TOP
Meniu

D.U.K. DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

1. Kada gausiu kelialapį?

Atsiskaitant internetu kelialapis po apmokėjimo bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el.paštą per 10-15 minučių.Atsiskaitant brūkšniniu kodu - per kelias valandas nuo mokėjimo, į Jūsų nurodytą el.pašto adresą atsiųsime Jūsų pirktą kelialapį.

2. Prieš kiek laiko reikia rezervuoti vietas viešbutyje?

Rekomenduojame rezervuoti vietas viešbutyje kuo anksčiau, tik įsigijus kelialapį arba per 10 d. nuo kelialapio įsigijimo.Jei kelialapio galiojimas ilgas (pvz.: 3 mėn., 6 mėn., 12 mėn.) rekomenduojame registruotis maždaug prieš 1 mėn. Šventiniam laikotarpiui rezervuoti vietas patartina prieš 1mėn. – 2 mėn.

3. Ar galiu susigrąžinti pinigus už kelialapį?

Pinigai gali būti grąžinami, jei:

Pasiūlymas atšaukiamas, pakeičiamos esminės pasiūlymo sąlygos ar kiti NoriuNoriuNoriu.lt arba Organizatoriaus veiksmai sutrukdo pasinaudoti pasiūlymu;

Kreipiamasi raštu dėl pinigų grąžinimo per 14 dienų nuo pasiūlymo įsigijimo, ir jei iki pasiūlymo pasinaudojimo termino pabaigos yra likę daugiau nei 14 dienų (turi galioti abi sąlygos).

4. Ar galite už kelialapį išrašyti sąskaitą faktūrą?

Sąskaitą faktūrą išrašo galutinis tiekėjas (viešbutis, sanatorija) po paslaugos panaudojimo. UAB NoriuNoriuNoriu yra tarpininkas.Pagal PVM įstatymo 11 straipsnio komentarą:

Jeigu sandoryje dėl prekių tiekimo ar paslaugų suteikimo tarpininkas už atlygį (,,komisinius“) tik ,,suveda“ prekių pardavėją ir pirkėją (šiuo atveju prekės (paslaugos) pirkėjui (paslaugos gavėjui) yra patiekiamos tikrojo jų savininko (paslaugų teikėjo) vardu), tai toks tarpininkas yra laikomas ,,atsiskleidusiu” ir laikoma, kad jis suteikėtik tarpininkavimo paslaugą.Atsiskleidęs tarpininkas savo vardu teikia tik tarpininkavimo paslaugą, už kurią gauna ,,komisinį atlyginimą” ir už šią paslaugą atstovaujamam (jūsų viešbučiui) asmeniui išrašo PVM sąskaitą faktūrą. Šiuo atveju prekių tiekimą (paslaugų teikimą) įforminančius dokumentus (PVM sąskaitą faktūrą ar kitą prekių tiekimą, paslaugų suteikimą įforminantį dokumentą) pirkėjui išrašo tikrasis prekių pardavėjas (paslaugų teikėjas) (jūsų viešbutis). Paslaugų kuponų, skirtų įvairių rūšių prekių įsigijimui, platinimas laikomas pinigų perdavimu, bet ne paslaugų teikimu, todėl šiuo atveju nėra PVM objekto, o PVM skaičiuojamas tuo momentu, kai kuponais atsiskaitoma už paslaugų įsigijimą.

5. Kaip atsisakyti naujienlaiškių ir SMS žinučių?

Kiekvieno naujienlaiškio apačioje yra nuoroda Atsisakyti. Paspaudus nuorodą ir pažymėjus, jog norite atsisakyti prenumeratos, Jūsų el.paštas automatiškai bus pašalintas iš duomenų bazės reklamoms siųsti.Norint atsisakyti gaunamų SMS žinučių, Jums reikia parašyti mums laišką el.paštu: tikrai@noriunoriunoriu.lt , nurodant tel. nr. į kurį nebenorite gauti reklamos.

 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku