x

Nepraleiskite kitų pasiūlymų!

Prenumeruokite ir juos visada gausite el.paštu:

Privatumo politika

Viešbučiai Druskininkuose

Druskininkai – tarptautinis ištisus metus veikiantis mineralinio vandens, purvo, ir klimato terapijos kurortas! Čia, www.noriunoriunoriu.lt kolektyvas, kviečia apsilankyti visus, nes viešbučiai Druskininkuose pateikia labai daug skanių pasiūlymų su didele nuolaida. Viešbučiai Druskininkuose, gydyklos, Vandens parkas, sanatorijos bei SPA kompleksai padės Jums atsipalaiduoti ir atgauti visas jėgas!

Viešbučiai Druskininkuose šiandien siūlo šias akcijas:

134 Lt

Super pasiūlymas!

Smagiausios akimirkos!

20 skirtingų pasaulio pirčių ir adrenalino pojūtis Druskininkų vandens parke DVIEM!

Ilgiausias nusileidimų kalnelis net 212 metrų! Turbūt jau supratai, kad tavęs laukia aštrūs pojūčiai, adrenalinas ir netikėtumai! Be abejo, pašėlus norisi patinginiauti, bet nenuobodžiauti. Jaukiai įsitaisyk 20 - ties pirčių erdvėje, įrengtoje pagal skirtingų pasaulio šalių tradicijas.  Į šį pasiūlymą įskaičiuota: 3 val. pirčių erdvėje bei vandens pramogos (B+C dalys) visomis dienomis. Ir visa tai DVIEM tik už 134 Lt! Įsigijęs šį kuponą asmuo pavirtina, jog yra susipažinęs su vandens parko taisyklėmis. Nuoroda -> 

 • Kaina tik 134 Lt
Kuponas galioja:
iki 2014.06.01
Liko tik:
17 vnt.
99 Lt

Super pasiūlymas!

Smagiausios akimirkos!

20 skirtingų pasaulio pirčių ir pramogos Druskininkų vandens parke visą dieną tik tau!

Ilgiausias nusileidimų kalnelis net 212 metrų! Turbūt jau supratai, kad tavęs laukia aštrūs pojūčiai, adrenalinas ir netikėtumai! Be abejo, pašėlus norisi patinginiauti, bet nenuobodžiauti. Jaukiai įsitaisyk 20 - ties pirčių erdvėje, įrengtoje pagal skirtingų pasaulio šalių tradicijas. Į šį pasiūlymą įskaičiuota: Visa diena pirčių erdvėje bei vandens pramogos (B+C dalys) visomis savaitės dienomis. Ir visa tai VIENAM tik už 99Lt! Įsigijęs šį kuponą asmuo patvirtina, jog yra susipažinęs su vandens parko taisyklėmis. Nuoroda -> 

 • Kaina tik 99 Lt
Kuponas galioja:
iki 2014.06.01
Liko tik:
19 vnt.
100 Lt

Super pasiūlymas!

Smagiausios akimirkos!

20 skirtingų tradicijų pirčių ir pramogos Druskininkų vandens parke Jums!

Ilgiausias nusileidimų kalnelis net 212 metrų! Turbūt jau supratote, kad Jūsų laukia aštrūs pojūčiai, adrenalinas ir netikėtumai! Be abejo, pašėlus norisi patinginiauti, bet nenuobodžiauti. Jaukiai įsitaisykite 20 - ties pirčių erdvėje, įrengtoje pagal skirtingų pasaulio šalių tradicijas. Į šį pasiūlymą įskaičiuota: 3 val. pirčių erdvėje bei vandens pramogos (B+C dalys) darbo dienomis 2 asmenims. Ir visa tai DVIEM tik už 100 Lt! Įsigijęs šį kuponą asmuo patvirtina, jog yra susipažinęs su vandens parko taisyklėmis. Nuoroda -> 

 • Kaina tik 100 Lt
Kuponas galioja:
iki 2014.06.01
Liko tik:
17 vnt.
524 Lt

Akcija galioja!

Romantiškas poilsis Druskininkuose!

Romantiškos akimirkos Druskininkuose! Mini liukso klasės kambariai, prabangi vakarienė ir siurprizas viešbutyje „De Lita“ tik 524 Lt!

Investuokite į savo santykius ir padovanokite mylimam žmogui romantišką savaitgalį! Viešbutis „De Lita“ meilės svaigulio ištroškusioms poroms parengė specialų paketą, kuriuo neteks nusivilti! Į šį pasiūlymą įeina: 2 nakvynės mini liukso klasės kambaryje, švediško stalo pusryčiai abu rytus, 1 romantiška vakarienė, šampanas ir vaisiai kambaryje atvykus, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, bevielis internetas, vėlyvas išvykimas. Visa tai skirta tik Judviem už 524 Lt 650 Lt SAVAITGALIAIS. Paskubėkite, kol auksinis ruduo dar nesibaigė!

 • Kaina tik 524 Lt
 • Pasiūlymo vertė 650 Lt
 • Sutaupai 126 Lt (19%)
Kuponas galioja:
iki 2014.10.04
Liko tik:
18 vnt.
Liko laiko:
24:12:16
175 Lt

Akcija galioja!

Poilsis Druskininkuose slidininkams!

Aktyvus poilsis Druskininkuose! Nakvynė, gausūs pusryčiai, nuolaidos slidinėjimo pamokoms bei masažui viešbutyje „De Lita“ tik 175 Lt!

Norėtumėte savo pomėgių bagažą papildyti ir slidinėjimu, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums! Gaukite slidinėjimo pagrindus, o vėliau apdovanokite save masažu bei kokybišku poilsiu viešbutyje „De Lita“. Į šį pasiūlymą įeina: nakvynė standartinio tipo dvivietyje, gausūs švediško stalo pusryčiai, iki 10% nuolaida „Dru Ski School“ slidinėjimo pamokoms uždaroje sniego arenoje, 20% nuolaida slidininkų masažui, atgaivinančiam pečių juostą, nugarą bei kojas, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė bei bevielis internetas. Nepraleiskite šios progos, nes visa tai skirta dviem tik už 175 Lt 184 Lt darbo dienomis!

 • Kaina tik 175 Lt
 • Pasiūlymo vertė 184 Lt
 • Sutaupai 9 Lt (5%)
Kuponas galioja:
iki 2014.10.04
Liko tik:
20 vnt.
Liko laiko:
23:13:16
163 Lt

Akcija galioja!

Jauki nakvynė Druskininkuose!

Nakvynė DVIEMS Druskininkuose tik 163 Lt! Viešbutyje De Lita Jūsų lauks sotūs pusryčiai ir aktyvios pramogos!

Reikia nakvynės Druskininkuose? Tai paprasta! Rinkitės viešbutį „De Lita“! Gausite kokybišką poilsį, sočius pusryčius, atidumą Jūsų poreikiams bei viešbučio siūlomas paslaugas už prieinamą kainą! Į šį pasiūlymą įeina: 1 jauki nakvynė DVIEMS standartinio tipo dviviečiame kambaryje, sotūs švediško stalo pusryčiai, pasivažinėjimą dviračiais, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, bevielis internetas. Pasiūlymas skirtas 2 asmenims nakvynėms nuo sekmadienio iki šeštadienio tik už 163 Lt! Įsigytas kuponas galioja net iki 2014.10.04* arba galite rinktis dvi nakvynes >> Spausti čia <<

 • Kaina tik 163 Lt
 • Pasiūlymo vertė 190 Lt
 • Sutaupai 27 Lt (14%)
Kuponas galioja:
iki 2014.06.16
Parduota:
33 vnt.
Liko laiko:
17:31:16
-50%

Akcija galioja!

SPA poilsio rinkinys!

Romantiškas 3 dienų SPA poilsis

3* viešbutyje "Medea SPA" jum DVIEM skirtos net 2 nakvynės LIUKSO klasės apartamentuose su sūkurine vonia, putojantis vynas, romantiškas atsipalaidavimas pirčių ir sūkurinės vonios komplekse žvakių šviesoje, detoksikuojantis aromaterapinis kūno  šveitimas, masažai tik JAM ir tik JAI, nemokami gėrimai ir dviračių nuoma! Ir visa tai NET - 50% pigiau 545 Lt 1090 Lt!

 • Kaina tik 545 Lt
 • Pasiūlymo vertė 1090 Lt
 • Sutaupai 545 Lt (50%)
Kuponas galioja:
iki 2014-05-30
Liko tik:
10 vnt.
Liko laiko:
21:03:16
-32%

Liko keli kuponai!

Tokio poilsio Jūs dar neturėjote!

10 prabangių SPA procedūrų ir nakvynė LIUKSO klasės apartamentuose 3* MEDEA!

Tokių SPA poilsio malonumų Jums pavydėtų net Kleopatra! Išskirtinai gausų ir prabanga alsuojantį poilsio paketą Jums parengė vienams mėgstamiausių NoriuNoriuNoriu.lt klientų viešbutis 3* Medea SPA! Į šį pasiūlymą įeina: net 2 jaukios nakvynės DVIEMS LIUKSO klasės apartamentuose su sūkurine vonia, gausūs karštųjų patiekalų pusryčiai, sūkurinės vonios ir pirčių kompleksas tik dviese, "Vynmedžio paslaptis" - Jai jauninantis ir gražinantis kompleksas kūnui ir veidui: kūno šveitimas, vynuogių kūno kaukė, stangrinamojo kremo įmasažavimas, stangrinanti, atjauninanti ir atstatanti kaukė veidui, taškinis veido ir galvos masažas. "Atlantas" - Jam atpalaiduojantis poilsio kompleksas nugarai ir veidui: Garo vandens procedūra, veido kaukė pagal odos tipą, atpalaiduojantis nugaros masažas, nugaros šveitimas. Mineralinis vanduo "Rasa" atvykimo dieną, žydinti SPA arbata "Ramybės akimirkos" ir kiti komfortiško poilsio patogumai. Visa tai skirta DVIEMS su -32% nuolaida tik už 839 Lt 1234 Lt! Kuponų skaičius ribotas!

 • Kaina tik 839 Lt
 • Pasiūlymo vertė 1234 Lt
 • Sutaupai 395 Lt (32%)
Kuponas galioja:
iki 2014-05-30
Liko tik:
9 vnt.
Liko laiko:
21:38:16
299 Lt

Akcija galioja!

Subalansuotas poilsis Jai ir Jam!

Laisvalaikis poilsio gurmanams Medūnoje! Tik už 299 Lt Jūsų laukia masažai, Snow Arena, nakvynė, dovanas, nuolaidos ir ne tik!

Jūs ne meškos, žiemos miegas – ne Jums! Rinkitės aktyvų poilsį Druskininkuose ir leiskite žiemos pramogoms atgaivinti pavargusius kūnus bei papildyti geros nuotaikos rezervuarus! Į šį pasiūlymą įeina: 1 jauki nakvynė DVIEM dviviečiame kambaryje, gausūs švediško stalo pusryčiai, atpalaiduojantys nugaros arba galvos, kaklo ir nugaros masažai SPA centre2 val. ekstremalių pramogų uždaroje sniego arenoje, išskirtinė 10% nuolaida SPA Druskininkų gydyklų procedūroms bei 15% nuolaida Druskininkų vandens parko malonumams ir stalo žaidimų pramogos lepinantis židinio šiluma ir romantiškomis staigmenomis viešbutyje „Medūna“! Visa tai skirta DVIEM darbo dienomis tik už 299 Lt 415 Lt Kuponų skaičius ribotas!

 • Kaina tik 299 Lt
 • Pasiūlymo vertė 415 Lt
 • Sutaupai 116 Lt (28%)
Kuponas galioja:
iki 2014.06.01
Parduota:
40 vnt.
Liko laiko:
16:20:16
319 Lt

Akcija galioja!

Poilsio rinkinys Druskininkuose!

Vandens parkas ir masažai Druskininkuose

Įsivaizduokite kaip Jum DVIEM bus smagu viešnagės 3* viešbutyje "Medūna" metu! Net 3 val. pramogaujant vandens bei 20 pirčių komplekse „Druskininkų vandens parke“, atsipalaiduojant masažuose, naudojantis nuolaidomis procedūroms sveikatingumo centre "Druskininkų gydykla", o naktį ilsintis jaukiame kambaryje ir tai ne viskas! Vienas gausiausių poilsio rinkinių Druskininkuose!

 • Kaina tik 319 Lt
 • Pasiūlymo vertė 415 Lt
 • Sutaupai 96 Lt (23%)
Kuponas galioja:
iki 2014-07-01
Liko tik:
16 vnt.
Liko laiko:
20:04:16
299 Lt

Akcija galioja!

SPA malonumais praturtintas poilsis!

Poilsis Druskininkuose tik 299 Lt už 415 Lt vertės nakvynę su pusryčiais viešbutyje Medūna, masažus bei pramogas vandens parke!

Saldus lyg medus jūsų lauks poilsis Druskininkuose! Legendomis apipintas 3* viešbučio „Medūna“ pavadinimas jau kužda, kad čia ilsėdamiesi mėgausitės išskirtinėmis ne tik grožio deivių vertomis poilsio akimirkomis! Į šį pasiūlymą įeina: 1 jauki nakvynė DVIEM dviviečiame kambaryje, gausūs švediško stalo pusryčiai, atpalaiduojantis nugaros arba galvos, kaklo, pečių masažas SPA centre, 2 val. trukmės vandens pramogos Druskininkų vandens parke su pirčių kompleksu, išskirtinė 10% nuolaida SPA Druskininkų gydyklos procedūroms bei ypatinga 30% nuolaida Druskininkų slidinėjimo trasų Snow Arena" pramogoms ir stalo žaidimai prie viešbučio židinio šilumos su romantiškomis dovanomis! Ir visa tai skirta DVIEMS darbo dienomis tik už 299 Lt 415 Lt! Kuponų skaičius ribotas!

 • Kaina tik 299 Lt
 • Pasiūlymo vertė 415 Lt
 • Sutaupai 116 Lt (28%)
Kuponas galioja:
iki 2014-06-01
Parduota:
228 vnt.
Liko laiko:
15:21:16
299 Lt

Akcija galioja!

SPA malonumais praturtintas poilsis!

Poilsis Druskininkuose tik 299 Lt už 415 Lt vertės nakvynę su pusryčiais viešbutyje Medūna, masažus bei pramogas vandens parke!

Saldus lyg medus jūsų lauks poilsis Druskininkuose! Legendomis apipintas 3* viešbučio „Medūna“ pavadinimas jau kužda, kad čia ilsėdamiesi mėgausitės išskirtinėmis ne tik grožio deivių vertomis poilsio akimirkomis! Į šį pasiūlymą įeina: 1 jauki nakvynė DVIEM dviviečiame kambaryje, gausūs švediško stalo pusryčiai, atpalaiduojantis nugaros arba galvos, kaklo, pečių masažas SPA centre, 2 val. trukmės vandens pramogos Druskininkų vandens parke su pirčių kompleksu, išskirtinė 10% nuolaida SPA Druskininkų gydyklos procedūroms bei ypatinga 30% nuolaida Druskininkų slidinėjimo trasų Snow Arena" pramogoms ir stalo žaidimai prie viešbučio židinio šilumos su romantiškomis dovanomis! Ir visa tai skirta DVIEMS darbo dienomis tik už 299 Lt Kuponų skaičius ribotas!

 • Kaina tik 299 Lt
 • Pasiūlymo vertė 415 Lt
 • Sutaupai 116 Lt (28%)
Kuponas galioja:
iki 2014-06-01
Parduota:
246 vnt.
Liko laiko:
23:48:16
299 Lt

Akcija galioja!

SPA malonumais praturtintas poilsis!

Poilsis Druskininkuose tik 299 Lt už 415 Lt vertės nakvynę su pusryčiais viešbutyje Medūna, masažus bei pramogas vandens parke!

Saldus lyg medus jūsų lauks poilsis Druskininkuose! Legendomis apipintas 3* viešbučio „Medūna“ pavadinimas jau kužda, kad čia ilsėdamiesi mėgausitės išskirtinėmis ne tik grožio deivių vertomis poilsio akimirkomis! Į šį pasiūlymą įeina: 1 jauki nakvynė DVIEM dviviečiame kambaryje, gausūs švediško stalo pusryčiai, atpalaiduojantis nugaros arba galvos, kaklo, pečių masažas SPA centre, 2 val. trukmės vandens pramogos Druskininkų vandens parke su pirčių kompleksu, išskirtinė 10% nuolaida SPA Druskininkų gydyklos procedūroms bei ypatinga 30% nuolaida Druskininkų slidinėjimo trasų Snow Arena" pramogoms ir stalo žaidimai prie viešbučio židinio šilumos su romantiškomis dovanomis! Ir visa tai skirta DVIEMS darbo dienomis tik už 299 Lt 415 Lt! Kuponų skaičius ribotas!

 • Kaina tik 299 Lt
 • Pasiūlymo vertė 415 Lt
 • Sutaupai 116 Lt (28%)
Kuponas galioja:
iki 2014-07-01
Parduota:
220 vnt.
Liko laiko:
12:47:16
460 Lt

Akcija galioja!

Pramogos Druskininkuose!

Pramogos Druskininkuose! Tik 460 Lt už 2 nakvynes, SPA, aktyvias pramogas ir daugiau viešbutyje Pušynas!

Atsakykite sau atvirai, kada paskutinį kartą mėgavotės tikru poilsiu? Gydomųjų versmių savybėmis garsėjančiame Druskininkų kurorte atgausite jėgas bei pasimėgausite atpalaiduojančiomis akimirkomis išskirtiniame 3* viešbutyje Pušynas! Į šį pasiūlymą įeina: Dvi nakvynės DVIEMS dvivietyje kambaryje, gardūs pusryčiai restorane abi dienas, garinės pirties ir sūkurinės vonios kompleksas viešbučio SPA centre(1 val.), 3 val. pramogų viename geriausių Lietuvoje Druskininkų vandens parke (vieną pasirinktą dieną) arba 4 val. pramogų slidinėjimo trąsų komplekse „Snow Arena (priklauso slidinėjimo trąsa ir keltuvai)! Ir visa tai skirta DVIEMS už 460 Lt! Pasiūlymas galioja darbo dienomis ir savaitgaliais!

 • Kaina tik 460 Lt
Kuponas galioja:
12 mėnesių
269 Lt

Tavo šansas!

Ypatingas pasiūlymas Druskininkuose!

Ekskliuzyvinis "Pušyno" pasiūlymas DVIEM! Nakvynė su pusryčiais, masažas ir dovana 2 valandos vandens parke Druskininkuose!

Ar įsivaizduojate, lengvumo ir laisvės pojūtį, kai įsitempę kūno raumenys atsipalaiduos švelniose patyrusio masažuotojo rankose? 3* viešbutis "Pušynas" sukūrė išskirtinį pasiūlymą, skirtą tik noriunoriunoriu.lt klientams, į kurį įeina dovana 2 val. pramogoms vandens parke. Kokie malonumai jūsų laukia įsigijus šį pasiūlymą? 1 nakvynė DVIEM dvivietyje ekonominės klasės kambaryje, gausūs pusryčiai viešbučio restorane, atskirų kūno dalių masažas po 30 min. viešbučio SPA centre, pramogos vandens parke 2 val. (vandens pramogų dalis). Ir visa tai skirta DVIEM visomis savaitės dienomis, tad esate laisvas rinktis patogiausią dieną savo poilsiui. Ar galite patikėti, kad šis pasiūlymas kainuoja vos 269 Lt

 • Kaina tik 269 Lt
Kuponas galioja:
iki 2014-04-30
Parduota:
64 vnt.
269 Lt

Akcija galioja!

Pagauk poilsio paukštę Druskininkuose!

SPA Druskininkuose! Tik 269 Lt DVIEMS už negyvosios jūros vonią, atpalaiduojantį kremo įmasažavimą bei dar daugiau 3* viešbutyje Pušynas!

Pasilepinkite neeiliniais SPA poilsio malonumais Druskininkuose! Išskirtinio dizaino 3* viešbutis Pušynas, įsikūręs pačiame kurorto centre, plačiai atveria savo duris ypatingoms Jūsų poilsio akimirkoms! Į šį pasiūlymą įeina: 2 dienos/ 1 nakvynė DVIEMS dvivietyje kambaryje, gausūs pusryčiai viešbučio restorane, SPA procedūros - Negyvosios jūros vonia, atpalaiduojantis kremo įmasažavimas, garinės pirties ir sūkurinės vonios kompleksas! Ir visa tai skirta DVIEMS darbo dienomis ir SAVAITGALIAIS tik už 269 Lt! 

 • Kaina tik 269 Lt
Kuponas galioja:
12 mėnesių
448 Lt

Akcija galioja!

Pagauk poilsio paukštę Druskininkuose!

SPA Druskininkuose! Tik 448 Lt DVIEMS už 2 nakvynes, negyvosios jūros vonią, karštų akmenų masažą bei dar daugiau 3* viešbutyje Pušynas!

Pasilepinkite neeiliniais SPA poilsio malonumais Druskininkuose! Išskirtinio dizaino 3* viešbutis Pušynas, įsikūręs pačiame kurorto centre, plačiai atveria savo duris ypatingoms Jūsų poilsio akimirkoms! Į šį pasiūlymą įeina: 2 nakvynės DVIEMS dvivietyje kambaryje, gausūs pusryčiai viešbučio restorane abi dienas, SPA procedūros - Negyvosios jūros vonia, atpalaiduojantis karštų akmenų masažas, garinės pirties ir sūkurinės vonios kompleksas 1 val.! Ir visa tai skirta DVIEMS darbo dienomis ir SAVAITGALIAIS tik už 448 Lt! 

 • Kaina tik 448 Lt
Kuponas galioja:
12 mėnesių
209 Lt

Dėmesio!

Atsikvėpk masažų dėka Druskininkuose!

Pasisemk energijos Druskininkuose! Masažų malonumai, romantiška nakvynė bei SPA procedūros "Pušyne" laukia dviejų mylinčių žmonių!

Jūsų laukia nepakartojamai romantiška kelionė po malonumų pasaulį, kuomet neskaičiuodami laiko galėsite atpalaiduoti pavargusias kojas pieno vonelėje, atsiduoti masažams, pirties garams bei jausti palengvėjimą pasineriant į šiltą sūkurinę vonią. Kokie malonumai jūsų laukia įsigijus šį pasiūlymą? 1 nakvynė DVIEM dvivietyje ekonominės klasės kambaryje, gausūs pusryčiai viešbučio restorane, atskirų kūno dalių masažas po 30 min. viešbučio SPA centre, 1 val. trukmės apsilankymas garinės pirties ir sūkurinės vonios komplekse, pieno vonelė pėdoms. Ir visa tai skirta DVIEM visomis savaitės dienomis išskyrus nakvynę iš šeštadienio į sekmadienį. Ar galite patikėti, kad šį romantišką poilsį įsigysite vos už 209 Lt? Tačiau, jei visgi jūsų poilsiui tinkamiausia diena yra šeštadienis - rekomenduojame šį pasiūlymą -> Ekskliuzyvinis "Pušyno" pasiūlymas DVIEM! Nakvynė su pusryčiais, masažas ir dovana 2 valandos vandens parke Druskininkuose!

 • Kaina tik 209 Lt
 • Pasiūlymo vertė 349 Lt
 • Sutaupai 140 Lt (40%)
Kuponas galioja:
iki 2014-05-01
Parduota:
27 vnt.
Liko laiko:
15:21:16
-19%

Druskininkai!

Poilsis su sveikatingumo procedūromis!

3 dienos 4* sveikatingumo poilsiui Druskininkuose!

Prabangus 4* viešbutis „Europa Royale SPA Druskininkai“ paruošė sveikatingumo programą Jum DVIEM. Net 2 nakvynės, švediško stalo pusryčiai, kūnus ir sveikatą puoselėjančios procedūros sveikatingumo centre "DRUSKININKŲ GYDYKLA", 2 dienas po 3 procedūras DVIEM (viso 12 procedūrų), šiaurietiškos lazdos bei treniruoklių salė! Visa tai skirta DVIEM darbo dienomis tik už 599 Lt 740 Lt!

 • Kaina tik 599 Lt
 • Pasiūlymo vertė 740 Lt
 • Sutaupai 141 Lt (19%)
Kuponas galioja:
iki 2014-07-01
Liko tik:
13 vnt.
Liko laiko:
21:15:16
-41%

Akcija galioja!

Patirk prabangaus poilsio malonumų!

Poilsis Druskininkuose! 4* Europa Royale SPA kviečia mėgautis V.I.P pirčių malonumais bei dar daugiau net - 41%!

Pasinerkite į sūkurinės vonios purslus ir visi rūpesčiai išnyks, beliks tik mėgautis palaima. Patirkite prabangių ir atpalaiduojančių poilsio akimirkų 4* Europa Royale SPA Druskininkai viešbutyje! Į šį pasiūlymą įeina: 1 nakvynė DVIEM dvivietyje jaukiame kambaryje, gausūs švediško stalo pusryčiai, 1 val. sūkurinėje vonioje ir pirčių komplekse, aktyvus poilsis treniruoklių salėje bei kiti prabangaus poilsio privalumai! Ir visa tai skirta DVIEM tik už 234Lt! Paskubėkite, nes kuponų skaičius ribotas! Kuponas galioja darbo dienomis! Arba galite įsigyti kuponą už 255 Lt, kuris galioja savaitgaliais.

 • Kaina tik 234 Lt
 • Pasiūlymo vertė 399 Lt
 • Sutaupai 165 Lt (41%)
Kuponas galioja:
iki 2014.06.04
Parduota:
23 vnt.
Liko laiko:
14:10:16
498 Lt

Druskininkai

Sveikatos gerinimo programa!

4* SPA Vilnius Druskininkai! Tik 498 Lt už 2 nakvynes DVIEM su pusryčiais, bei profesionalo konsultaciją Jūsų SPA malonumas!

Raskite laiko išsvajotiems malonumams, kurie jūsų laukia viename seniausių Lietuvos kurortų - Druskininkuose. Kelioms nuostabioms dienoms įsikurkite prabangiame 4* viešbutyje SPA Vilnius Druskininkai ir pajuskite, kas yra tikras prabangus poilsis. Į šį pasiūlymą įeina: net 3 dienos / 2 nakvynės jaukiame dviviečiame kambaryje, pusryčiai, asmeninė gydytojo konsultacija ir sveikatingumo plano sudarymas, 1 val. treniruoklių salėje kasdien, 1,5 val. kasdien apsilankyti baseino ir pirčių komplekse (aprašymą žiūrėti žemiau), natūralaus mineralinio vandens gėrimas "Sveikata" kasdien ir dar daugiau prabangaus poilsio malonumų. Visa tai skirta DVIEM už 498 Lt!

 • Kaina tik 498 Lt
Kuponas galioja:
2014-07-01*
1114 Lt

Druskininkai!

Masažų malonumai!

2 dienas trunkantys masažų malonumai su 2 nakvynėmis ir visais prabangaus poilsio privalumais 4* SPA Vilnius Druskininkai!

Raskite laiko išsvajotiems malonumams, kurie jūsų laukia viename seniausių Lietuvos kurortų - Druskininkuose. Kelioms nuostabioms dienoms įsikurkite prabangiame 4* viešbutyje SPA Vilnius Druskininkai ir pajuskite, kas yra tikras prabangus poilsis. Į šį pasiūlymą įeina: net 3 dienos / 2 nakvynės jaukiame dviviečiame kambaryje, 2 kartų maitinimas: pusryčiai ir vakarienė (švediškas stalas) arba pusryčiai (švediškas stalas) ir vakarienė A la carte (maisto pasirinkimas pagal pateiktą valgiaraštį) priemoka 15 Lt/para, asmeninė gydytojo konsultacija ir sveikatingumo plano sudarymas, 1 klasikinis veido masažas 30 min., arba veido nuerosedatyvinis masažas 30 min., 1 gilųjų viso kūno raumenų masažas 60 min., arba muilinis arabiškas masažas 50 min., 1 švediškas nugaros masažas 30 min., 3 kartus gilaus poilsio ir miego kambarys arba poilsio kambarys su vaizdu į gamtą, vaistažolių arbata, 1 val. treniruoklių salėje kasdien, 1,5 val. kasdien apsilankyti baseino ir pirčių komplekse (aprašymą žiūrėti žemiau), natūralaus mineralinio vandens gėrimas "Sveikata" kasdien ir dar daugiau prabangaus poilsio malonumų. Visa tai skirta DVIEM už 1114 Lt

 • Kaina tik 1114 Lt
Kuponas galioja:
2014-07-01*
1222 Lt

Druskininkai!

Meilės simfonija!

Romantiška 2 dienų daugybės malonių procedūrų kupina programa "Meilės simfonija" 4* SPA Vilnius Druskininkai!

Raskite laiko išsvajotiems malonumams, kurie jūsų laukia viename seniausių Lietuvos kurortų - Druskininkuose. Kelioms nuostabioms dienoms įsikurkite prabangiame 4* viešbutyje SPA Vilnius Druskininkai ir pajuskite, kas yra tikras prabangus ir kupinas aukščiausios kokybės procedūrų poilsis. Į šį pasiūlymą įeina: net 3 dienos / 2 nakvynės jaukiame dviviečiame kambaryje, 3 kartų maitinimas: pusryčiai, pietūs (švediškas stalas) ir vakarienė A la carte (maisto pasirinkimas pagal patiektą valgiaraštį), asmeninė gydytojo konsultacija ir sveikatingumo plano sudarymas, 1 romantiška medaus vonia dviem (20 min.) arba pieno vonia dviem (20 min.) arba auksinė vonia dviem (20 min.), 1 Rasul pirtis dviem (60 min.), 1 romantinis masažas su aromatiniu aliejumi "Meilės naktis", dviem viename kabinete (30 min.), 1 muilinis arabiškas masažas dviem ant šildomo Hamam stalo (50 min.) arba ajurvedinis nugaros masažas dviem (45 min.), 3 kartus gilaus poilsio ir miego kambarys arba poilsio kambarys su vaizdu į gamtą, vaistažolių arbata, 1 val. treniruoklių salėje kasdien, 1,5 val. kasdien apsilankyti baseino ir pirčių komplekse (aprašymą žiūrėti žemiau), natūralaus mineralinio vandens gėrimas "Sveikata" kasdien ir dar daugiau prabangaus poilsio malonumų. Visa tai skirta DVIEMS už 1222 Lt!

 • Kaina tik 1222 Lt
Kuponas galioja:
2014-07-01*
1099 Lt

Druskininkai!

Autorinės procedūros!

2 dienos kupinos autorinių masažo meistrų procedūrų 4* SPA Vilnius Druskininkai!

Raskite laiko išsvajotiems malonumams, kurie jūsų laukia viename seniausių Lietuvos kurortų - Druskininkuose. Kelioms nuostabioms dienoms įsikurkite prabangiame 4* viešbutyje SPA Vilnius Druskininkai ir pajuskite, kas yra tikras prabangus ir kupinas aukščiausios kokybės procedūrų poilsis. Į šį pasiūlymą įeina: net 3 dienos / 2 nakvynės jaukiame dviviečiame kambaryje, 3 kartų maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė (švediškas stalas) arba pusryčiai, pietūs (švediškas stalas) ir vakarienė A la carte (maisto pasirinkimas pagal patiektą valgiaraštį) priemoka 15 Lt/ parą, asmeninė gydytojo konsultacija ir sveikatingumo plano sudarymas, 1 seansas gintaro-aroma-muzikos terapijoje (60 min.), 1 masažo meistrė Reginos Branickaitės autorinis pėdų masažas su grikių terapija (60 min.), 1 masažo meistrės Liucijos Peciukevičienės autorinis masažas "Saulės sonata" (30 min.), 2 kartus gilaus poilsio ir miego kambarys arba poilsio kambarys su vaizdu į gamtą, vaistažolių arbata, 1 val. treniruoklių salėje kasdien, 1,5 val. kasdien apsilankyti baseino ir pirčių komplekse (aprašymą žiūrėti žemiau), natūralaus mineralinio vandens gėrimas "Sveikata" kasdien ir dar daugiau prabangaus poilsio malonumų. Visa tai skirta DVIEM už 1099 Lt

 • Kaina tik 1099 Lt
Kuponas galioja:
2014-07-01*
2125 Lt

Druskininkai!

Sveikatos gerinimo programa!

4* SPA Vilnius Druskininkai! Tik 2125 Lt už 5 nakvynes DVIEM su maitinimu, net po 6 procedūras per dieną ir dar DAUGIAU!

Padovanokite sau geriausią dovaną - SPA poilsio malonumus, suteiksiančius žavesio ir energijos antplūdį! Viename seniausių Lietuvos kurortų - Druskininkuose - įsikūrusiame prabangiame 4* viešbutyje SPA Vilnius Druskininkai pajusite, kas yra tikras poilsis kartu su "Sveikatos gerinimo programa"! Į šį pasiūlymą įeina: 5 nakvynės jaukiame dviviečiame kambaryje, 2 kartų maitinimas, asmeninė gydytojo konsultacija ir sveikatingumo plano sudarymas, net 6 SPA procedūros kiekvieną dieną - masažai, vandens ir pirčių malonumai, pramogos viešbutyje ir ne tik! Ir visa tai skirta DVIEM už 2125 Lt

 • Kaina tik 2125 Lt
Kuponas galioja:
2014-07-01*
165 Lt

Akcija galioja!

Atpalaiduojančios poilsio akimirkos!

Poilsis DVIEM tik 165 Lt už 220 Lt vertės nakvynę 3* viešbutyje Credo ir SPA nuolaidas Druskininkų gydyklose bei vandens parke!

Pasilepinkite Druskininkų kurorto ramybe ir SPA malonumais! 3* viešbutis Credo, įsikūręs pačiame miesto centre, siūlo tikrą poilsį jaukiuose kambariuose, nuoširdų aptarnavimą bei dvasinę ir fizinę atgaivą. Į šį pasiūlymą įeina: 2 dienos/ 1nakvynė DVIEMS jaukiame dviviečiame kambaryje, gardūs pusryčiai, išskirtinės iki 10% nuolaidos SPA procedūroms Druskininkų gydyklose bei vandens parke. Ir visa tai skirta DVIEMS tik už 165 Lt 220 Lt Akcija galioja darbo dienomis ir SAVAITGALIAIS! Kuponų skaičius ribotas.

 • Kaina tik 165 Lt
 • Pasiūlymo vertė 220 Lt
 • Sutaupai 55 Lt (25%)
Kuponas galioja:
iki 2014.05.01
Parduota:
250 vnt.
Liko laiko:
20:04:16
289 Lt

Akcija galioja!

Grand SPA Lietuva Akcija

Atsipalaiduok Druskininkuose! Nakvynė, vandens parkas, 5 skirtingos pirtys ir putų masažas DVIEM "Grand SPA Lietuva"!

Neskaičiuodami laiko mėgausitės net penkiomis skirtingomis pirtimis, kurios atgaivins odą ir paruoš raumenis atpalaiduojančiam ir švelniam putų masažui. Pramogos čia nesibaigs, nes iki vėlumos galėsite viliokiškai šėlioti vandens atrakcionuose. Kai saldžiai išsimiegosite ir pabusite nuostabų pavasario rytą, "Grand SPA Lietuva" viešbutyje Jūsų lauks švediškas pusryčių stalas. Išsirinkite mėgstamiausius patiekalus ir valgykite tiek, kiek širdis geidžia. Į šį pasiūlymą įeina: nakvynė, gausūs ir sotūs pusryčiai, neribotas laikas (vieno apsilankymo metu), skirtas mėgautis net penkiomis skirtingomis pirtimis bei putų masažas! Ir visa tai skirta DVIEM tik už 289 Lt 389 Lt darbo dienomis.

 • Kaina tik 289 Lt
 • Pasiūlymo vertė 389 Lt
 • Sutaupai 100 Lt (26%)
Kuponas galioja:
iki 2014-04-30
Parduota:
26 vnt.
Liko laiko:
13:23:16