Alantos g. 33,LT-50175,Kaunas
Norite LAIMĖTI poilsį išsirinktame Lietuvos, Latvijos, o gal Estijos kurorte?
Registruokites ir dalyvaukite konkurse:
Jūs sėkmingai užsiregistravote. Jūsų nurodytu el. paštu išsiuntėme registracijos patvirtinimo nuorodą. Laukiame patvirtinimo!
P.S. Tik patvirtinę, Jūs dalyvausite žaidime!
Dabar galite pakviesti ir draugą dalyvauti konkurse:
Jūs sėkmingai pakvietėte draugą dalyvauti žaidime. Jūsų nurodytu el. paštu išsiuntėme registracijos patvirtinimo nuorodą. Laukiame patvirtinimo!
P.S. Tik patvirtinę, Jūs dalyvausite žaidime!
BEST BALTIC Hotel Druskininkai Central - Viešbučiai Druskininkuose
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, jūs padedate mums tobulėti ir atnaujinti sveitainę, kad ji būtų Jums patogesnė. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.
Sutinku
Kalėdinis IŠPARDAVIMAS - paskubėk!
Specialūs pasiūlymai KIEKVIENĄ DIENĄ - iki gruodžio 24 d. vidurnakčio!
P.S. Ieškokite kalėdinės kepurėlės ir spauskite NORIU!
Meniu

Alanta

★ ★ ★
Daugiau informacijos apie viešbutį:
Alanta
Alanta - tai 3* jau 16 veiklos metus skaičiuojantis viešbutis prestižiniame Kauno rajone Žaliakalnis. Šeimos prižiūrimas viešbutis pasirūpins, kad atvykę čia galėtumėte tikėtis visapusiškos pagalbos, komfortabilumo bei profesionalumo. Dėl strategiškai patogios vietos Jūsų nevargins miesto šurmulys, tačiau svarbūs objektai nesunkiai pasiekiami automobiliu ar pėsčiomis. Tai puikus pasirinkimas konferencijų ar parodų dalyviams, dažnai keliaujantiems verslininkams, sportininkams ar įsimylėjėliems, ieškantiems kampelio idiliškam poilsiui.