x

Nepraleiskite kitų pasiūlymų!

Prenumeruokite ir juos visada gausite el.paštu:

Privatumo politika

Poilsis Birštone - akcijos ir pasiūlymai

Poilsis Birštone - mėgstantiems gamtą ir ramų poilsį. Poilsis Birštone padės pabėgti nuo kasdienybės ir rutinos, ištrūkti ten, kur laukia ramybė ir nepriekaištingas poilsis.

Paieška pagal: Poilsis Birštone - akcijos ir pasiūlymai

489 Lt

Dėmesio!

Sustiprinkite kūną ir sielą Birštone!

Sveikatingumo savaitgalis Birštone! Unikalus pasiūlymas dviem Eglės sanatorijoje!

Įkvėpkite gurkšnį pušų aromatu prisodrinto oro, atsipalaiduokite ir panirkite į savaitgalį, kuriame Jūsų laukia palaima, džiaugsmas... ir GYVENIMAS VĖL MIELAS! Juk seniai trokštate šeštadienio rytą pasitikti ypatingai... Pabuskite nepakartojamo kraštovaizdžio apsuptyje įsikūrusioje naujoje, modernioje Eglės sanatorijoje Birštone. Įdomu, kokie malonumai Jūsų laukia visos viešnagės metu? 2 nakvynės, net 3 kartų per dieną maitinimas (švediškas stalas), pasirinktas probleminės vietos masažas 30 min., organizmą valanti Bio - Detox procedūra, limfodrenažinis masažas pavargusioms kojoms atgaivinti, gerų emocijų antplūdis aromaterapijos metu (po vieną procedūrą kiekvienam viso savaitgalio viešnagės metu, pasiūlymas galioja ir darbo dienomis). Ir visa tai DVIEM tik už 489 Lt!

 • Kaina tik 489 Lt
Kuponas galioja:
iki 2014-09-30
Parduota:
99 vnt.
759 Lt

Nepraleisk progos!

Sustiprink sveikatą Birštone!

Eglės sanatorija kviečia Sveikatingumo atostogoms Birštone! Net 4 nakvynės bei 5 procedūros per dieną ir dar daugiau!

Įkvepiate gurkšnį gaivaus pušų aromatu prisodrinto oro, atsipalaiduojate ir panyrate į 4 dienų sveikatingumo atostogas, kuriose Jūsų laukia ramybė, pakili nuotaika... ir GYVENIMAS VĖL MIELAS! Juk seniai trokštate išaušusį atostogų rytą pasitikti ypatingai... Pabuskite nepakartojamo kraštovaizdžio apsuptyje įsikūrusioje naujoje, modernioje Eglės sanatorijoje Birštone. Įdomu, kokie malonumai Jūsų laukia visos viešnagės metu? 4 nakvynės, 3 kartų per dieną maitinimas (švediškas stalas), asmeniškai Jums, gydytojo paskirtos 5 procedūros per dieną iš daugiau nei 40 teikiamų sanatorijoje bei papildomos procedūros, kurias gaus tik noriunoriunoriu.lt klientai. Tai individuali kineziterapeuto konsultacija ir treniruočių programos sudarymas bei asmeninė treniruotė kineziterapeutui prižiūrint su Red Cord aparatu arba vibrotreniruokliu (pasirinktinai), organizmą valanti Bio - Detox procedūra. Pasiūlymas galioja darbo dienomis (atvykimas pirmadienį, išvykimas penktadienį). Ir visa tai vienam tik už 759 Lt! Jei norite keliauti dviese, įsigykite kuponą už 1374 Lt!

 • Kaina tik 759 Lt
Kuponas galioja:
iki 2014-09-30
Liko tik:
12 vnt.
1897 Lt

Nepraleisk progos!

Atrask "Eglės" sanatoriją Birštone!

Eglės sanatorija kviečia sveikatingumo atostogoms Birštone! Net 10 nakvynių, po 5 procedūras per dieną ir tai ne viskas!

Jūsų laukia ramybė, pakili nuotaika...  ir GYVENIMAS VĖL MIELAS! Šiais laikais, kai vyrauja skubus gyvenimo ritmas, retai pasitaiko proga pailsėti. Todėl žinome kaip Jums svarbu šias nuostabias akimirkas leisti be rūpesčių. Garantuojame, jog pasirinkus poilsį Eglės sanatorijoje jus sups tik malonūs jausmai ir potyriai, nes šiame pasiūlyme visais patogumais pasirūpinta iki smulkmenų. Tad išaušusį atostogų rytą pasitikite ypatingai... Pabuskite nepakartojamo kraštovaizdžio apsuptyje įsikūrusioje naujoje, modernioje Eglės sanatorijoje Birštone. Įdomu, kokie malonumai Jūsų laukia visos viešnagės metu? 10 nakvynių, 3 kartų maitinimas per dieną (švediškas stalas), asmeniškai Jums, gydytojo paskirtos 5 procedūros per dieną iš daugiau nei 40 teikiamų sanatorijoje bei papildomos procedūros, kurias gaus tik noriunoriunoriu.lt klientai. Net 1 val. masažas pasirinktai jūsų probleminei vietai, 3 apsilankymai "Tulpės" baseinuose, individuali treniruotė prižiūrint kineziterapeutui su Red Cord aparatu arba vibrotreniruokliu (pasirinktinai), pasiūlymas galioja darbo dienomis ir savaitgaliais. Ir visa tai Vienam tik už 1897 Lt! Jei norite keliauti dviese, įsigykite kuponą už 3434 Lt!

 • Kaina tik 1897 Lt
Kuponas galioja:
iki 2014-09-30
Liko tik:
20 vnt.
198 Lt

Nepraleisk progos!

Gausus sveikatinimo poilsio rinkinys!

4* poilsiui Birštone net - 65%!

Modernus 4* viešbutis „Royal SPA Residence“ lepina Jus, noriunoriunoriu.lt klientus, FANTASTIŠKA NET - 65% NUOLAIDA su Mano Rimi kortele poilsiui DVIEM Birštone, negana to, dovanoja dvigubai daugiau procedūrų bei pramogų, nei įprasta! Tuo lengvai įsitikinsite paskaitę, kas įskaičiuota į šį „Royal SPA Residence“ pasiūlymą! Nesnauskite, nes įsigijimo laikas labai ribotas!!!

 • Kaina tik 198 Lt
 • Pasiūlymo vertė 560 Lt
 • Sutaupai 362 Lt (65%)
Kelionės data:
iki 2014-05-30
Parduota:
420 vnt.
Liko laiko:
27:38:58
789 Lt

Gausus rinkinys!

Sveikatingumo poilsis Birštine!

4* poilsis 2 dienos net po 5 procedūras DVIEM Birštone!

Trokštate grožį ir sveikatą puoselėjančio procedūrų derinio? O gal nepavyksta pailsėti dviese, nes norite skirtingų procedūrų? Svarstote ką daryti? Modernus 4* SPA viešbutis „Royal SPA Residence“ Birštone lepina Jus, noriunoriunoriu.lt klientus, IŠSKIRTINE GALIMYBE - gydytojui reabilitologui konsultuojant susidaryti ir įgyvendinti specialiai Jums sudarytą sveikatinimo procedūrų planą, po 5 procedūras kiekvienam! Negana to, DOVANOJA 2 apsilankymus SPA centre, po 3 papildomas sveikatinimo procedūras, 1 val. biliardo žaidimo bei - 40% nuolaidą tobulam Jūsų DVIEJŲ poilsiui, kuris truks net 2 dienas! Paskaitykite, kas įskaičiuota į šį „Royal SPA Residence“ pasiūlymą ir įsitikinkite, kad jame viskuo pasirūpinta, net ir pietumis! 

 • Kaina tik 789 Lt
 • Pasiūlymo vertė 1320 Lt
 • Sutaupai 531 Lt (40%)
Kelionės data:
iki 2014-05-31
Liko tik:
15 vnt.
Liko laiko:
28:37:58
299 Lt

Akcija galioja!

Leiskite sau pailsėti karališkai!

Išsimiegok didikų kambariuose Birštone! Tik 299 Lt už 3 patiekalų vakarienę, 3 SPA procedūras ir dar daugiau Sofijos rezidencijoje!

Kam spėlioti, kokiais malonumais mėgavosi didikai, kai galima tai patirti patiems?! Neeilinis 2 dienų poilsis Birštone Jums žada įsimintinas poilsio akimirkas tik dviese 3* viešbutyje "Sofijos rezidencija"! Į šį pasiūlymą įeina: 1 jauki nakvynė dviems didikų kambaryje, gardūs pusryčiai Jūsų patogumui kambaryje arba restorane, 3 patiekalų vakarienė su vyno taure kiekvienam, pirties ir baseino malonumai tik dviese, stimuliuojantis ir šildantis masažai krėsle "Chill & Go", vaistažolių arbata, galimybė naudotis viešbučio vaizdo biblioteka, išskirtinės 10% nuolaidos užeigoje "Klėtis" bei "Sofijos rezidencija" restorane bei pasivažinėjimas dviračiais sezono metu! Ir visa tai skirta DVIEMS tik už 299 Lt 512 Lt Kuponų skaičius ribotas!

 • Kaina tik 299 Lt
 • Pasiūlymo vertė 512 Lt
 • Sutaupai 213 Lt (42%)
Kuponas galioja:
12 mėnesių
-38%

Akcija galioja!

Karališki malonumai Birštone!

Poilsis Birštone DVIEMS! Tik 375 Lt už 2 prabangias nakvynes, gausius SPA malonumus ir dar daugiau 3* viešbutyje „Sofijos rezidencija“!

Pajuskite ramybės ir prabangos dvelksmą Birštone! Vienoje prabangiausių Lietuvos didikų vietovėje įsikūrusiame 3* viešbutyje „Sofijos rezidencija pasinersite į neregėto poilsio malonumus! Į šį pasiūlymą įeina: 3 dienos/ 2 nakvynės DVIEM jaukiame didikų kambaryje, gardūs pusryčiai kiekvieną rytą, atpalaiduojantis bei relaksacinis limfodrenažo masažų kompleksas abi dienas, nuolaidos SPA procedūroms sanatorijoje „Tulpė“, biliardas, pasivaikščiojimas su šiaurietiškomis lazdomis, kaljano dūmas ir dar daugiau! Ir visi šie karališki malonumai skirti DVIEMS net 41% pigiau – tik už 375 Lt!
 

 

 • Kaina tik 375 Lt
 • Pasiūlymo vertė 603 Lt
 • Sutaupai 228 Lt (38%)
Kuponas galioja:
12 mėnesių*
189 Lt

Akcija galioja!

Karališkas poilsis dviems Birštone!

Karališkas poilsis! Tik 189 Lt už 335 Lt vertės prabangi nakvynė, sotūs pusryčiai, masažai... SOFIJOS REZIDENCIJOJE Birštone laukia tavęs!

Visiems, kurie pasiilgo romantiškų dviese praleidžiamų akimirkų, ramybės ir poilsio, turime karališką pasiūlymą už neįtikėtiną kainą tik 195 Lt! Į šį pasiūlymą įeina: nakvynė dviems karališka dvasia alsuojančiame viešbutyje "Sofijos rezidencija" Birštone, gardūs ir sotūs pusryčiai į lovą, atpalaiduojantys, stimuliuojantys, šildomi masažai Jūsų kambaryje dviems po 40 min. (Chill&Go krėsle), relaksaciniai limfodrenažo masažai kojoms ir juosmens sričiai, šiaurietiškas pasivaikščiojimas, DVD filmų kolekcija kambaryje, 2 val. biliardo žaidimas, gydomoji žolelių arbata vakare, išskirtinė 10% nuolaida sanatorijoje "Tulpė" darbo dienomis visoms grožio ir sviekatos procedūroms, bevielis internetas ir kambelinė televizija kambaryje, stovėjimo vieta automobiliui, nemokami treniruokliai parke. Visa tai DVIEM tik už 189 Lt! 335 Lt! 

 • Kaina tik 189 Lt
 • Pasiūlymo vertė 335 Lt
 • Sutaupai 146 Lt (44%)
Kuponas galioja:
iki 2014.06.04
Liko tik:
12 vnt.
Liko laiko:
33:32:58
-41%

Akcija galioja!

Pasiūlymas poilsio gurmanams

Poilsis DVIEM! 198 Lt už karališką nakvynę Birštone! Masažai... Bei viskas ko geidžia širdys – „Sofijos rezidencijoje“!

Pasiilgusieji romantikos, turime išskirtinį pasiūlymą kaip tik JUMS už neįtikėtiną kainą! Nesuskaičiuojamos procedūros, karališka nakvynė, gardus maistas ir kitos pramogos vos už 198 Lt! Į šį pasiūlymą įeina: nakvynė dviem karališka dvasia alsuojančiame viešbutyje „Sofijos rezidencija“, Birštone, gardūs ir sotūs pusryčiai į lovą, po 40 min. atpalaiduojančio, stimuliuojančio ir šildančio masažo Jūsų kambaryje, Chill&Go krėsle, relaksaciniai limfodrenažo masažai kojoms ir juosmens sričiai, šiaurietiškas pasivaikščiojimas, DVD filmų kolekcija kambaryje, 2 val. trukmės biliardo žaidimas, gydomoji žolelių arbata vakare, išskirtinė 10% nuolaida darbo dienomis visoms grožio ir sveikatos procedūroms sanatorijoje „Tulpė“, bevielis internetas ir kabelinė televizija, stovėjimo vieta automobiliui bei nemokami treniruokliai parke. Visas šis pramogų paketas skirtas DVIEM, o kainuoja tik 198 Lt 335 Lt! Pigiau nebūna!

 • Kaina tik 198 Lt
 • Pasiūlymo vertė 335 Lt
 • Sutaupai 137 Lt (41%)
Kuponas galioja:
12 mėnesių*
249 Lt

Akcija galioja!

Pasakiškas poilsis dviems Birštone!

Prabangi nakvynė didikų kambariuose su pusryčiais ir masažais... Tik 249 Lt už 479 Lt vertės poilsį dviem SOFIJOS REZIDENCIJOJE Birštone!

Tik nuo Jūsų priklauso ar leisite karališkoms vaikystės pasakoms tapti Jūsų ir mylimo žmogaus nepamirštama ir be galo romantiška istorija. Papildykite savo nuotraukų albumą meilės kupinomis akimirkomis!Į šį karališką pasiūlymą įeina: nakvynė dviems didikų prabanga alsuojančiame viešbutyje "Sofijos rezidencija" Birštone, gardūs ir sotūs pusryčiai į lovą, atpalaiduojantys, stimuliuojantys, šildomi masažai Jūsų kambaryje dviems po 40 min. (Chill&Go krėsle), relaksaciniai limfodrenažo masažai kojoms ir juosmens sričiai, 1 val. V.I.P pirties ir baseino malonumų tik dviese, šiaurietiškas pasivaikščiojimas, DVD filmų kolekcija kambaryje, 2 val. biliardo žaidimas, gydomoji žolelių arbata vakare, išskirtinė 10% nuolaida sanatorijoje "Tulpė" darbo dienomis visoms grožio ir sviekatos procedūroms, bevielis internetas ir kambelinė televizija kambaryje, stovėjimo vieta automobiliui. Visa tai DVIEM tik už 249 Lt! 479 Lt! Galite rinktis dvi nakvynes už 399 LT vietoj 629 LT!

 • Kaina tik 249 Lt
 • Pasiūlymo vertė 479 Lt
 • Sutaupai 230 Lt (48%)
Kuponas galioja:
iki 2014.06.04
Parduota:
204 vnt.
Liko laiko:
34:19:58
-44%

Akcija galioja!

Malonumų gausybės ragas Birštone!

4 dienų poilsis Birštone! Tik 499 Lt už 3 nakvynes DVIEM didikų kambaryje, VIP pirties bei SPA malonumus ir daugiau Sofijos rezidencijoje!

Pasilepinkite karališko gyvenimo privalumais! Natūralios gamtos prieglobstyje įsikūrusiame 3* viešbutyje „Sofijos rezidencija“ mėgausitės išskirtiniu net 4 dienų poilsiu! Į šį pasiūlymą įeina: 3 nakvynės didikų kambaryje su gardžiais pusryčiais kiekvieną rytą, SPA masažai kojoms ir V.I.P. pirties bei baseino malonumai tik dviese, viešbučio pramogos – kaljano dūmas, biliardo žaidimai kasdien ir šiaurietiškas pasivaikščiojimas, išskirtinės 10% nuolaidos sanatorijoje „Tulpė “ bei kitoms laisvalaikio pramogoms ir ne tik! Ir visa tai skirta DVIEM tik už 499 Lt 895 Lt

 • Kaina tik 499 Lt
 • Pasiūlymo vertė 895 Lt
 • Sutaupai 396 Lt (44%)
Kuponas galioja:
12 mėnesių*
-44%

Akcija galioja!

Malonumų gausus poilsis Birštone!

Net 4 dienų poilsis romantiškoje Sofijos rezidencijoje Birštone tik 499 Lt! Didikų kambariai, VIP pirtis, SPA malonumai ir dar daugiau!

Pasilepinkite karališko gyvenimo privalumais! Natūralios gamtos prieglobstyje įsikūrusiame 3* viešbutyje „Sofijos rezidencija“ mėgausitės išskirtiniu net 4 dienų poilsiu! Į šį pasiūlymą įeina: 3 nakvynės didikų kambaryje su gardžiais pusryčiais kiekvieną rytą, SPA masažai kojoms ir V.I.P. pirties bei baseino malonumai tik dviese, viešbučio pramogos – kaljano dūmas, biliardo žaidimai kasdien ir šiaurietiškas pasivaikščiojimas, išskirtinės 10% nuolaidos sanatorijoje „Tulpė “ bei kitoms laisvalaikio pramogoms ir ne tik! Ir visa tai skirta DVIEM tik už 499 Lt 895 Lt

 • Kaina tik 499 Lt
 • Pasiūlymo vertė 895 Lt
 • Sutaupai 396 Lt (44%)
Kuponas galioja:
iki 2014.06.04
Parduota:
50 vnt.
Liko laiko:
30:47:58