Poilsis Birštone - akcijos ir pasiūlymai

Poilsis Birštone dviems taps tikra poilsio oaze gamtos mylėtojams ir tiems, kurie nori atitrūkti nuo rutinos ir kasdienio šurmulio bei atsiduoti malonioms poilsio akimirkoms gamtos apsuptyje su mylimu žmogumi. Įsikūręs Nemuno dešinajame krante, Birštono miestas stebina poilsiautojus kvapą gniaužiančiais vaizdais, miškingomis vietovėmis bei aukštos kokybės apgyvendinimo ir aptarnavimo paslaugomis. Išsiruošusiems pailsėti gamtos apsuptyje, savaitgalio poilsis Birštone – puikiausias pasirinkimas, tad nieko nelaukdami ir neieškodami alternatyvų, dėkitės daiktus į lagaminus ir ruoškitės taip ilgai lauktoms atostogoms. Savaitgalio poilsis Birštone jau kviečia Jus išsvajotam poilsiui!

Savaitgalis Birštone garantuos sveikatingumo ir SPA malonumų poilsį, kadangi kurortas ir jame įsikūrę viešbučiais garsėja SPA procedūrų gausa ir įvairiomis kūną puoselėjančiomis ir grąžinančiomis procedūromis. Puikiai vertinami viešbučiai Birštone tokie kaip: “Ryal Spa Residence”, “Sofijos rezidencija”, “Audenis” ar “Eglės sanatorija” Birštonas suteiks ne tik puikias apgyvendinimo, maitinimo paslaugas bet ir pasiūlys išmėginti įvairias SPA procedūras, raminantį ar gydomąjį poveikį teikiančius masažus, kūno šveitimus bei įvyniojimus. 

Jei svarstote kur praleisti savaitgalį Birštono mieste ir tuo pačiu pasilepinti įvairiomis sveikatinimo procedūromis, poilsis Birštone “Eglės” sanatorijoje įgyvendins Jūsų troškimus. Svarbu paminėti tai, kad "Eglės" sanatorija atnaujino savo gydyklų ir baseino kompleksą, kuriame Jūsų lauks ilgasis plaukiojimo baseinas, tad pramankštinsite visus kūno raumenukus, sustangrinsite kūną ir smagiai paplaukiosite. Neaplenkite ir karštųjų komplekso pirčių, o jų čia išties nemažai! Sausosios ir garinės pirtys kaitins Jūsų kūną, o malonus sūkurinės vonios masažas maloniai kutens visą Jūsų kūną, išmasažuos skaudamas vietas ir suteiks atsipalaidavimo jausmą. Naujai ir moderniai įrengtame baseino ir pirčių komplekse poilsį atras tiek senyvo amžiaus poilsiautojai, tiek mažieji sanatorijos svečiai. 

Po baseino ir pirčių komplekso teikiamų džiaugsmų, pasilepinkite įvairiomis procedūromis, atliekamomis tik šios srities profesionalų. Rinksitės iš daugiau nei 100 skirtingų paslaugų, o jei pasimesite tarp procedūrų gausybės, malonūs darbuotojai tuoj pat suskubs į pagalbą ir rekomenduos tai ko iš tiesų Jums reikia. Personalo dėmesingumas ir profesionalumas patenkins Jūsų lūkesčius ir pagerins bendrą kūno savijautą. Po kiekvienos procedūros paslaugūs viešbučių darbuotojai pasiūlys paskanauti natūralių vaistažolių arbatų, kurios yra surenkamos Birštono regione.

Verta paminėti ir tai, kad visai šalia “Eglės” sanatorijos yra naujai įrengtas mineralinio vandens garinimo bokštas, leidžiantis poilsiautojams ir miesto svečiams išbandyti inhaliacijas, sustiprinti organizmą, o atėjus vakarui pasimėgauti unikalia šviesos terapija. 

Siūlome įprasminti savo poilsį leidžiantis į savarankišką pažintinę kelionę po miesto apylinkes bei praplėsti akiratį, aplankant žymiausias kurorto vietas. Pažintį su Birštono miestu galite pradėti aplankant miesto parką, kuriame susikibę už rankučių mėgausitės smagiais pašnekesiais su mylimu žmogumi. Ekskursiją aplink kurortą galite tęsti užsukdami į Birštono muziejų, kuriame sužinosite apie miesto istoriją, gydyklas, jose naudotus prietaisus. Norintiems pamatyti Lietuvai reikšmingų asmenybių paminklus, galite apžiūrėti paminklus B.Sruogai, J.Basanavičiui ar Vytautui Didžiajam. Bene didžiausia įspūdį Jums paliks Birštono piliakalnis. Tai vienas aukščiausių piliakalnių Lietuvoje, siekiantis daugiau nei 40 m aukštį. Tad, norint šiek tiek aktyviau praleisti laiką, pasivaikščiojimas po Birštono miestelį būtų labai gera idėja! 


Poilsis Birštone padės pabėgti nuo kasdienybės ir rutinos, ištrūkti ten, kur laukia ramybė ir nepriekaištingas poilsis. Ši nedažnai pasitaikanti poilsis Birštone akcija užtikrins ramų bei kokybišką poilsį, kurį praleisite kartu su savo antrosios pusės, šeimos ar draugo kompanijoje. Na, o jei ieškote dovanos savo artimam žmogui ar geram bičiuliui, rekomenduojame pasižvalgyti po mūsų paruoštas poilsio idėjas Birštono mieste ir įsigyti kelialapį už išties patrauklią kainą. 


5 d./ 4 n. Eglės sanatorija - viskas įskaičiuota
GREITA PERŽIŪRA

Net 5 d./ 4 nakvynių sveikatingumo poilsis DVIEM vos už 555 €! Jūsų laukia 4 nakvynės, net 3 kartų per dieną maitinimas ir po 20 procedūrų kiekvienam, kurias buvimo laikotarpiu paskirs gydytojas. PLIUS procedūros, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu.

tik555
Galioja iki
2016.08.21
Įkvepiančios 3 sveikatinimo dienos DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

3 d./ 2 nakvynių  sveikatinimo ir relaksacijos kupiną poilsį DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone su pusryčiais, specialiomis mankštomis, KNEIPP procedūromis, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 3 kartus ir dar daug kitų malonumų už 97 €!  

tik97
Galioja iki
2016.10.01
3 d. Eglės sanatorijoje ir poilsis SPA
GREITA PERŽIŪRA

"Eglės" sanatorijoje už jus bus viskuo pasirūpinta! Vos už 290 € Jūsų laukia 3 d./ 2 nakvynės, net 3 kartų per parą maitinimas, 2 gydomieji masažai, SPA pramogos, organizmą valančios bei stiprinančios procedūros. Kelialapis galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS DVIEM.

tik290
Galioja iki
2016.08.21
5 d./ 4 n. poilsis Eglės sanatorijoje VIENAM
GREITA PERŽIŪRA

Išties viliojanti kaina - vos už 330 € VIENAM Jūsų laukia 5 d./ 4 nakvynės, net 3 kartų per parą maitinimas ir 20 procedūrų, kurias buvimo laikotarpiu paskirs gydytojas. PLIUS procedūros, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu. 

tik330
Galioja iki
2016.08.21
1 nakties sveikatinimo poilsis DVIEM tik 54 €!
GREITA PERŽIŪRA

STULBINANTI KAINA! Tik 54 € už sveikatinimo programą DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone, su specialiomis mankštomis, KNEIPP procedūromis, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 2 kartus ir dar daug kitų malonumų! 

tik54
Galioja iki
2016.10.01
3 d./ 2 n. sveikatinimo poilsis Birštone vos 119 €
GREITA PERŽIŪRA

Ypatingai gera kaina! 119 €  sveikatinimo ir relaksacijos 3 d./ 2 naktų poilsį DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone, su pusryčiais, haloterapija, specialiomis mankštomis, KNEIPP procedūromis, relaksacija, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 3 kartus ir dar daug kitų malonumų!

tik119
Galioja iki
2016.10.01
NET 5 sveikatinimo dienos DVIEM Birštone!
GREITA PERŽIŪRA

5 d./ 4 nakvynių sveikatinimo ir relaksacijos kupinas poilsis DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone su pusryčiais, specialiomis mankštomis, KNEIPP procedūromis, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 5 kartus ir dar daug kitų malonumų už  189 €!  

tik189
Galioja iki
2016.10.01
SAVAITĖS (7 d./6 n.) sveikatinimo poilsis Birštone
GREITA PERŽIŪRA

VISOS SAVAITĖS (7 d./ 6 n.) poilsis SENAJAME sanatorijos korpuso dviviečiame kambaryje! Vos už 468 € laukia 6 nakvynės su 3 k. maitinimu, NERIBOTU laiku baseino ir pirčių komplekse, 3 sveikatinimo procedūromis + DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu"!

tik468
Galioja iki
2016.09.30
akcija
-44%
2 dienos DVIEM su SPA procedūromis Birštone!
GREITA PERŽIŪRA

75 € vietoj 135.83 € už nakvynę karališkame kambaryje, puoštame žiedlapiais bei pusryčius, V.I.P pirties ir baseino kompleksą, SPA grožio ir sveikatingumo kapsulę bei masažus. Galioja net iki 2016.11.01!

 

tik75
Kaina be nuolaidos
135.83
Sutaupai
-44%
Galioja iki
2016.11.01
3 d./ 2 n. poilsis Birštone DVIEM su SPA!
GREITA PERŽIŪRA

Sveikatinimo procedūrų ir  3 d./ 2 n. poilsis Birštone DVIEM, sanatorijoje "Tulpė"! Vos už 129 € vietoj 146.46 € Jūsų laukia nakvynės NAUJAJAME sanatorijos korpuse "Baltoji vila", gardūs pusryčiai, NERIBOTAS laikas baseino ir pirčių komplekse , masažai, kūno įvyniojimai ir dar daugiau procedūrų!

tik129
Kaina be nuolaidos
146.46
Sutaupai
17.46
Galioja iki
2016.09.01
Kupinas relaksacijos poilsis DVIEM už 79 €!
GREITA PERŽIŪRA

GERA KAINA!  79 €  sveikatinimo ir relaksacijos kupiną programą DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone, su specialiomis atpalaiduojančiomis mankštomis, HALOTERAPIJA, MEDITACIJA, kneipp, relaksacija, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 2 kartus ir dar daug kitų malonumų!

tik79
Galioja iki
2016.10.01
4 sveikatinimo dienos DVIEM Birštone!
GREITA PERŽIŪRA

4 d./ 3 nakvynių  sveikatinimo ir relaksacijos kupiną poilsį DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone su pusryčiais, specialiomis mankštomis, KNEIPP procedūromis, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 4 kartus ir dar daug kitų malonumų už  149 €!  

tik149
Galioja iki
2016.10.01
2 n. poilsis ir "Eglės" sanatorijos SPA centras!
GREITA PERŽIŪRA

3 d./ 2 n. poilsis, galiojantis nuo 2016.06.02 iki 2016.09.01 viešbutyje "Sonata". Laukia 2 val. apsilankymas naujai atidarytame "Eglės" sanatorijos pirčių ir baseino komplekse, termomasažinė lova ir kokybiškas poilsis DVIEM tik už 139 € (479.94 Lt) VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS!

tik139
Galioja iki
2016.09.01
2 nakvynių poilsis MINI LIUKSO numeryje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Ypatinga kaina - 188 €  sveikatinimo ir relaksacijos kupiną poilsį DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone su pusryčiais, vakariene, specialiomis mankštomis, KNEIPP procedūromis, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 3 kartus ir dar daug kitų malonumų!

tik188
Galioja iki
2016.10.01
4 dienų sveikatinimo poilsis DVIEM Birštone!
GREITA PERŽIŪRA

169 €  sveikatinimo ir relaksacijos kupiną programą DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone, su specialiomis atpalaiduojančiomis mankštomis, KNEIPP procedūromis, relaksacija, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 4 kartus ir dar daug kitų malonumų!

tik169
Galioja iki
2016.10.01
2 d./ 1 n. poilsis ŠEIMAI su vandens pramogomis!
GREITA PERŽIŪRA

Galioja net iki 2016.09.30. Poilsis Birštone Jus kviečia praleisti nepamirštamas 2 d./ 1 n. ŠEIMOS atostogas viešbutyje "Audenis" vos už 99 € (341.83 Lt)! Laukia: jauki nakvynė su 3 k. maitinimu, vandens ir pirčių pramogos sanatorijoje "Tulpė" ir kitos pramogos VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS!

tik99
Galioja iki
2016.09.30
Jauki nakvynė su pusryčiais ir nuolaidos DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Jaukus poilsis VASARĄ (2016.05.02 - 2016.09.01) Birštono kurorte įsikūrusiame viešbutyje "Sonata". Poilsio metu mėgausitės vienas kito artuma, o prabudus ryte sočiais ir skaniais pusryčiais! Visa tai skirta Jums DVIEM tik už 49 € (169.19 Lt)!

tik49
Galioja iki
2016.09.01
5 d./ 4 n., SPA pramogos ir sveikatinimo poilsis!
GREITA PERŽIŪRA

5 d./ 4 n. sveikatinimo poilsis SENAJAME sanatorijos korpuso dviviečiame kambaryje Birštone vos už 312 €! Jūsų laukia nakvynės su net 3 k. maitinimu, NERIBOTU laiku baseino ir pirčių komplekse, net 3 procedūromis kiekvienam kasdien ir specialia DOVANA nuo "NoriuNoriuNoriu"!

tik312
Galioja iki
2016.09.30
akcija
-20%
DIENOS SPA kompleksas "Tulpės" sanatorijoje DVIEM!
GREITA PERŽIŪRA

Apdovanokite save ir savo antrąją pusę DIENOS SPA kompleksu (be nakvynės) Birštone DARBO DIENOMIS! Vos už 44 € vietoj 55 € Jūsų laukia apsilankymas baseino ir pirčių komplekse, parafino vonelė plaštakoms, mineralinio vandens perlinė vonia, aromaterapija ir dar daugiau...

tik44
Kaina be nuolaidos
55
Sutaupai
11
Galioja iki
2016.06.30
Poilsis Birštone su vakariene ir SPA pramogomis!
GREITA PERŽIŪRA

2 d./ 1 n. poilsis, galiojantis NET 12 mėn. viešbutyje "Sonata". Laukia 2 val. apsilankymas naujai atidarytame "Eglės" sanatorijos pirčių ir baseino komplekse, jauki nakvynė su pusryčiais ir VAKARIENE! Visa tai yra skirta DVIEM vos už 115 € (397.07 Lt) vietoj 125 € (431.60 Lt).

tik115
Kaina be nuolaidos
125
Sutaupai
-8%
Poilsis ir SKRYDIS ORO BALIONU tik 259 €
GREITA PERŽIŪRA

Poilsiaukite ir pramogaukite Birštone už ypatingą kainą - tik 259 € (894.28 Lt)! Birštone Jūsų laukia 2 d./ 1 n. romantiškai puoštame kambaryje su pusryčiais, SKRYDIS ORO BALIONU DVIEM ir specialios nuolaidos.

tik259
Galioja iki
2016.09.30
NET 5 dienų sveikatinimo poilsis DVIEM Birštone!
GREITA PERŽIŪRA

229 €  sveikatinimo ir relaksacijos kupiną programą DVIEM moderniame viešbutyje "Royal SPA Residence" Birštone, su specialiomis atpalaiduojančiomis mankštomis, KNEIPP procedūromis, relaksacija, NERIBOTU laiku pirčių ir baseino komplekse NET 5 kartus ir dar daug kitų malonumų!

tik229
Galioja iki
2016.10.01
4 d./ 3 n. sveikatinimas sanatorijoje "Tulpė"!
GREITA PERŽIŪRA

Sveikatinimo procedūrų ir geros savijautos kupinas 4 d./ 3 n. poilsis Birštone DVIEM, sanatorijoje "Tulpė"! Vos už 227 € vietoj 259.10 € Jūsų laukia nakvynės NAUJAJAME sanatorijos korpuse "Baltoji vila", gardūs pusryčiai, NERIBOTAS laikas baseino ir pirčių komplekse, masažai, perlinės vonios, kūno įvyniojimai ir dar daugiau procedūrų!

tik227
Kaina be nuolaidos
259.10
Sutaupai
-12%
Galioja iki
2016.09.30
Romantiška nakvynė Birštone DVIEM tik 39 €
GREITA PERŽIŪRA

Leiskite sau bei mylimam žmogui pailsėti ir saldžiai išsimiegokite jaukiame kambaryje. Jūsų laukia ne tik nakvynė Birštone, bet ir ramybės pojūtis bei išskirtinės nuolaidos. Visa tai skirta DVIEM vos už 39 € (134.66 Lt) ir galioja VASAROS sezono metu nuo 2016.05.02 iki 2016.09.01!

tik39
Galioja iki
2016.09.01
Karališkas poilsis DVIEM ir SPA procedūros!
GREITA PERŽIŪRA

2 d./ 1 nakvynės poilsis Birštone, viešbutyje "Sofijos rezidencija" vos už 97 €! Poilsio metu Jūsų lauks jauki nakvynė, gardūs pusryčiai lovoje, V.I.P pirties ir baseino kompleksas, SPA grožio ir sveikatingumo procedūros bei masažai. Galioja NET 12 mėn. nuo kelialapio įsigijimo datos!

tik97
11 d. sveikatingumo poilsis su 50 procedūrų VIENAM
GREITA PERŽIŪRA

NET 11 d./ 10 nakvynių poilsis Eglės sanatorijoje VIENAM835 ! Įskaičiuotas net 3 kartų per parą maitinimas, 10 nakvynių. Asmeniškai jums VIENAM, gydytojas sudarys sveikatinimo planą ir paskirs po 5 procedūras per parą. PLIUS procedūros, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu. Kelialapis galioja darbo dienomis ir savaitgaliais.

tik835
Galioja iki
2016.08.21
11 d. sveikatingumo poilsis su 50 procedūrų DVIEM
GREITA PERŽIŪRA

NET 11 d./ 10 nakvynių sveikatingumo poilsis DVIEM1385 VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS! 3 kartų per parą maitinimas, asmeniškai Jums DVIEM, gydytojas paskirs po 5 procedūras per parą. PLIUS procedūros, kurias gausite tik su noriunoriunoriu.lt kelialapiu. 

tik1385
Galioja iki
2016.08.21
Nakvynė DVIEM karališkuose numeriuose Birštone!
GREITA PERŽIŪRA

Karališkas poilsis DVIEM Tik 48 € vietoj 65 €! Jūsų laukia 2 d./1 n. su pusryčiais, pasivažinėju dviračiais, pasivaikščiojimu šiaurietiškomis lazdomis, Kneipo terapija ir dar daugiau NET 12 mėn. nuo įsigijimo datos!

tik48
Kaina be nuolaidos
65
Sutaupai
-26%
Daugiau informacijos:

Poilsis Birštone - akcijos ir pasiūlymai

Poilsis Birštone dviems taps tikra poilsio oaze gamtos mylėtojams ir tiems, kurie nori atitrūkti nuo rutinos ir kasdienio šurmulio bei atsiduoti malonioms poilsio akimirkoms gamtos apsuptyje su mylimu žmogumi. Įsikūręs Nemuno dešinajame krante, Birštono miestas stebina poilsiautojus kvapą gniaužiančiais vaizdais, miškingomis vietovėmis bei aukštos kokybės apgyvendinimo ir aptarnavimo paslaugomis. Išsiruošusiems pailsėti gamtos apsuptyje, savaitgalio poilsis Birštone – puikiausias pasirinkimas, tad nieko nelaukdami ir neieškodami alternatyvų, dėkitės daiktus į lagaminus ir ruoškitės taip ilgai lauktoms atostogoms. Savaitgalio poilsis Birštone jau kviečia Jus išsvajotam poilsiui!

Savaitgalis Birštone garantuos sveikatingumo ir SPA malonumų poilsį, kadangi kurortas ir jame įsikūrę viešbučiais garsėja SPA procedūrų gausa ir įvairiomis kūną puoselėjančiomis ir grąžinančiomis procedūromis. Puikiai vertinami viešbučiai Birštone tokie kaip: “Ryal Spa Residence”, “Sofijos rezidencija”, “Audenis” ar “Eglės sanatorija” Birštonas suteiks ne tik puikias apgyvendinimo, maitinimo paslaugas bet ir pasiūlys išmėginti įvairias SPA procedūras, raminantį ar gydomąjį poveikį teikiančius masažus, kūno šveitimus bei įvyniojimus. 

Jei svarstote kur praleisti savaitgalį Birštono mieste ir tuo pačiu pasilepinti įvairiomis sveikatinimo procedūromis, poilsis Birštone “Eglės” sanatorijoje įgyvendins Jūsų troškimus. Svarbu paminėti tai, kad "Eglės" sanatorija atnaujino savo gydyklų ir baseino kompleksą, kuriame Jūsų lauks ilgasis plaukiojimo baseinas, tad pramankštinsite visus kūno raumenukus, sustangrinsite kūną ir smagiai paplaukiosite. Neaplenkite ir karštųjų komplekso pirčių, o jų čia išties nemažai! Sausosios ir garinės pirtys kaitins Jūsų kūną, o malonus sūkurinės vonios masažas maloniai kutens visą Jūsų kūną, išmasažuos skaudamas vietas ir suteiks atsipalaidavimo jausmą. Naujai ir moderniai įrengtame baseino ir pirčių komplekse poilsį atras tiek senyvo amžiaus poilsiautojai, tiek mažieji sanatorijos svečiai. 

Po baseino ir pirčių komplekso teikiamų džiaugsmų, pasilepinkite įvairiomis procedūromis, atliekamomis tik šios srities profesionalų. Rinksitės iš daugiau nei 100 skirtingų paslaugų, o jei pasimesite tarp procedūrų gausybės, malonūs darbuotojai tuoj pat suskubs į pagalbą ir rekomenduos tai ko iš tiesų Jums reikia. Personalo dėmesingumas ir profesionalumas patenkins Jūsų lūkesčius ir pagerins bendrą kūno savijautą. Po kiekvienos procedūros paslaugūs viešbučių darbuotojai pasiūlys paskanauti natūralių vaistažolių arbatų, kurios yra surenkamos Birštono regione.

Verta paminėti ir tai, kad visai šalia “Eglės” sanatorijos yra naujai įrengtas mineralinio vandens garinimo bokštas, leidžiantis poilsiautojams ir miesto svečiams išbandyti inhaliacijas, sustiprinti organizmą, o atėjus vakarui pasimėgauti unikalia šviesos terapija. 

Siūlome įprasminti savo poilsį leidžiantis į savarankišką pažintinę kelionę po miesto apylinkes bei praplėsti akiratį, aplankant žymiausias kurorto vietas. Pažintį su Birštono miestu galite pradėti aplankant miesto parką, kuriame susikibę už rankučių mėgausitės smagiais pašnekesiais su mylimu žmogumi. Ekskursiją aplink kurortą galite tęsti užsukdami į Birštono muziejų, kuriame sužinosite apie miesto istoriją, gydyklas, jose naudotus prietaisus. Norintiems pamatyti Lietuvai reikšmingų asmenybių paminklus, galite apžiūrėti paminklus B.Sruogai, J.Basanavičiui ar Vytautui Didžiajam. Bene didžiausia įspūdį Jums paliks Birštono piliakalnis. Tai vienas aukščiausių piliakalnių Lietuvoje, siekiantis daugiau nei 40 m aukštį. Tad, norint šiek tiek aktyviau praleisti laiką, pasivaikščiojimas po Birštono miestelį būtų labai gera idėja! 


Poilsis Birštone padės pabėgti nuo kasdienybės ir rutinos, ištrūkti ten, kur laukia ramybė ir nepriekaištingas poilsis. Ši nedažnai pasitaikanti poilsis Birštone akcija užtikrins ramų bei kokybišką poilsį, kurį praleisite kartu su savo antrosios pusės, šeimos ar draugo kompanijoje. Na, o jei ieškote dovanos savo artimam žmogui ar geram bičiuliui, rekomenduojame pasižvalgyti po mūsų paruoštas poilsio idėjas Birštono mieste ir įsigyti kelialapį už išties patrauklią kainą. 


į viršų