Įsijunk poilsį
Lietuva
Grįžti
Biržai
Grįžti Biržai
Viešbučiai:
Vienkiemio Oazė
Sanatorijos:
Pramogos:
Kernavė
Grįžti Kernavė
Viešbučiai:
Pušų šlamesy
Sanatorijos:
Pramogos:
Dovanų idėjos
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Pramogų kategorijos
:
Kada norite pailsėti?
Anuliuoti pasirinktas datas
Kaina
Nakvynių skaičius
Galiojimas
Asmenų skaičius
Noriu IDĖJOS poilsiui
Noriu REZERVUOTI
Noriu DOVANOTI
Noriu PRAMOGOS
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Kaina
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
Galiojimas

Vakarienė tamsoje

Rinkitės iš 2 NoriuNoriuNoriu.lt poilsio pasiūlymų
Dine in the Dark Vilnius Medininkai - Viešbučiai Vilniuje
GREITA PERŽIŪRA
3 patiekalų vakarienė
Trukmė: 1,5-2 val.
Miesto centre
Galioja 36 mėn. po pirkimo
nuo 35.99
NORIU
  • Padovanok poilsį, o mes jį supakuosime ir PRISTATYSIME į bet kurį Lietuvos kampelį!*
nuo 10€
NORIU
Daugiau informacijos:

Vakarienė tamsoje

Ieškantys romantiškos, jaukios dovanos, drauge dovanojančios ne tik gerą patirtį, tračiau ir suteikiančios progą praleisti laiką tik dviese, renkasi vakarienę restorane. Tačiau galbūt tokios vakarienės jau buvo daug kartų ir norisi romantiką suderinti su kad ir mažyčiu netikėtumu? Turime Jums šaunų variantą – vakarienė tamsoje dviem. Tai bus pažįstama, tačiau drauge ir išskirtinė patirtis.

Kuo ypatinga vakarienė tamsoje?

Ar esate kada valgę visiškoje tamsoje ar užrištomis akimis? Tai štai – puiki proga tai išbandyti! Valgant tamsoje itin jautrūs tampa skonio receptoriai, todėl nustebsite, kaip galima mėgautis nuostabaus skonio maistu. Juk ne paslaptis, kad atrėmus vieną iš jutimų stiprėja kitų intensyvumas, todėl nieko nematydami Jūs mėgausitės sodriais ir itin ryškiais skoniais, ypatingai jausite restorane sklindančią muziką.

Vakarienė tamsoje labai tiks tiems, kurie jaučiasi įstrigę monotonijos, rutinos, nuobodžios kasdienybės rate, nes – patikėkite – čia Jūsų ar dovanos gavėjo laukia unikali, nekasdienė patirtis. Nustebsite, koks magiškas skonis gali būti patiekalo, kurio galbūt jau ragavote ne kartą, tačiau tik valgydami tamsoje atrasite tikruosius skonius.

Čia vakarienės dalyviai nemato nieko... Tad įdomi patirtis yra ne tik mėgautis skoniu, tačiau... ir rasti stalo įrankius, servetėlę, pakabinti maistą šaukštu ar šakute, įsidėti jį į burną ir t.t. Tikriausiai nė nereikia sakyti, jog ne tik romantika alsuoja tokia vakarienė, tačiau ir milžinišku gerų emocijų, juoko doze. Ir tai dar ne viskas... Dovanos gavėjas gali nė nežinoti, ką valgo! Gal tai daug kartų ragautas maistas, galbūt vos kelis kartus išbandytas, o gal tai visiškai naujas ir neatrastas skonis Jūsų skonio receptoriams.

Ką reikia žinoti renkantis dovaną?

Pirmiausia įvertinkite, koks maistas bus tiekiamas. Neretai kuponuose nurodoma, pavyzdžiui, salotos ir karštas patiekalas, sriuba ir karštas patiekalas, desertas ar pan. Taip pat atsižvelkite į paslaugos teikimo vietą ir dovanos gavėjo gyvenamąją vietą – kur kas patogiau būtų, jei vakarienės vieta būtų mieste, kuriame gyvena dovaną gausiantis asmuo. Juk tikriausiai nelabai tinkamas pasirinkimas būtų žmogui, kurio miestas yra Vilnius, dovanoti vakarienę restorane Kaune ar Klaipėdoje. Tad šį kriterijų tikslina įvertinti.T

aip pat atsižvelkite į tai, keliems asmenims dovana skirta – vienam, dviem ar šeimai.

Dovanos kaina priklausys nuo to, koks maisto komplektas pasirenkamas ir kur paslauga teikiama.

O kas, jei ne vakarienė?

Kalbant apie vakarienę tamsoje, tai galite rinktis nebūtinai ją – degustacinė vakarienė tamsoje bus ne ką prastesnis pasirinkimas. Pavyzdžiui, labai didelio susidomėjimo sulaukia sūrių ir gėrimų degustacija – tokia dovana tiks tiek moteriai, tiek vyrui, taip pat jei ieškote dovanos porai ar norite smagiai praleisti laiką su bičiulių būriu.

Noriunoriunoriu.lt pasiūlymai suteiks progą pasirinkti tinkamiausią vakarienę tamsoje. Atsiliepimai apie šią patirtį puikūs! Tiesa, daugeliu atvejų reikalinga rezervacija iš anksto – nenuostabu, paslauga labai paklausi.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau