TOP
Meniu

Truputis sniego

Truputis sniego

Šią šiltą vasaros dieną norime padovanoti Jums truputėlį vėsumos ir papasakoti apie vieną unikaliausių žiemos pramogų uždarų arenų - "Ski Dubai" projektą. 

Pradžiai keletas faktų: "Ski Dubai" projektas oficialiai atidarytas 2005 metais. Žiemos pramogų parkas užima 22 500 kvadratinių metrų plotą. Viduje esančio dirbtinio kalno aukštis net 60 metrų. Ilgiausios trasos ilgis net 400 metrų. "Ski Dubai" žiemos pramogų parke rasite net penkių sudėtingumo lygių slidinėjimo trasas - kiekvienam pagal poreikius ir sugebėjimus. Dar iš pramogų verta paminėti, kad "Ski Dubai" žiemos pramogų parke jūsų laukia ledo čiuožykla, alpinizmo bokštai, sniego šaudymo galerija, ledo uola, 3D kino teatras ir besmegenių lipdymo aikštelė. Žieminė apranga ir kita įranga įeina į bilieto kainą.

"Ski Dubai" žiemos pramogų parke dienos metu yra palaikoma -1 laipsnio temperatūra, o naktį, kai gaminamas sniegas, -6 laipsniai. Fotografijos galbūt neperteikia viso įspūdžio. Norintiems pamatyti daugiau, siūlome pasinaudoti šiuo virtualiu turu, bet tikriausiai bus geriausia nuvykti ten ir išbandyti pačiam!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku