Lietuva
Grįžti
100€ PEDAGOGŲ poilsiui!
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite pasiūlymus pirmieji!
* būtina
Jūs sėkmingai užsiregistravote. Jūsų nurodytu el. paštu išsiuntėme registracijos patvirtinimo nuorodą. Laukiame patvirtinimo! P.S. Tik patvirtinę, Jūs dalyvausite žaidime!
Pakvieskite savo draugą (-ę) dalyvauti žaidime
Jūs sėkmingai pakvietėte draugą dalyvauti žaidime. Jūsų nurodytu el. paštu išsiuntėme registracijos patvirtinimo nuorodą. Laukiame patvirtinimo! P.S.. Tik patvirtinę, Jūs dalyvausite žaidime!

Informacija atnaujinta 2020.10.05

Įjunkime poilsį pedagogams: viskas, ką reikia žinoti apie 100 eurų dotaciją  poilsiui Lietuvoje

Turime itin džiugių žinių – vyriausybė pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui skirti po 100 eurų pedagogų poilsiui, juo galės mėgautis mokytojai, darželio auklėtojai bei aukštųjų mokyklų dėstytojai. Tai didžiulė valstybės padėka sunkiu ir streso kupinu laikotarpiu besidarbuojantiems pedagogams. Noriunoriunoriu.lt didžiuojasi galimybe prisidėti prie šio projekto ir kartu padėkoti  už sunkų jų darbą.

Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plane numatyta pedagogų poilsiui skirti net 6,3 mln. eurų. Turizmo paslaugų teikėjams bus kompensuojamos 100 eurų pedagogams už suteiktas turizmo paslaugas Lietuvoje. Pedagogų poilsis bus kompensuojamas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos nustatyta tvarka. Smukesnių detalių dar reikės palaukti, tačiau sekite Noriunoriunoriu.lt ir pirmieji sužinokite projekto naujienas bei gaukite geriausius poilsio pasiūlymus. Jūsų patogumui – specialiai šiam projektui paruoštas Facebook puslapis

Švietimo įstaigose pagrindines pareigas eina 62,9 tūkst. pedagoginių darbuotojų: ikimokyklinio ugdymo mokyklose – 12,5 tūkst., bendrojo ugdymo mokyklose – 34,5 tūkst., neformaliojo vaikų švietimo mokyklose ir formalųjį švietimą papildančio ugdymo mokyklose – 4,5 tūkst., profesinio mokymo įstaigose – 3,1 tūkst., kolegijose – 1,4 tūkst., universitetuose – 6,3 tūkst., savivaldybių švietimo pagalbos įstaigose – apie 0,6 tūkst.

Informacijos šaltinis: smm.lt

Kada bus galima panaudoti valstybės kompensuojamas paslaugas?  

Preliminari data numatoma gruodžio 1d., tačiau oficialiai ši data dar nėra patvirtinta, todėl belieka laukti naujienų. 

Susisiekite!

Jei turite klausimų ar norite pasitarti - susisiekite su Noriunoriunoriu.lt komanda! El.paštu: 

pedagogams@noriunoriunoriu.lt arba galite kreiptis šiuo telefonu +370 630 07111.


KLAUSIMAI SUSIJĘ SU ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR PRIVATUMO POLITIKA

Jūsų Asmens duomenų tvarkytojas ir valdytojas: UAB „NoriuNoriuNoriu“, įmonės kodas: 302917883, PVM kodas: LT100007315715, bankas: Swedbank, sąskaitos Nr.: LT897300010133613141, el. paštas: tikrai@noriunoriunoriu.lt, telefonas: +370 630 07111, adresas: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

Mes gerbiame ir rūpinamės Jūsų privatumu ir Asmens duomenų apsauga bei tinkamu ir teisėtu bet kokios informacijos apie Jus tvarkymu, todėl mums svarbu, kad susipažintumėte ir sutiktumėte su mūsų privatumo ir duomenų apsaugos politika https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika (toliau ir – „Privatumo politika“). Jums registuojantis, mes iš Jūsų gausime, tvarkysime ir valdysime tam tikrus (žemiau nurodytus) Jūsų Asmens duomenis.

KOKIUS JŪSŲ DUOMENIS RENKAME?

Jums registruojantis, mes iš Jūsų gausime šiuos Jūsų Asmens duomenis:

  • Telefono numeris; 
  • Elektroninio pašto adresas; 
  • Prisijungimo ir naršymo mūsų svetainėje informacija; 
  • IP adresas; kita informacija, kurią jūs pateikiate.

Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui  ar kitais klausimais Jums kreipiantis į mus telefonu, el. paštu, ar Jums atvykus į mūsų biurą gali būti renkami ir kiti Privatumo politikoje nurodyti Jūsų Asmens duomenys. Tokiu atveju, šie Asmens duomenys bus naudojami Privatumo politikoje numatytais tikslais.

KOKIAIS TIKSLAIS NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų registracijos metu gauti Jūsų Asmens duomenys bus naudojami šiais tikslais:

  • Tikslu su Jumis susisiekti, pavyzdžiui informuojant apie vykstančius žaidimus, jų rezultatus, informuoti apie su paslaugomis susijusius pasikeitimus ar pan.;
  • Tikslu Jums siųsti tiesioginės rinkodaros pranešimus (pvz.: el. paštu, sms žinutėmis) bei informuoti Jus apie mūsų paslaugas, jeigu Jūs sutikote su Jūsų Asmens duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros tikslais. Šį savo sutikimą galite bet kada lengvai atšaukti susisiekę su mumis elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba atvykę į mūsų biurą, adresu: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.
  • Tikslu Jums siųsti tiesioginės rinkodaros pranešimus (pvz.: el. paštu, sms žinutėmis) bei informuoti Jus apie mūsų paslaugas, jeigu Jūs sutikote su Jūsų Asmens duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros tikslais. Šį savo sutikimą galite bet kada lengvai atšaukti susisiekę su mumis elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba atvykę į mūsų biurą, adresu: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę bet kuriuo metu, pateikdami pranešimą elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba paštu įmonės buveinės adresu, atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis, teisę prašyti susipažinti su tvarkomais jūsų asmens duomenimis ir prašyti juos ištaisyti arba ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą (sustabdyti tvarkymo veiksmus), teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą (teisės aktų nustatyta tvarka ir sąlygomis perduoti jūsų duomenis kitam asmeniui).

Jūs taip pat turite teisę dėl netinkamo jūsų duomenų tvarkymo pateikti skundą priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TRETIESIEMS ASMENIMS

Kiti Asmens duomenų perdavimo tretiesiems asmenims atvejai aptarti Privatumo politikoje.

KITI KLAUSIMAI SUSIJĘ SU ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Kiti klausimai, susiję su Asmens duomenų tvarkymu bei apsauga ir neaptarti šiose registracijos taisyklėse yra reglamentuoti Organizatoriaus Privatumo politikoje: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau