Lietuva
Grįžti
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:

Bibliotekininkės svajonių viešbutis

TOP pasiūlymai
Bibliotekininkės svajonių viešbutis

Ar jums patinka knygos? Ar jums tikrai patinka knygos? O gal jūs esate rūpestinga bibliotekos darbuotoja? Jeigu į visus tris klausimus atsakėte TAIP - siūlome jums apsilankyti viešbutyje Biblioteka (Library Hotel). Viešbutis randasi Niujorke. Kiekvienas viešbučio aukštas yra dedikuotas skirtingai knygų kategorijai. Šiame viešbutyje jūs rasite knygų įvairiausiomis temomis - nuo sudėtingų filosofijos traktatų iki lengvo turinio erotinių apsakymų. Kiekvienas koridorius, kambarys yra  skoningai pripildytas knygų. 

Bibliotekininkės svajonių viešbutis - Noriu Noriu Noriu

Viešbutyje iš viso yra 60 kambarių ir kiekvienas kambarys yra pripildytas konkretaus aušto knygų kategorijos sub kategorijomis. Pavyzdžiui dešimto viešbučio aukšto tema yra mokslinės knygos. Vienas iš aukšto kambarių yra pripildytas matematikos knygų tema, kitas botanikos ir t.t.  Net viešbučio restorane ir bare jūsų laukia pilnos knygų lentynos. Iš viso viešbutyje virš šešių tūkstančių knygų. Patikėkite nuobodžiauti tikrai neteks!

Bibliotekininkės svajonių viešbutis - Noriu Noriu Noriu
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau