Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Truputis sniego

TOP pasiūlymai
Truputis sniego

Šią šiltą vasaros dieną norime padovanoti Jums truputėlį vėsumos ir papasakoti apie vieną unikaliausių žiemos pramogų uždarų arenų - "Ski Dubai" projektą. 

Truputis sniego - Noriu Noriu Noriu

Pradžiai keletas faktų: "Ski Dubai" projektas oficialiai atidarytas 2005 metais. Žiemos pramogų parkas užima 22 500 kvadratinių metrų plotą. Viduje esančio dirbtinio kalno aukštis net 60 metrų. Ilgiausios trasos ilgis net 400 metrų. "Ski Dubai" žiemos pramogų parke rasite net penkių sudėtingumo lygių slidinėjimo trasas - kiekvienam pagal poreikius ir sugebėjimus. Dar iš pramogų verta paminėti, kad "Ski Dubai" žiemos pramogų parke jūsų laukia ledo čiuožykla, alpinizmo bokštai, sniego šaudymo galerija, ledo uola, 3D kino teatras ir besmegenių lipdymo aikštelė. Žieminė apranga ir kita įranga įeina į bilieto kainą.

Truputis sniego - Noriu Noriu Noriu

"Ski Dubai" žiemos pramogų parke dienos metu yra palaikoma -1 laipsnio temperatūra, o naktį, kai gaminamas sniegas, -6 laipsniai. Fotografijos galbūt neperteikia viso įspūdžio. Norintiems pamatyti daugiau, siūlome pasinaudoti šiuo virtualiu turu, bet tikriausiai bus geriausia nuvykti ten ir išbandyti pačiam!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau