Lietuva
Grįžti
Vilnius
Grįžti Vilnius
Viešbučiai:
Vilnius Grand Resort viešbutis Ibis Styles Vilnius Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbutis Calvary Hotel & Restaurant Best Western Vilnius Narutis viešbutis St.Palace viešbutis Atostogaujam.lt
Sanatorijos:
Pramogos:
Vilnius Grand Resort - dienos poilsis „Azia SPA“ Vilniuje Restoranas Georgian House „Vichy“ vandens parkas QI ANMO Masažo Klinika Ritos masažai Vilniuje Fish SPA salonas Masažo namai „Nuad Thai“ „Angel SPA“ centras Asociacija „Skrisk oro balionu“ Gero alaus parduotuvė Vilniuje Čiop Čiop kulinarijos kursai Asmeninių kvepalų kūrimas Vilniuje Dine in the Dark Vilnius Medininkai Magic Dinner - Grey restoranas Ajurvedos centras SPA Shanti Vilniuje Restoranai „Chačapuri“ Vilniuje Amadėja SPA Vilnius Nidos Kopos Vilniuje Šokių ir laisvalaikio centras Studio DM Sovietinis bunkeris Kartodromas Kartlandas Vilniuje Viskio baras „King&Mouse“ SPA VILNIUS Vilnius Masažų terapija „Keraira“ Hungry Walls Grožio gidas Lietuvos Raudonasis Kryžius Organizacija Blue / Yellow Desertinė „Roons“ Joana Photo Style River Town GURU SPA Foto Dorovė RB. Photography Schulte Cue Sports Judesio Prisilietimas „Skrydžiai motorizuotu parasparniu“ Narutis - dienos poilsis Courtyard by Marriott Vilnius City Center - dienos poilsis Grožio centras „Babor SPA“ Studija Šokio harmonija Vilniuje Masažo namai Harmonijos menė Matančios rankos Ošimas Autent Shiatsu SPA Jogos Harmonija Ashraf masažo studija Akių Fotografija Studio figūra Vyrų kirpykla The Gentlemen Barbershop Masažo studija PASILEPINK Zoologijos sodas Zoopark Vilniuje
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Latvija
Grįžti
Latvija
Grįžti Latvija
Viešbučiai:
Kapteiņu Osta
Sanatorijos:
Pramogos:
Bauska
Grįžti Bauska
Viešbučiai:
Rija Bauska Hotel
Sanatorijos:
Pramogos:
Daugpilis
Grįžti Daugpilis
Viešbučiai:
Sventės dvaras
Sanatorijos:
Pramogos:

Kaip poilsio dovana gali pakeisti gyvenimą?

TOP pasiūlymai
Kaip poilsio dovana gali pakeisti gyvenimą?

Tikriausiai visi pažįstame bent vieną žmogų, kuris visur skuba, visiems padeda ir niekada neturi laiko sau. Jei tai dar ir artimas žmogus, tai dažnai kyla noras jį/ją kažkaip nudžiuginti ir priversti pailsėti. Bet į visus pasiūlymus pailsėti dažniausiai atsakoma: "Neturiu kada". Gal atpažįstate save? 

Dovanos, kurios keičia gyvenimą. - Noriu Noriu Noriu

Daugiau miego

Dovanos, kurios keičia gyvenimą. - Noriu Noriu Noriu

Daugiau romantikos

Dovanos, kurios keičia gyvenimą. - Noriu Noriu Noriu

Daugiau įkvėpimo

Galvojate, prie ko čia tas gyvenimo pasikeitimas? Ar žinojote, kad 8 valandos miego yra būtinos normaliai smegenų funkcijai? Kasdienis miesto triukšmas neigiamai veikia ne tik klausą, bet ir visą organizmą, todėl, bjūra nuotaika ir kasdienybė atrodo pilka bei niekuo neypatinga. Pabandykite daugiau laiko skirti miegui, daugiau laiko skirti įkvepiančioms istorijoms, skaitant knygą tyloje ir ramybėje bei palepinkite save pasimatymu su mylimuoju ar artimu draugu. Kaip manote, kokia bus jūsų savijauta, nuotaika ir gyvenimas? Geriausia pradėti kurti naujus gyvenimo įpročius, pakeitus įprastą aplinką, tada ir jaučiatės lyg kitas žmogus. Gal pirmuosius žingsnius naujo gyvenimo link ženkite baltuose viešbučio pataluose?

Dovana, kuri padeda į viską pažvelgti naujai!

Nors masažai ir spa centrai nėra labai pigūs, tačiau šventės ir yra būtent tam, kad padovanotumėte kažką, ko eilinę dieną žmogus pats tikrai nenusipirktų. Be to gavus kelialapį su galiojimo data tampa daug sunkiau "nerasti laiko". Sukurkite puikią progą ir harmoningą aplinką, leidžiančią permąstyti savo gyvenimo tikslus, atitolti nuo rutinos ir į viską pažvelgti naujai. Gal padovanoję tokią išvyką vienišai draugei ar draugui sukursite laisvą nuo pareigų ir planų vakarą, kuris lems naują meilę. Taigi niekad nežinai, kas slypi už kampo. Belieka tik iškelti koją iš namų.

Dovanos, kurios keičia gyvenimą. - Noriu Noriu Noriu

Poilsio DOVANA

Pasinerkite į šokolado arba medaus klasikinį, atpalaiduojantį viso kūno masažą bei mėgaukitės ramybės akimirkomis gurkšnodami arbatą! Galioja net 12 mėn.

Dovanos, kurios keičia gyvenimą. - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau