirinktas datas
Kaina
Nakvynių skaičius
Galiojimas
Asmenų skaičius
Noriu IDĖJOS poilsiui
Noriu REZERVUOTI
Noriu DOVANOTI
Noriu PRAMOGOS
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Kaina
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
Galiojimas

Poilsis Nidoje - akcijos ir pasiūlymai

  • Padovanok poilsį, o mes jį supakuosime ir PRISTATYSIME į bet kurį Lietuvos kampelį!*
nuo 10€
NORIU
Daugiau informacijos:

Poilsis Nidoje - akcijos ir pasiūlymai

Nida – Lietuvos gamtos perlas, kur karaliauja švelnus vėjas, pustantis didingas Nidos kopas ir smiltis. Poilsis Nidoje tai nepakartojamos akimirkos, unikali gamta ir nepamirštamos atostogos. Poilsis Nidoje puikus pasirinkimas, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio į nuostabios gamtos glėbį. 

Galvojantiems kur apsistoti Nidoje, "NoriuNoriuNoriu" turi išties viliojančių poilsio pasiūlymų šiame Kuršių nerijos grožio kampelyje. Svečių pamėgti svečių namai “Palvė”, įsikūrę pačiame Nidos kurorto centre, puikus pasirinkimas tiek atostogaujančiai šeimai, tiek atvykusioms įsimylėjėlių porelėms, norinčioms romantiškai praleisti savaitgalį prie jūros. Nakvynė Nidoje bus maloni, kupina komforto ir svetingumo, kadangi kambariai yra išplanuoti taip, kad turėtumėte atskiras poilsio ir bendravimo erdves. Taip pat galime pasiūlyti apgyvendinimą “Visit Nida” apartamentuose. Vos 5 minutės nuo Kuršių marių ir 15 min. iki Baltijos jūros bei smėlėtų kopų. Viso poilsio metu apartamentuose Jus sups pasakiški vaizdai į Kuršių marias ir į Nidos gamtos stebuklus, o nauji, kokybiški baldai bei modernūs skandinaviško stiliaus interjero sprendimai kurs ramią ir jaukią aplinką, lydimą privatumo bei ramybės, kuomet galėsite skirti dėmesį tik vienas kitam. 

Jei mąstote ką veikti Nidoje poilsio metu, siūlome leistis į trumpą pažintinę kelionę po Nidos žymiausias vietas ir istorinius objektus. Savarankiška pažintinė kelionė  su miestu praplės akiratį ir dar labiau įprasmins Jūsų poilsį.

Lankytinos vietos Nidoje, kurias rekomenduojame aplankyti poilsio metu:

  • Saulės laikrodis ir Parnidžio kopos;
  • Tylos ir Mirties slėniai;
  • Neringos istorijos muziejus ir gintaro muziejus - galerija;
  • Urbo kalnas ir Nidos švyturys.

Parnidžio kopos yra bene lankomiausia viena Nidos apylinkėse, tad neaplenkite šios vietos ir sustokite pasigrožėti nuostabiu vaizdu, atsiveriančiu žiūrint į tolimą horizontą stovint ant didingos kopos. Čia taip pat yra pastatytas žymusis saulės laikrodis, kurio autorius vietą pasirinko neatsitiktinai. Anot jo, Kuršių Nerija yra vienintelė vieta Lietuvoje, kur saulė leidžiasi ir teka nuo vandens paviršiaus. Tad jei atvykote su antrąja puse, nepraleiskite progos palydėti saulę jaukiai prisiglaudę prie viens kito krūtinės ir mėgaujantis romantiškomis akimirkomis bei nepakartojamu reginiu. Aplankę Parnidžio kopas ir saulės laikrodį, leiskitės žemyn kur šios kopos šiaurinėje papėdėje plyti Tylos slėnis, o pietinėje dalyje - Mirties slėnis. Slėniai apsupti didingų Nidos kopų, tad čia mėgausitės ramuma, tyla ir tikru poilsiu.

Urbo kalnas yra taip pat vienas iš privalomų aplankyti vietų Nidoje. Urbo kalnas - geomorfologinis draustinis, vienas iš pirmųjų vietinių gyventojų apželdintų kopų ant kurio stūkso Nidos švyturys. Tiesa kadaise siekęs net 27 metrų plotį, per antrąjį pasaulinį karą susprogdintas, tačiau rekonstruotas švyturys, ligi šiol siunčia baltos šviesos signalus, kurie matomi jūroje už net 41 km (22 jūrmylių). 

Poilsiautojams, kurie domisi Lietuvos istorija siūlome apsilankyti ir pagilinti žinias Neringos istorijos muziejuje. Ekspozicijose yra pristatomi Kuršių nerijos gyventojų verslai, žvejybos įrankiai, įvairių valčių maketai. Taip pat susipažinsite su Nidos pašto stoties istorija ir Kuršių nerijos žmonių gyvensena. Jei to negana, kviečiame apsilankyti gintaro muziejuje – galerijoje. Įkurtas sename žvejo name, muziejus nebyliai pasakoja apie mūsų Baltijos aukso – gintaro formavimąsi, gavybą, pritaikymą medicinoje ir ne tik. Muziejaus galerijoje galėsite išvysti lietuvių menininkų darbų ekspozicijas ir senąsias gintaro apdirbimo dirbtuves. Pakerėti gintaro istorija ir gydomąja galia, turėsite galimybę įsigyti šiuolaikinio dizaino,aukštos kokybės gintaro gaminių. 

Tad pamirškite įsitikinimą, kad Nidoje atostogauti yra brangu ir leiskite sau pasimėgauti poilsiu prie jūros, baltutėlio smėlio ir miškingų vietovių krašte su mylimu žmogumi, visa šeima ar tiesiog vienumoje. Mėgausitės ramaus poilsio akimirkomis, o patirtos emocijos dar ilgai išliks atmintyje.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau