Lietuva
Grįžti
Karklė
Grįžti Karklė
Viešbučiai:
Gamtos Perlas
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Liemenė vietoje bagažo, arba "In your face Ryanair!"

TOP pasiūlymai
Liemenė vietoje bagažo, arba "In your face Ryanair!"

Sakoma, kad geriausios idėjos ateina tada, kai susiduriama su didele problema. Po to kai pigių skrydžių kompanija "Ryanair" ypatingai sugriežtino į lėktuvą įnešamo bagažo svorio ir dydžio taisykles, Anglijos išradėjas Andrew Gaule pasiūlė originalų sprendimą. Jis sukūrė liemenę, kurią puikiausiai galite naudoti vietoje lagamino. Išradimą autorius pavadino "Rufus Roo". Liemenė atlaiko net iki 10 kilogramų svorio. Liemenės kišenės pritaikytos nestandartinių gabaritų daiktų talpinimui. Ieškantiems stiliaus ji tikriausiai nepatiks, bet pasak išradėjo: - Liemenė suteiks jums galimybę sutaupyti tūkstančius svarų. Kaip matote iš brėžinio žemiau išradėjas pagalvojo apie viską:  yra kišenės ir skrydžio bilietams ir net vyno buteliams. 

Liemenė vietoje bagažo, arba "In your face Ryanair!" - Noriu Noriu Noriu

"In your face Ryanair! - kaip sako Anglai*. Andrew Gaule yra plačiai žinomas išradėjas. Rekomenduojame pasižiūrėti jo motyvacinį video, kuriame jis pasakoja apie išradimų svarbą ir pritaikymą praktikoje. Parengta pagal: "The Daily Mail" * Išsireiškimas "In your face" naudojamas Anglų kalboje tuo atveju, kai oponentas buvo neteisus prieš tai teigdamas kažką, kas susiję su pokalbio tema. Išsireiškimas naudojamas siekiant triuškinančio efekto.  

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau