Adventur turizmo savaitė!
Įsijunk poilsį ne tik Lietuvoje, bet ir UŽSIENYJE!
0
4
DIENOS
:
1
0
VALANDOS
:
4
4
MINUTĖS
:
5
8
SEKUNDĖS
Lietuva
Grįžti
Dovanų idėjos
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Pramogų kategorijos
:
Kada norite pailsėti?
Anuliuoti pasirinktas datas
Kaina
Nakvynių skaičius
Galiojimas
Asmenų skaičius
Noriu IDĖJOS poilsiui
Noriu REZERVUOTI
Noriu DOVANOTI
Noriu PRAMOGOS
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Kaina
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
Galiojimas

Vytautas EGO SPA

9,1/10
Vytautas EGO SPA - Viešbučiai Birštone
Galioja iki 2022.06.30
SPECIALUS pasiūlymas
GREITA PERŽIŪRA
Vytautas EGO SPA - Viešbučiai Birštone
Galioja 12 mėn. po pirkimo
Ilgas galiojimas
GREITA PERŽIŪRA
SPA poilsis + 30 € čekis „Vytautas EGO SPA“ restorane arba bare 30 € čekis restorane / bare Baseinai ir pirtys Pagerintas kambarys
nuo 134€
NORIU
Vytautas EGO SPA - Viešbučiai Birštone
Galioja 12 mėn. po pirkimo
Idėja dovanai
GREITA PERŽIŪRA
Nakvynė su SPA ir pusryčiais DVIEM „Vytautas EGO SPA“ Baseinai ir pirtys Pagerintas kambarys Pusryčiai
nuo 109€
NORIU
  • Padovanok poilsį, o mes jį supakuosime ir PRISTATYSIME į bet kurį Lietuvos kampelį!*
nuo 10€
NORIU
Daugiau informacijos apie viešbutį:

Vytautas EGO SPA

Jei ieškote vietos jaukioms, patogioms, smagioms bei kokybiškoms atostogoms Birštone, kartu su šeima ar draugais, tai tokiu atveju, Vytautas EGO SPA yra vienas tinkamiausių pasirinkimų. Tiesa, atkreipiame dėmesį, kad viešbutis pavadinimą jau keičia į Vytautas ective spa. Taigi, kviečiame sužinoti, kaip ir kuo šis viešbutis galėtų pasitarnauti jūsų atostogoms su antra puse ar visa šeima. 

Apgyvendinimas

Savo patogumui galite rinktis galite vieną iš šių pasirinkimą – pagerintą dvivietį, miniliuksą ar pagerintą liuksą. Kambariuose – ne tik stilingas bei patrauklus interjeras, bet ir karališkos lovos, o taip pat – viskas, ko reikia patogioms nakvynėms. Nepriklausomai nuo to, kokį kambarį pasirinksite, jūsų taip pat laukia ir galimybė naudotis skaityklos erdve, bevieliu internetu, o taip pat ir vieta automobilių stovėjimo aikštelėje.

Restoranas

Skanus ir kokybiškas maistas yra svarbi sudedamoji atostogų dalis. Taigi, nusprendę savo viešnagei Birštone pasirinkti Vytautas EGO SPA (buvęs Vytautas active viešbutis), puikiais pusryčiais, pietumis ar vakarienėmis, galėsite mėgautis užsukę į restoraną, kuriame šiuolaikinės inovacijos ypač puikiai dera su senosiomis gastronomijos tradicijomis. Taip pat jūsų laukia ne tik skanus bei kokybiškas maistas bei patiekalų įvairovė, bet ir žymių menininkų darbai, formų bei raštų įvairovė. Visa tai jus įtrauks ir leis mėgautis jau ne tik estetišku maistu, bet ir aukščiausio lygio estetiška aplinka ir žinoma, esamomis akimirkomis.

Kas dar laukia šio viešbučio svečių?

Be apgyvendinimo jaukiuose kambariuose bei kokybiškų patiekalų stilingame restorane, Vytautas EGO SPA (Vytautas EGO active Birštonas), jūsų taip  pat laukia ir kitos puikios galimybės, Pvyzd-iui, viena iš jų yra užsukti į Vytautas Oxygen SPA bei atlikti hiperbarinę deguonies terapiją. Ši procedūra yra idealus pasirinkimas daugeliu atvejų, pavyzdžiui, tuomet, kai žmogus jau kurį laiką jaučia depresines nuotaikas ar patiria hipoksija, t.y., deguonies badą. Kai organizmas negauna pakankamai deguonies, tokiu atveju, jame prasideda grandininės reakcijos ir iš to kylančios neigiamos pasekmės, t.y., energijos ir žvalumo trūkumas, prasta nuotaika, vangumas, prislopintas noras kažką daryti, greitesnis nuovargis ir t.t. 

Taigi, hiperbarinės deguonies seansai yra puikus būdas parūpinti savo organizmą reikiamu kiekiu deguonies išvengti deguonies bado bei visų iš to kylančių pasekmių, kurios daro didelę įtaką žmogaus organizmui bei savijautai. Taigi, šio viešbučiai svečiai turės puikią galimybę mėgautis šiomis procedūromis, kurios ne tik padeda išlaikyti žvalumą, energiją, produktyvumą, bet ir taip pat stabdo bakterijų, sukeliančių įvairias ligas, dauginimąsi, atnaujina kraujagysles, didina atsparumą stresui, skatina odos jaunystei išlaikyti taip reikalingo kolageno gamybą; atnaujina kraujo ląstelės, stabdo senėjimo procesus  organizme. Na, o tuo atveju, Beje,  verta pabrėžti ir tai, kad ši procedūra yra ne tik puiki dovana sau, bet ir kitam – bet kuriam žmogui, kuris jums yra svarbus  bei artimas  ir jūs norite, kad jis galėtų mėgautis puikia savo savijauta. 

Viešbučio svečiai taip pat galės rinktis ir įvairius kūno bei veido masažus, kurie irgi yra vertingi dėl daugybės įvairių priežasčių. Masažai ne tik atpalaiduoja bei nuramina, bet ir aktyvina kraujotaką stiprina imunitetą, o taip pat – padeda išlaikyti odos jaunystę ir stangrumą. 

Tad, jei reikalinga vieta, kur galėtumėte kokybiškai bei jaukiai leisti laiką, o taip pat – mėgautis stilingu interjeru bei savo sveikatai ypač naudingomis procedūromis, tokiu atveju, Vytautas EGO SPA, yra vienas taikliausių jūsų pasirinkimų. 

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau