Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Tarp viešbučio ir Hostelio...

TOP pasiūlymai
Tarp viešbučio ir Hostelio...

Yra sprendimas, kuris vadinasi "SleepBox". Niekada neteko apsistoti hostelyje, bet kiek girdėjau iš pasakojimų - malonumas menkas. Kiekviena kartą yra savotiška loterija ir niekada nežinai, kas bus kartu su tavimi kambaryje. Viešbutis kartais irgi yra per brangus sprendimas, kai tau reikalinga tiesiog nakvynė tarpinėse stotelėse tarp skrydžių. Kaip sakoma, yra problema, bus ir sprendimas. Rusijos kompanija ir siūlo tarpinį sprendimą kodiniu pavadinimu "SleepBox". Kaip matote iš nuotraukos žemiau - du žmones talpinanti dėžė, kuri suteikia puikią galimybę beveik komfortabiliai išsimiegoti ir nebijoti dėl savo daiktų saugumo tarp skrydžių.

Tarp viešbučio ir Hostelio... - Noriu Noriu Noriu

"SleepBox" projektas jau egzistuoja realybėje - jas galite pamatyti ir išnaudoti Šeremetjevo oro uoste Maskvoje. Kompanija neužsiima "SleepBox" nuoma. Jeigu esate oro uosto ar geležinkelio stoties direktorius, galite įsigyti pagal jūsų poreikius ir turimą erdvę pageidaujamą kiekį "SleepBox" ir užsiimti jų nuoma. Vieno "SleepBox" kaina tik 7000 eurų. Kaip sako projekto autoriai "Viena dėžutė atsiperka per nepilnus metus". Na, o kas nori pilno viešbučio komforto ir tuo pačiu išbandyti naująją "Snow Areną" Druskininkuose turime puikų pasiūlymą, kurį rasite čia. Pabaigai trumpas video apie "SleepBox" projektą. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau