TOP
Meniu

Tarp viešbučio ir Hostelio...

Tarp viešbučio ir Hostelio...

Yra sprendimas, kuris vadinasi "SleepBox". Niekada neteko apsistoti hostelyje, bet kiek girdėjau iš pasakojimų - malonumas menkas. Kiekviena kartą yra savotiška loterija ir niekada nežinai, kas bus kartu su tavimi kambaryje. Viešbutis kartais irgi yra per brangus sprendimas, kai tau reikalinga tiesiog nakvynė tarpinėse stotelėse tarp skrydžių. Kaip sakoma, yra problema, bus ir sprendimas. Rusijos kompanija ir siūlo tarpinį sprendimą kodiniu pavadinimu "SleepBox". Kaip matote iš nuotraukos žemiau - du žmones talpinanti dėžė, kuri suteikia puikią galimybę beveik komfortabiliai išsimiegoti ir nebijoti dėl savo daiktų saugumo tarp skrydžių.

"SleepBox" projektas jau egzistuoja realybėje - jas galite pamatyti ir išnaudoti Šeremetjevo oro uoste Maskvoje. Kompanija neužsiima "SleepBox" nuoma. Jeigu esate oro uosto ar geležinkelio stoties direktorius, galite įsigyti pagal jūsų poreikius ir turimą erdvę pageidaujamą kiekį "SleepBox" ir užsiimti jų nuoma. Vieno "SleepBox" kaina tik 7000 eurų. Kaip sako projekto autoriai "Viena dėžutė atsiperka per nepilnus metus". Na, o kas nori pilno viešbučio komforto ir tuo pačiu išbandyti naująją "Snow Areną" Druskininkuose turime puikų pasiūlymą, kurį rasite čia. Pabaigai trumpas video apie "SleepBox" projektą. 

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku