Įsijunk Kalėdas!
Kalėdinių dovanų idėjos - vos keli paspaudimai ir dovana jau po Jūsų eglute
Lietuva
Grįžti
Dovanų idėjos
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Pramogų kategorijos
:
Kada norite pailsėti?
Anuliuoti pasirinktas datas
Kaina
Nakvynių skaičius
Galiojimas
Asmenų skaičius
Noriu IDĖJOS poilsiui
Noriu REZERVUOTI
Noriu DOVANOTI
Noriu PRAMOGOS
Įsijunk poilsį
Daugiau nei 500+ poilsio pasiūlymų
Kaina
Asmenų skaičius
Nakvynių skaičius
Galiojimas

Draugystės sanatorija

8,4/10
  • Padovanok poilsį, o mes jį supakuosime ir PRISTATYSIME į bet kurį Lietuvos kampelį!*
nuo 10€
NORIU
Daugiau informacijos apie viešbutį:

Draugystės sanatorija

Apie Draugystės sanatoriją

Ne paslaptis, į Druskininkus dažniausiai vykstama nuostabiai ir nepamirštamai pailsėti. O tai geriausia daryti sanatorijoje, teikiančioje sveikatinimo, SPA paslaugas ir garantuojančioje maksimaliai kokybišką laiką vienam, dviem ar su visa šeima. Nutarę savo trumpesnėms ar ilgesnėms atostogoms, sveikatos gerinimo išvykai pasirinkti sanatoriją Druskininkuose, neretas renkasi Draugystės sanatoriją, žavinčią tvarkinga, išpuoselėta aplinka, profesionaliu bei dėmesingu aptarnavimu, laukiančiu komfortu ir neabejotinai nuostabiomis, kūnui ir sielai poilsį suteikiančiomis procedūromis.

Draugystės sanatorija duris atvėrė dar 1962 metais, kaip gydykla, kurioje taikomas nervų, kvėpavimo, kraujotakos sistemos, taip pat virškinimo sistemos ligų, jonizuojančios spinduliuotės poveikio ligų bei judamojo-atramos aparato pažeidimų gydymas. Tačiau vien tuo neapsiribojama – sanatorijos paslaugų spektrą papildo ir ligų prevencijos, rekreacijos bei SPA procedūros. Šiandien sanatorijoje teikiamos aukšto lygio gydomosios, sveikatinimo paslaugos, taip pat maitinimo, apgyvendinimo. Tad išaugęs sanatorijos populiarumas nestebina.

Draugystės sanatorija Druskininkuose, baseinas
Draugystės sanatorija Druskininkuose, viešbutis prie ežero
Draugystės sanatorijos apgyvendinimas

Sanatorija Draugystė gali pasiūlyti rinktis net iš penkių apgyvendinimo vietų:

  • centriniai rūmai;
  • vila „Kolonada“;
  • vila „Vingis“;
  • vila „Nykštukas“;
  • viešbutis „Violeta“.

Poilsiui pasirinkusių centrinius rūmus laukia 12 vienviečių kambarių, taip pat 15 dviviečių, kone dvi dešimtys miniliuksų ir treji apartamentai. Taip pat šiuose rūmuose įsikūrusi ir gydykla, čia dirba gydytojai, veikia valgykla, yra kirpykla, sveikatinimosi bei grožio centras, treniruoklių salė, sūkurinės vonios ir kt.

Viloje „Kolonada“ taip pat yra galimybė apsistoti vienviečiame, dviviečiame ar miniliukso tipo kambaryje. Šiame pastate veikia kavinukė „Mūza“, kabinetus turi gydytojai, yra puikiai įrengti masažo kabinetai.

Nemuno pakrantėje įsikūrusioje viloje „Vingis“ galėsite rinktis, ar apsistoti vienviečiame, ar dviviečiame, o gal miniliukso kambaryje. Šiame sveikatinimo centre, be puikiai įrengtų kambarių, galite mėgautis masažais, sukūrinės vonios bei pirties ypatumais.

Vila „Nykštukas“ yra devynių vietų, joje įrengtas vienas vienvietis kambarys, o likusieji yra dviviečiai. Vila taip pat įsikūrusi Nemuno pakrantėje, tad iš visų vilos kambarių pro langus bus matyti kerintis vaizdas.

Keturių žvaigždučių viešbutis „Violeta“ garantuoja kokybišką poilsį nuostabios gamtos apsuptyje. Čia patogiai ir prabangiai įrengti vienviečiai, dviviečiai kambariai, liukso klasės numeriai bei apartamentai.

Maitinimas Draugystės sanatorijoje

Draugystės sanatorija užtikrina, jog sanatorijos svečiams sukti galvos dėl maitinimo nereikės – čia veikia restoranas, kavinė „Mūza“, taip pat yra fitobaras. Negana to, organizuojamas trijų kartų per dieną maitinimas švediško stalo principu. Švediško stalo pasiūlymai atspindi tiek lietuvišką, tiek europietišką virtuvę, sanatorijos svečiai lepinami čia pat virtuvėje kepamais kvapniais ir kokybiškais konditerijos gaminiais. Galima ir dietinė mityba.

Viešnagė su maitinimu leis visiškai atsipalaiduoti ir niekuo nesirūpinti.

Draugystės sanatorija Druskininkuose, baseinas, vanduo, jakuzi
Draugystės sanatorija Druskininkuose, baseinas, vanduo, vandens pramogos
Procedūros draugystės sanatorijoje

Procedūras sanatorijoje galime skirstyti į dvi grupes:

  • gydymas;
  • SPA centro paslaugos.

Gydymo paslaugų spektras apima reabilitaciją, sveikatinimo programas bei gydomąsias procedūras. Reabilitacijos paslaugos teikiamos suaugusiems. Gydomųjų procedūrų sąraše yra Balneo hidroterapija, kineziterapija, gydomieji masažai, fizioterapija ir kt. Jūsų laukia mankštos ir procedūros veiklos su baseinu, su treniruokliais, įvairiomis kineziterapijos priemonėmis ir pan.

SPA centre Jūsų laukia platus SPA procedūrų pasirinkimas, pavyzdžiui, ajurvediniai masažai, kūno puoselėjimo procedūros, kūno ir sielos harmonijai skirtos procedūros, specialios procedūros veidui bei visam kūnui su aukštos kokybės kosmetika. 

Apie sanatorijos procedūras atsiliepimai yra puikūs.

Draugystės sanatorijos paslaugų kainos

Kiek kainuos poilsis Draugystės sanatorijoje, priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui: kiek asmenų apsistos, kaip ilgai viešėsite, kokio tipo kambarį pasirinksite apgyvendinimui, kokias procedūras ir kokį jų skaičių ar kokias gydomąsias programas įtrauksite į savo viešnagę.

Jei domina akcija, poilsis sanatorijoje labai patrauklia kaina, norite už komfortišką ir kokybišką poilsį bei nuostabias procedūras mokėti mažiau, Jums labai patiks mūsų komandos pasiūlymai poilsiui Draugystės sanatorijoje. 

Draugystės sanatorija Druskininkai laukia Jūsų! 

Ši sanatorija bus puikus pasirinkimas visiems, vertinantiems komfortą, aukštą aptarnavimo kokybę, nepriekaištingas sveikatinimo ir SPA procedūras bei gerą laiką. Tai ideali vieta, jei domina reabilitacija, komfortiškas ir kokybiškas gydomasis poilsis.

Sanatorijos kontaktai:

Adresas: V.Krėvės g. 7, LT-66126, Druskininkai

Tel. Nr. +370 313 53132

El. paštas: info@draugyste.lt

NoriuNoriuNoriu.lt komanda Jums čia linki geriausio poilsio „Draugystės“ sanatorijoje! O geriausia, kad viešnagė čia su mūsų pasiūlymais atsieis gana pigiai! Negalite to praleisti.

Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau