Lietuva
Grįžti
200€ MEDIKŲ poilsiui

Išsirinkite poilsio pasiūlymą, pirkimo puslapyje patvirtinkite sąžiningumo deklaraciją ir Jums bus kompensuoti 200€ poilsiui Lietuvoje

Per 2 d.d mes su Jums susisieksime ir atsiųsime išsirinktą poilsio kelialapį, kurį galėsite panaudoti vieną kartą laikotarpiu: 2020-09-01 iki 2020-12-15

Medikams skirti pasiūlymai pažymėti raudonu kryželiu.
Pasiūlymai MEDIKAMS
Džiugi naujiena medikams! 

Informacija atnaujinta 2020.11.18

Ekonomikos ir inovacijų ministerija (EIMIN) ilgina priemonės „Atostogos medikams“ terminą - medicinos darbuotojai 200 eurų kompensacija galės panaudoti iki 2020 m. gruodžio 15 dienos.

Net ir karantino metu galėsite mėgautis gydomuoju poilsiu sanatorijose, atokiu poilsiu kaimo turizmo sodybose, pasirinkimuose rasite ir pasiūlymų, kurie suteikia privačias SPA paslaugas. 

Sekite naujienas! 

Įsigykite poilsio pasiūlymus itin greitai ir patogiai! 

Išsirinkite poilsį

Išsirinkite poilsio pasiūlymą NoriuNoriuNoriu.lt svetainėje. Medikams skirti pasiūlymai bus pažymėti raudonu kryželiu. 

Poilsio pasiūlymai medikams: 

poilsismedikams.lt


Patvirtinkite

Išsirinkę pasiūlymą

spauskite „PERKU“ ir pirkimo

puslapyje rasite mygtuką

„PERKU KAIP MEDIKAS“

- paspauskite šį mygtuką

ir patvirtinkite

sąžningumo deklaraciją

Atsiskaitykite

Jeigu pasirinktas poilsio pasiūlymas yra brangesnis nei 200€ - sumokėkite likusios sumos dalį, o jei nuspręsite įsigyti pigesnį poilsio pasiūlymą - skirtumas grąžinamas nebus

Įsijunkite poilsį

Per 2 d.d. mes su Jumis susisieksime dėl papildomų dokumentų ir atsiųsime išsirinktą poilsio kelialapį, kurį galėsite panaudoti vieną kartą laikotarpiu: 2020-09-01 iki 2020-12-15 

Nuo rugsėjo 1 d. Lietuvos medikai, slaugytojai, laboratorijų darbuotojai bei kiti, savivaldybės pateiktuose sąrašuose esantys asmenys, visą rudenį turės galimybę mėgautis 200 eurų valstybės kompensacija poilsiui. Tai didžiulė valstybės padėka besidarbuojantiems medikams bei parama Lietuvos turizmo sektoriui. Noriunoriunoriu.lt didžiuojasi galimybe prisidėti prie šio projekto ir kartu padėkoti medikams už sunkų jų darbą.

Ką reikia žinoti ir kaip pasinaudoti poilsio pasiūlymu? Skaitykite žemiau, o jei kils klausimų dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į Noriunoriunoriu.lt komandą, sekite mus Facebook ir sužinokite visas naujienas pirmieji. Užklausas siųskite el.paštu medikams@noriunoriunoriu.lt arba galite kreiptis telefonu +370 630 07111.

Ar jau galima įsigyti poilsio pasiūlymus?

Taip. Visus poilsio pasiūlymus, skirtus medikams rasite paspaudę šią nuorodą: POILSIS MEDIKAMS

Kokias paslaugas galėsite rinktis?

Valstybė kompensuos apgyvendinimo paslaugas, organizuotas turistines keliones ir turizmo paslaugų rinkinius, kuriuos gali sudaryti apgyvendinimo ir kitos neatsiejamos paslaugos, pavyzdžiui – maitinimas, sveikatingumo paslaugos ir bilietai į lankytinus objektus, visos įsigytos paslaugos gali būti teikiamos tik Lietuvos teritorijoje. 

Tai tik skamba sudėtingai, tačiau neverta nerimauti – Noriunoriunoriu.lt svetainėje rasite specialiai šiam projektui paruoštus poilsio pasiūlymus už 200 eurų.  

Kas gali įsigyti valstybės kompensuojamas paslaugas? 

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai. 

Asmenys, neturintys licencijos, tačiau padėję kovoti su pandemija taip pat turės galimybę gauti 200 eurų subsidiją poilsiui: paramedikai ir greitųjų pagalbos automobilių vairuotojai, infekcijų kontrolės specialistai, klinikų laborantai (emę ir tiesiogiai dirbę su COVID-19 tyrimais), slaugytojų padėjėjai, kineziterapeutai, ergoterapeutai ir kiti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai, kuriems karantino laikotarpiu padidėjo darbo krūvis.

Sąrašuose esantys gydymo įstaigų darbuotojai gaus turizmo paslaugų kuponus su unikaliu serijos numeriu – tai bus jų dokumentas, patvirtinantis galimybę pasinaudoti kompensacija.

Kas yra turizmo paslaugų kuponas ir kas juos gauna? 

Turizmo paslaugų kuponas suteikiamas į savivaldybių sąrašus įtrauktiems sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams, neturintiems licencijų. Turizmo paslaugų kuponai su unikaliu serijos numeriu bus dokumentas, patvirtinantis galimybę pasinaudoti kompensacija.

Turizmo kuponais pasinaudoti bus galima tik nuo rugsėjo 1 d. iki gruodžio 15d. Anksčiau turizmo paslaugų su kuponu užsisakyti nepavyks, kadangi turizmo paslaugų teikėjams matomoje administracinėje sistemoje unikalūs kodai bus aktyvinti tik nuo pirmosios rudens dienos.

Ar gali valstybės finansuojamomis paslaugomis pasinaudoti odontologai, burnos higienistai? 

Finansavimu gali pasinaudoti į Sveikatos apsaugos ministerijos sudarytus sąrašus įtraukti odontologai ir burnos higienos specialistai. SAM suformavo gydytojų odontologų, gydytojų odontologų specialistų ir burnos priežiūros specialistų, dirbusių COVID-19 pandemijos sukelto karantino, trukusio nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 birželio 16 d., metu, sąrašą. Norintys pasiteirauti, ar esate įtraukti į minėtą sąrašą, turite kreiptis į Sveikatos apsaugos ministeriją.

Kada bus galima įsigyti ir panaudoti valstybės kompensuojamas paslaugas?  

Valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas įsigyti ir jomis pasinaudoti bus galima nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 gruodžio 15 d. Poilsį galite rinktis SPA centruose, sanatorijose, viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose, taip pat pakeliauti po Lietuvą, rinktis ekskursijas su gidu, lankytis muziejuose ir pan. 

Kokios trukmės gali būti kompensuojamos atostogos?

Poilsio laiko terminas nėra nurodytas reikalavimuose, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai gali ilsėtis pasirinktą laiką. Tačiau kompensuojamas paslaugas gali panaudoti tik šiuo laikotarpiu: nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 gruodžio 15 d. 

Kokia suma už suteiktas turizmo paslaugas bus kompensuojama valstybės?

Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai, norintys pasinaudoti šia priemone, galės pasirinkti patinkančius poilsio Lietuvoje pasiūlymus Noriunoriunoriu.lt svetainėje. Vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali gauti vienkartinę subsidiją 200 eurų su PVM, ši suma yra neskaidoma ir už ją galima įsigyti poilsį tik iš vieno paslaugų tiekėjo. 

Užsisakius paslaugų, kurių kaina yra mažesnė nei 200 eurų, nepanaudota dalis nebus kompensuojama. Tie sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, kurie norės gauti paslaugų už daugiau nei 200 eurų, skirtumą turės padengti asmeninėmis lėšomis. 

Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas kelis kartus, tačiau mažesnėmis sumomis? 

Ne. Kompensuojamas turizmo paslaugas vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo.

Ar galėsite atostogauti su šeima, antra puse ar draugais? 

Užsakant apgyvendinimo paslaugas, apribojimų kambario tipui ir kategorijai nėra. Paslaugos negali būti perleistos tretiesiems asmenims.

Sekite naujienas ir gaukite geriausius poilsio pasiūlymus! Įjunkime poilsį medikams, jų antrosioms pusėms ir jų šeimoms! Noriunoriunoriu.lt bus gausu poilsio paketų, skirtų DVIEM ar šeimai.

Ką reikia daryti, norint gauti turizmo paslaugų kompensaciją?

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų, norinčių pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, bus prašoma su savimi turėti ir teikėjui pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją bei užpildytą sąžiningumo deklaraciją, nurodant, jog valstybės kompensacija naudojatės pirmą kartą. 

Parengta pagal Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymą „Dėl kompensavimo turizmo paslaugų teikėjams už sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams suteiktas turizmo paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“. Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos pranešimą spaudai. Daugiau informacijos rasite: www.atostogosmedikams.lt


KLAUSIMAI SUSIJĘ SU ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR PRIVATUMO POLITIKA

Jūsų Asmens duomenų tvarkytojas ir valdytojas: UAB „NoriuNoriuNoriu“, įmonės kodas: 302917883, PVM kodas: LT100007315715, bankas: Swedbank, sąskaitos Nr.: LT897300010133613141, el. paštas: tikrai@noriunoriunoriu.lt, telefonas: +370 630 07111, adresas: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

Mes gerbiame ir rūpinamės Jūsų privatumu ir Asmens duomenų apsauga bei tinkamu ir teisėtu bet kokios informacijos apie Jus tvarkymu, todėl mums svarbu, kad susipažintumėte ir sutiktumėte su mūsų privatumo ir duomenų apsaugos politika https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika (toliau ir – „Privatumo politika“), bei su šiomis Žaidimo taisyklėmis (toliau ir – „Žaidimo taisyklės“). Jums dalyvaujant Žaidime, mes iš Jūsų gausime, tvarkysime ir valdysime tam tikrus (žemiau nurodytus) Jūsų Asmens duomenis.

KOKIUS JŪSŲ DUOMENIS RENKAME?

Jums registruojantis ir dalyvaujant žaidime, mes iš Jūsų gausime šiuos Jūsų Asmens duomenis:

  • Telefono numeris; 
  • Elektroninio pašto adresas; 
  • Prisijungimo ir naršymo mūsų svetainėje informacija; 
  • IP adresas; kita informacija, kurią jūs pateikiate.

Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui Žaidimo ar kitais klausimais Jums kreipiantis į mus telefonu, el. paštu, ar Jums atvykus į mūsų biurą gali būti renkami ir kiti Privatumo politikoje nurodyti Jūsų Asmens duomenys. Tokiu atveju, šie Asmens duomenys bus naudojami Privatumo politikoje numatytais tikslais.

KOKIAIS TIKSLAIS NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS DUOMENIS?

Jūsų registracijos Žaidime metu ir/ar dalyvaujant Žaidime gauti Jūsų Asmens duomenys bus naudojami šiais tikslais:

  • Tikslu su Jumis susisiekti, pavyzdžiui informuojant apie Žaidimo rezultatus, informuoti apie su paslaugomis susijusius pasikeitimus ar pan.;
  • Tikslu Jums siųsti tiesioginės rinkodaros pranešimus (pvz.: el. paštu, sms žinutėmis) bei informuoti Jus apie mūsų paslaugas, jeigu Jūs sutikote su Jūsų Asmens duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros tikslais. Šį savo sutikimą galite bet kada lengvai atšaukti susisiekę su mumis elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba atvykę į mūsų biurą, adresu: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.
  • Tikslu Jums siųsti tiesioginės rinkodaros pranešimus (pvz.: el. paštu, sms žinutėmis) bei informuoti Jus apie mūsų paslaugas, jeigu Jūs sutikote su Jūsų Asmens duomenų naudojimu tiesioginės rinkodaros tikslais. Šį savo sutikimą galite bet kada lengvai atšaukti susisiekę su mumis elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba atvykę į mūsų biurą, adresu: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

JŪSŲ TEISĖS

Jūs turite teisę bet kuriuo metu, pateikdami pranešimą elektroniniu paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba paštu įmonės buveinės adresu, atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis, teisę prašyti susipažinti su tvarkomais jūsų asmens duomenimis ir prašyti juos ištaisyti arba ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą (sustabdyti tvarkymo veiksmus), teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą (teisės aktų nustatyta tvarka ir sąlygomis perduoti jūsų duomenis kitam asmeniui).

Jūs taip pat turite teisę dėl netinkamo jūsų duomenų tvarkymo pateikti skundą priežiūros institucijai – Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TRETIESIEMS ASMENIMS

Prizų pristatymo tikslais Žaidimo laimėtojų asmens duomenys bus perduoti tik šiose Žaidimo taisyklėse nurodytam Žaidimo prizo steigėjui su tikslu suteikti laimėtą paslaugą. Žaidimo prizo steigėjas tvarkys jam perduotus Žaidimo dalyvių asmens duomenis taip, kaip aprašyta Žaidimo prizo steigėjų Privatumo politikoje.

Kiti Asmens duomenų perdavimo tretiesiems asmenims atvejai aptarti Privatumo politikoje.

KITI KLAUSIMAI SUSIJĘ SU ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Kiti klausimai, susiję su Asmens duomenų tvarkymu bei apsauga ir neaptarti šiose Žaidimo taisyklėse yra reglamentuoti Organizatoriaus Privatumo politikoje: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/apie/privatumo-politika.

Tuo atveju, jei šios Žaidimo taisyklės ir Privatumo politika tam tikrus aspektus, susijusius su Asmens duomenų tvarkymu, reglamentuoja skirtingai – Jums registruojantis Žaidime bus taikomos šių Žaidimo taisyklių nuostatos.

Sąvokos, naudojamos šiose Žaidimo taisyklėse yra suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Organizatoriaus Privatumo politikoje.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau