Lietuva
Grįžti

Idėja kaip nustebinti mamą mamos dienos proga

TOP pasiūlymai
Idėja kaip nustebinti mamą mamos dienos proga

Dažniausiai ta proga dovanojame gėles, tačiau kiekviena mama labiausiai džiaugiasi ne gėlėmis ar dovana, o laiku, kurį leidžia kartu su savo vaikais. Kaip jį galima paversti ypatingu?

Praeitais metais savo mylimai mamai padovanojau ne tik gėlių, bet ir lepinau ją savo dėmesiu. Pirmiausia pasistengiau, kad ji atsipalaiduotų.

Kadangi jaučiausi pasiilgusi mudviejų pašnekesių išsirinkau atokiame Palangos kampelyje įsikūrusius šiuolaikiškus apartamentus, į kurių kainą buvo įskaičiuoti privatūs sūkurinės vonios ir saunos malonumai. Pradėjusios vakarą šiltuose sūkurinės vonios pursluose džiaugėmės prisiminimais ir smagiu vakaru kartu. 

Grįžusios į apartamentus po malonių procedūrų susižvalgėm viena į kitą ir iškart supratom, kad mūsų vakaras prasitęs gaminant vakarienę. Apžiūrėjom ar virtuvėlėje yra visi reikalingi įrankiai ir ten radom visko, ko reikia: lentelę, peilius, šakutes, šaukštus, lėkštes, dubenėlius ir svarbiausia puodelius bei virdulį karštai arbatai užsikaisti. Abi nutarėm, kad čia drąsiai bus galima kada nors sugrįžti su anūkais, mat pasirūpinta net indukcine kaitlente (paprasčiau, kai paviršius neįkaista), mini šaldytuvėlis taip pat yra, vadinasi, ledai neištirps, maistas nesuges. Mama buvo labai laiminga, kad galėjo prisiminti senus laikus, kai dar su sese į mokyklą eidavom ir vakarais supuldavom prie puodų, virtuvėj ten, kur visos merginų paslaptys išsakytos ir apie visas mokyklos meiles papasakota. Dabar viską prisiminusios juokiamės, o tada ir ašarą nubraukdavom. 

Kitą ryta ilgai lovoj nesivoliojom, nors buvo gera per atvertą langą girdėti jūros ošimą, žinoti, jog niekur skubėti nereikia vis gi nusprendusios, kad jūra praktiškai už lango, šokom į dušą, šiltą aprangą ir nudūmėm pasidžiaugti bangom, pasivaikščioti kvepiančiais pušynais. Tiesa sugalvojusios papusryčiauti ir išsiilgusios ryto kavos apėjom visą Palangą, radom tik vieną veikiančią kavinę, dar kart pasidžiaugėm, kad apartamentuose turim savo mini virtuvėlę, tai be pusryčių ir kavos nelikom.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau