TOP
Meniu

Bibliotekininkės svajonių viešbutis

Bibliotekininkės svajonių viešbutis

Ar jums patinka knygos? Ar jums tikrai patinka knygos? O gal jūs esate rūpestinga bibliotekos darbuotoja? Jeigu į visus tris klausimus atsakėte TAIP - siūlome jums apsilankyti viešbutyje Biblioteka (Library Hotel). Viešbutis randasi Niujorke. Kiekvienas viešbučio aukštas yra dedikuotas skirtingai knygų kategorijai. Šiame viešbutyje jūs rasite knygų įvairiausiomis temomis - nuo sudėtingų filosofijos traktatų iki lengvo turinio erotinių apsakymų. Kiekvienas koridorius, kambarys yra  skoningai pripildytas knygų. 

Viešbutyje iš viso yra 60 kambarių ir kiekvienas kambarys yra pripildytas konkretaus aušto knygų kategorijos sub kategorijomis. Pavyzdžiui dešimto viešbučio aukšto tema yra mokslinės knygos. Vienas iš aukšto kambarių yra pripildytas matematikos knygų tema, kitas botanikos ir t.t.  Net viešbučio restorane ir bare jūsų laukia pilnos knygų lentynos. Iš viso viešbutyje virš šešių tūkstančių knygų. Patikėkite nuobodžiauti tikrai neteks!

Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku