Lietuva
Grįžti

Kaip poilsio dovana gali pakeisti gyvenimą?

TOP pasiūlymai
Kaip poilsio dovana gali pakeisti gyvenimą?

Tikriausiai visi pažįstame bent vieną žmogų, kuris visur skuba, visiems padeda ir niekada neturi laiko sau. Jei tai dar ir artimas žmogus, tai dažnai kyla noras jį/ją kažkaip nudžiuginti ir priversti pailsėti. Bet į visus pasiūlymus pailsėti dažniausiai atsakoma: "Neturiu kada". Gal atpažįstate save? 

Daugiau miego

Daugiau romantikos

Daugiau įkvėpimo

Galvojate, prie ko čia tas gyvenimo pasikeitimas? Ar žinojote, kad 8 valandos miego yra būtinos normaliai smegenų funkcijai? Kasdienis miesto triukšmas neigiamai veikia ne tik klausą, bet ir visą organizmą, todėl, bjūra nuotaika ir kasdienybė atrodo pilka bei niekuo neypatinga. Pabandykite daugiau laiko skirti miegui, daugiau laiko skirti įkvepiančioms istorijoms, skaitant knygą tyloje ir ramybėje bei palepinkite save pasimatymu su mylimuoju ar artimu draugu. Kaip manote, kokia bus jūsų savijauta, nuotaika ir gyvenimas? Geriausia pradėti kurti naujus gyvenimo įpročius, pakeitus įprastą aplinką, tada ir jaučiatės lyg kitas žmogus. Gal pirmuosius žingsnius naujo gyvenimo link ženkite baltuose viešbučio pataluose?

Dovana, kuri padeda į viską pažvelgti naujai!

Nors masažai ir spa centrai nėra labai pigūs, tačiau šventės ir yra būtent tam, kad padovanotumėte kažką, ko eilinę dieną žmogus pats tikrai nenusipirktų. Be to gavus kelialapį su galiojimo data tampa daug sunkiau "nerasti laiko". Sukurkite puikią progą ir harmoningą aplinką, leidžiančią permąstyti savo gyvenimo tikslus, atitolti nuo rutinos ir į viską pažvelgti naujai. Gal padovanoję tokią išvyką vienišai draugei ar draugui sukursite laisvą nuo pareigų ir planų vakarą, kuris lems naują meilę. Taigi niekad nežinai, kas slypi už kampo. Belieka tik iškelti koją iš namų.

Poilsio DOVANA

Pasinerkite į šokolado arba medaus klasikinį, atpalaiduojantį viso kūno masažą bei mėgaukitės ramybės akimirkomis gurkšnodami arbatą! Galioja net 12 mėn.

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau