Lietuva
Grįžti

DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu

TOP pasiūlymai
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu
Viskas, ką Jums reikia žinoti apie „Eglės sanatorijos“ veiklą ir taikomus saugumo reikalavimus
1. Ar atvykti ir apsistoti sanatorijoje galiu tik turėdamas Galimybių pasą arba kitą vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą? 

Taip. Greitesnei registracijai rekomenduojame turėti Galimybių pasą. Jį galite gauti, jei atitinkate kurią nors vieną iš pateiktų sąlygų:

 • Esate PASISKIEPIJĘ nuo COVID-19;
 • PERSIGĘ COVID-19;
 • Turite NEIGIAMĄ COVID-19 PGR tyrimo rezultatą;
 • Turite TEIGIAMĄ SEROLOGINIO tyrimo rezultatą.

Norėdami gauti savo galimybių pasą, spauskite čia. Jei šis Galimybių paso gavimo būdas Jums nėra patogus, Galimybių pasą galite gauti šiose vietose, spauskite čia.

Norėdami daugiau sužinoti apie Galimybių pasą ir kitus galiojančius dokumentus, įrodančius vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą, spauskite čia.

Vaikui iki 16 metų nereikia turėti galimybių paso, reikalingas tik asmens dokumentas.

Svarbu! Greitąjį antigeno testą iki rugsėjo 13 d. galite atlikti sanatorijoje (kaina 6 € vienam žmogui). Šis testas galioja tik Jums būnant „Eglės sanatorijoje“. Testai atliekami Druskininkuose pirmadienį-penktadienį nuo 14:00 iki 16:00 val., Ž2 200 kab. Birštone antradienį-ketvirtadienį nuo 8:00 iki 12:00 val., A 111.

2. Ar dirba baseinų ir pirčių kompleksas?

Taip. Sanatorijoje esančiuose baseinų ir pirčių kompleksuose galėsite pasimėgauti gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduoti masažinėse voniose. Pirčių zonoje galėsite sveikatintis įvairiose pirtyse: skirtingų temperatūrų garinėse, infraraudonųjų spindulių, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunose bei ledo kambaryje. Jeigu baseinų ir pirčių kompleksas neįeina į jūsų pasirinktą programą, mokėti reikia papildomai. 

Taip pat kiekvienam sanatorijos svečiui į programą įeina hidrorelaksacija (I–V 6:30–15:00 VI–VII 6:30–13:00). Šios procedūros metu galite apsilankyti 3 gydomosiose pirtyse, sūkurinėje vonioje (pažymime, kad sūkurinė vonia gali būti laikinai išjungta, jei garsas trukdo procedūrai) ir baseinuose, kuriuose tuo metu nevyksta gydytojo paskirtos procedūros. Hidrorelaksacijos paslaugos negyvenantiems sanatorijoje įsigyti galimybės nėra.

Baseinų ir pirčių komplekso paslauga (tik vakaro metu) teikiama ir sanatorijoje negyvenantiems svečiams, turintiems galimybių pasą arba kitą vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą.

3. Ar į sanatoriją šiuo metu galiu atvykti su visomis „Eglės sanatorijos“ siūlomomis programomis?

Į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose ir Birštone  galite atvykti su šiomis programomis: Sanatorinis gydymas, Savaitgalio gydomoji programa, Sanatorinis gydymas MINI, Sanatorinis gydymas MAXI, Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19 ir Nakvynė su pusryčiais. O vaikai su specialiosiomis vaikų gydymo programomis arba tėvams atvykstant su viena iš programų.

Reabilitacijos ir gydymo paslaugos teikiamos atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu. 

4. Kaip organizuojamas maitinimas?

„Eglės sanatorijoje“ maitinimas organizuojamas švediško stalo principu. Į maitinimo patalpas privaloma eiti dėvint nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, atlikus rankų dezinfekciją, rekomenduojama dėvėti vienkartines pirštines. Nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę galima nusiimti tik valgio metu.

5. Ar sanatorijoje atliekamos visos procedūros?

Sanatorijoje atliekama didžioji dalis procedūrų, tačiau yra procedūrų, kurių šiuo metu atlikti negalime. Jeigu jus domina konkreti procedūra, prašome teirautis telefonu +370 313 60220.

Pažymime, kad procedūras individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs sveikatos būklę ir atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Visos skiriamos procedūros yra susijusios tarpusavyje, todėl geriausias poveikis sveikatai yra pasiekiamas jas derinant.

6. Ar dirba vaikų kambarys?

Taip, vaikų kambarys dirba.

7. Ar dirba SPA Birštone?

Taip, Gintaro SPA ir SPA centras, esantis gydykloje, dirba. Paslaugos teikiamos ir gyvenantiems sanatorijoje klientams, ir negyvenantiems sanatorijoje svečiams, bet tik turintiems galimybių pasą. Svarbu! Greitąjį antigeno testą iki rugsėjo 13 d. galima atlikti sanatorijoje (kaina 6 Eur vienam žmogui).

8. Ar sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai ir pramogos?

Sanatorijoje vyksta laisvalaikio renginiai, skirti čia apsistojusiems svečiams. Pagal tuo metu galiojančius reikalavimus ir rekomendacijas, organizuojami bingo, viktorinos, kino filmų vakarai ir gyvo garso atlikėjų pasirodymai. „Eglės sanatorijoje“ jūs taip pat galite išsinuomoti dviratį, sanatorijos teritorijoje jūsų laukia krepšinio, badmintono aikštelės, teniso kortai, o vaikų – lauko žaidimų aikštelės. 

9. Ar dirba kavinės?

Taip, kavinės „Žalias sodas“ (Druskininkuose), „Žalia siena“ (Birštone), „Burbulas“ (Birštone) ir „Saulės terasa“ (Birštone) dirba.Kavinė„Burbulas“ Druskininkuose šiuo metu nedirba.

10. Ar atidaryta treniruoklių salė?

Taip.

11. Kokių papildomų saugumo priemonių imamasi, kad sanatorijoje būtų saugu tiek klientams, tiek darbuotojams?

 • Didžioji dalis darbuotojų, turinčių tiesioginį kontaktą su klientais, yra paskiepyti nuo COVID-19.
 • Visi šiuo metu atvykstantys sanatorijos svečiai turi neigiamą COVID-19 testą arba jį atlieka sanatorijoje, yra persirgę COVID-19 arba pasiskiepiję.
 • Darbuotojams, turintiems tiesioginį kontaktą su klientais, periodiškai atliekame COVID-19 ligos testus.
 • Ypatingą dėmesį skiriame švarai ir dezinfekcijai – įvairūs paviršiai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis, taip pat specialiu aparatu vykdoma dezinfekavimo kontrolė. Sanatorijai suteiktas saugaus ir švaraus svetingumo ženklas SAFE&CLEAN. Tai rodo, kad mūsų sanatorijoje yra taikomi aukščiausi saugumo ir švaros standartai, apimantys darbuotojų sveikatos, klientų saugumo, maisto tvarkymo, patalpų valymo ir dezinfekavimo sritis.
 • Sanatorijos darbuotojai žino aiškų planą, ko imtis, užfiksavus galimą COVID-19 viruso atvejį, kaip greičiau ir efektyviau sustabdyti ligos plitimą.

12. Persirgau COVID-19 virusu ir noriu atvykti į sanatoriją reabilitacijai. Ką daryti? 

 • Norėdami atvykti į sanatoriją, pirmiausia kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba jus tuo metu gydantį gydytoją.
 • Teritorinių ligonių kasų (TLK) apmokama reabilitacija gali būti skiriama VISIEMS, persirgusiems sunkia arba vidutinio sunkumo COVID-19 viruso forma:
 • Pacientams, kuriems COVID-19 liga komplikavosi pneumonija su liekamaisiais ligos požymiais (varginantis dusulys, nuovargis, silpnumas, skausminis sindromas ir kt. simptomai), bet ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo paciento išrašymo iš aktyviojo gydymo stacionarinės įstaigos po COVID-19 ligos gydymo.
 • Pokovidinis sindromas su liekamaisiais simptomais (dusulys, silpnumas, nuovargis), bet ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo paciento išrašymo iš aktyviojo gydymo stacionarinės įstaigos po COVID-19 ligos gydymo.J
 • eigu TLK apmokama reabilitacija jums nėra skiriama, sanatorinį gydymą-reabilitaciją apmokėsite savomis lėšomis.Reabilitacijai galima atvykti iš karto, kai patvirtinama, kad jūs pasveikote nuo COVID-19 viruso. 

13. Ar sanatorijos patalpose reikia dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones?

Taip, vadovaujantis Vyriausybės nurodymais, sanatorijos patalpose visi klientai (nuo 6 m. amžiaus) ir darbuotojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (medicinines veido kaukes, respiratorius). Išskyrus atvejus, kai negalima atlikti procedūros, taip pat dėvėti nereikia valgio metu, geriant, baseinų ir pirčių komplekse ar paslaugos teikimo metu, kai paslaugos negalima suteikti paslaugos gavėjui būnant su kauke.

Ką daryti, jei būnant sanatorijoje pasireiškia COVID-19 virusui būdingi simptomai?
Jeigu jums pasireiškia vienas iš galimų infekcijos simptomų (karščiavimas (nuo 37,3 °C), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas, ar susilpnėjimas, galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas), telefonu informuokite registratūrą ir nedelsdami vykite į namus bei informuokite savo šeimos gydytoją.
Patiko? Pasidalink savo nuomone komentaruose ;)
Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu nesutinkate su šių slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad visi slapukai būtų atmetami ir ištrinkite įrašytus slapukus.
Supratau